Techniniai DUK, parinktys ir apibrėžimai

Pagrindiniai klausimai

Kas yra VPS ir kam jis naudojamas?

VPS - tai virtualus privatus serveris svetainių talpinimui (parduotuvių, rašytinio ar vaizdinio turinio ir t.t.), taip pat programinei įrangai, kuri dažniausiai susijusi su interneto aplikacijomis (portalais, ekstranetu, bendro darbo sprendimais, wiki, CRM ir t.t.). Priešingai nei talpinimo planuose, duomenys izoliuoti vienoje virtualioje mašinoje, kurios resursai skirti tik vienam naudotojui.

VPS yra puikus kompromisas tarp talpinimo plano ir fizinio serverio, kuriame suderinamas didelis našumas ir serverio aplinka. VPS suteikia daugiau kontrolės, nei talpinimo planas, tačiau nereikia rūpintis fizine technine įranga.

Kas gali naudoti VPS?

VPS valdymui reikalingos bazinės serverių administravimo žinios. Jums reikės administruoti operacinę sistemą (Linux ar Windows) ir konfigūruoti programinę įrangą.

Jeigu norite naudoti VPS, tačiau manote, kad neturite pakankamų administravimo žinių, rekomenduojame susisiekti su mūsų partneriais.

Jeigu norite naudoti garantuotus resursus, tačiau nenorite administruoti serverio, siūlome išbandyti mūsų talpinimo planus Performance.

Kam naudojamos Plesk arba cPanel sąsajos?

Plesk ir cPanel tai yra serverių valdymo sąsajos web naudojimui.

Jos suteikia valdymo sąsajas, kurios palengvina kelių svetainių ir serverio paslaugų valdymą, jų naudojimui nebūtinos techninės žinios. Sąsajose taip pat galima automatizuoti administravimo veiksmus.

Užsakant OVH VPS serverius taip pat siūlome užsakyti ir šių sąsajų licencijas. VPS Cloud serveriams suteikiame nemokamą Odin Plesk licenciją 10 domenų.

Ką rinktis: VPS ar talpinimo planą?

Jeigu jau naudojote talpinimo planą, VPS naudojimas būtų logiškas žingsnis aukštyn.

VPS suteikia daugiau galimybių: root prieigą, prieigą prie Apache ir PHP.init (PHP kintamųjų keitimo)… Taip pat galėsite diegti SSL sertifikatus ir įvairią programinę įrangą. Trumpai tariant, VPS suteikia daugiau serverio administravimo ir konfigūravimo laisvės neadministruojant techninė įrangos.

Atkreipkite dėmesį, kad turėsite pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį VPS modelį ir pritaikyti konfigūraciją augantiems poreikiams.

Kaip pasirinkti VPS?

Kokie yra VPS privalumai prieš dedikuotus serverius?

Serveriai VPS pritaikyti žiniatinklio turiniui, vidutinio dydžio projektams.

Dedikuotus serverius rekomenduojame tuo atveju, jeigu norite turėti visišką techninės įrangos kontrolę, kurti sudėtingos architektūros sprendimus, infrastruktūrą su privačiu tinklu arba diegti didelius ne žiniatinklio sprendimus.

Jeigu kuriate greitai augančius web projektus ir reikia sudėtingesnės bei lankstesnės infrastruktūros, rekomenduojame naudoti VPS Cloud. Po jų galėsite pereiti prie dedikuotų serverių arba Public Cloud.

Koks VPS aktyvavimo laikas?

Po apmokėjimo patvirtinimo reikės palaukti kelias minutes, kol VPS taps pasiekiamas.
Gali tekti patvirtinti mokėjimą ar patvirtinti jį rankiniu būdu, tai yra dalis mūsų anti-piktnaudžiavimo politikos.

Ar gausiu domeną arba el. pašto paslaugą su VPS?

Ne, tačiau šiuos dalykus galėsite užsakyti OVH valdymo sąsajoje.

Kokios OS suteikiamos su VPS?

Visos suderinamos OS ir paketai pateikiami mūsų interneto svetainėje. Sąrašas nuolat atnaujinamas.

Koks skirtumas tarp VPS ir Public Cloud?

VPS - tai serveris už mažiausią kainą. Sprendimas pritaikytas nekritinėms aplikacijoms, kurioms nereikia daug resursų, nes fiziniai serverio resursai yra dalinami keliems VPS.

Jeigu reikia garantuotų resursų arba norite kurti infrastruktūrą iš kelių serverių, Public Cloud sprendimai geriau atitiks jūsų poreikius. Priešingai nei su VPS, su Public Cloud taip pat galėsite naudoti OVH privatų tinklą (vRack).

