Plėskite savo VPS

Jūsų VPS plečiasi pagal jūsų poreikius

OVH VPS yra plečiami. Jūs galite pradėti su startiniu modeliu ir prireikus pereiti prie galingesnio modelio, be pakartotinio įdiegimo.

Reikia našesnių procesorių? Daugiau RAM ar disko vietos? Pasikeitus poreikiams, jūs galite padidinti OVH VPS našumą keliais spragtelėjimais.

Mūsų privalumai

Pridėkite papildomą vietą diske nekeisdami VPS modelio

Didinkite CPU bei RAM resursus bet kuriuo metu savo kliento valdymo sąsajoje

Valdykite savo veiklos plėtros etapus su mūsų gidais

VPS našumo didinimas

Kiekvieno VPS galingumas gali būti padidintas bet kuriuo metu, iki bet kurio galingesnio tos pačios gamos modelio. Tai atliekama valdymo sąsajoje.
Jūsų sistemos visuma (OS, programinė įranga, parametrai) išsaugoma, todėl jums nereikia atlikti papildomų veiksmų. Operacija atliekama automatiškai per kelias minutes, ji yra aiški galutiniams vartotojams.

Pagaliau, jūsų ankstesnio VPS nuomos laikas, už kurį apmokėjote, automatiškai perkeliamas į naują modelį, proporcingai apskaičiuojant kainos skirtumą!

Papildomas diskas

Nepriklausomai nuo gamos, jūs galite padidinti savo VPS saugyklos talpą. Jūs galite pridėti pasirinkto dydžio diską prie savo VPS ir prireikus perkelti šią saugyklos talpą iš vieno VPS į kitą.

Užsakant VPS ar toliau administruojant šią paslaugą kliento valdymo sąsajoje, jums tereikia pasirinkti disko dydį ir jį pridėti prie jūsų VPS. Taip jūs padidinsite VPS saugyklos talpą nekeisdami kitų parametrų.

50 GB

5,00
 /mėn. (6,05€ su PVM)

100 GB

10,00
 /mėn. (12,10€ su PVM)

200 GB

15,00
 /mėn. (18,15€ su PVM)

500 GB

30,00
 /mėn. (36,30€ su PVM)