Web sprendimai

Visi įrankiai interneto svetainėmsSusikurkite domenas

Atraskite mūsų sprendimus ir web paslaugasLinux svetainių talpinimas

  • 100 - 500 GB disko vietos
  • Nemokamas domenas pirmiems metams
  • 10 - 1000 el. pašto dėžučių (x 5 GB)
  • PHP-FPMGeoCache ir garantuojami resursai (Našumas  planuose)

Susipažinkite su svetainių talpinimo planais

Nuo:1,99 /mėn.
(2,41€ su PVM)

Atraskite Linux svetainių talpinimo planus
Domenas


Nauji plėtiniaiDNS Anycast
Nuo:0,99* /mėn.
(1,20€ su PVM)

Domenai
* Pasiūlymas galioja iki 100 000, .ovh domenas registruojamas, jeigu vienas klientas registruoja daugiausiai 5 .ovh domenus. .ovh domeno registravimo įkainis: 0,99 /metams (1,20€ su PVM) vietoje 0 /metams ir nuomos pratęsimo įkainis: 1,99 /metams (2,41€ su PVM) vietoje 0 /metams. Norėdami užregistruoti .ovh domeną, jūs turite sutikti su pagrindinėmis sąlygomis http://www.ovh.lt/pagalba/teisiniai_dokumentai taip pat su .ovh plėtinių suteikimo taisyklėmis http://www.ovh.lt/domenai/naming-policy-ovh.xml.

Kodėl verta rinktis Web OVH?


Kuriate interneto svetainę ar aplikaciją? Nesvarbu, ar esate pradedantis, aistringas, patyręs svetainių kūrėjas, programuotojas ar agentūra, visada pasiūlysime sprendimą pagal jūsų poreikius už itin patrauklią kainą.

OVH yra Europos svetainių talpinimo paslaugų lyderė ir talpina virš 18 milijonų aplikacijų. OVH siūlo sprendimus, kurie garantuoja maksimalų saugumo lygį ir didelę konfigūracijos laisvę. Kokybiškos mūsų infrastruktūros nuolat atnaujinamos ir gali prisitaikyti prie visų jūsų projektų.