Ką rinktis: VPS ar Plesk talpinimą?

Su Plesk talpinimo planais suteikiami serveriai, kuriuose iškart įdiegta Plesk. Galėsite valdyti svetaines, tačiau nebūsite serverio administratoriumi, taigi, turėsite ribotą kontrolę.
Su VPS gausite serverį, kurį galėsite naudoti pagal savo poreikius. Jūs būsite administratoriumi ir galėsite diegti ką pageidausite.

Kaip prisijungti prie VPS?

Priklausomai nuo OS (Linux ar Windows), galite skirtingais būdais jungtis prie VPS.
Galite skaityti gidus šiuo adresu.

Kaip migruoti svetainių turinį iš talpinimo plano į VPS?

Jūs patys turėsite migruoti visus duomenis ir, jeigu reikės, nukreipti domeną į VPS.
Jeigu reikia daugiau pagalbos, skaitykite gidą.

Kokia OS įdiegta į VPS?

Užsakydami VPS galite rinktis norimą OS: Linux arba Windows, su ar be valdymo sąsajos (pvz., Plesk) ar TVS (pvz., WordPress).

Jeigu vėliau pasikeistų poreikiai, galite diegti naują OS OVH valdymo sąsajoje. Atkreipkite dėmesį, kad iš naujo įdiegus OS dings visi prieš tai buvę duomenys.

Kaip konfigūruoti VPS?

Viskas priklauso nuo pasirinktos operacinės sistemos ir norimos konfigūracijos.

Šiais būdais: nuotoliniu darbalaukiu (Windows); per komandinę eilutę ir SSH, Linux; naudojant web sąsają (Plesk, cPanel); naudojant serveryje įdiegtus sprendimus (pvz., TVS).

Globaliems pokyčiams, pvz., VPS modelio keitimui, slaptažodžių ir teisių suteikimui ar parinkčių pridėjimui naudokite OVH RESTful API arba kliento sąsają.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite VPS gidus.

Ar galima viename VPS talpinti kelias svetaines?

Taip, VPS galima paskirstyti pagal poreikius. Pakaks sukurti kelis katalogus ir kiekvieną jų priskirti atskiroms svetainėms.

Valdymo palengvinimui rekomenduojame naudoti kelių svetainių talpinimui pritaikytą sąsają. Jeigu naudojate Cloud VPS, galėsite naudoti nemokamai suteikiamą Plesk Panel licenciją ir virtualiame serveryje talpinti iki 10 svetainių (domenų).

Ar daromos mano VPS atsarginės kopijos?

OVH gali replikuoti duomenis atliekant vidines operacijas, pvz., host serverių priežiūros darbus. Tačiau tai nėra garantuojama ir neapsaugo nuo duomenų praradimo. Jūs, kaip serverio administratorius, būsite atsakingas už atsarginių kopijų kūrimą.

Atsarginėms kopijoms galite rinktis vieną iš šių parinkčių: Snapshot (VPS SSD ir VPS Cloud) arba Automatines kopijas (VPS Cloud).

OVH pagalba

ar VPS serveriams suteikia techninę pagalbą programinės įrangos administravimui?

OVH suteikia virtualų serverį, kuriame galima saugoti duomenis, svetaines ir aplikacijas. Mes neturime teisės prieiti prie duomenų ar konfigūruoti serverį.

Dėl šios priežasties negalėsime padėti konfigūruoti VPS.

Kaip OVh pagalba gali padėti naudoti VPS?

Mūsų pagalbos tarnybą galite pasiekti telefonu arba el. paštu (per valdymo sąsają). Tarnyba gali padėįti esant techninės įrangos gedimams ar padėti sukonfigūruoti parinktis. Tačiau pagalbos tarnyba negali padėti su programinės įrangos konfigūracija VPS serveryje.

Su pagalbos skyriumi galite susisiekti telefonu 8-5 2 43 00 10, darbo dienomis nuo 9:00 iki 18:00.

Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje Bendruomenė . Taip pat galite skaityti VPS gidus arba VPS skyrių OVH forume.

Kur galima rasti VPS diegimo gidus?

Visi VPS gidai pasiekiami šiuo adresu.

Aš ką tik įdiegiau VPS, kodėl kai kurios paslaugos valdymo sąsajoje žymimos kaip neaktyvios?

Ši situacija normali, kai naudojamos OS be papildomų paslaugų (SMTP, HTTP, DNS…). Jeigu yra poreikis, paslaugas galite diegti atskirai.

Techniniai klausimai

Funkcijos

Ar VPS suteiktas srautas yra garantuojamas?

Modelių aprašuose nurodytas duomenų srautas yra garantuojamas. Tai mažiausiai serveriui priskirtas duomenų srautas.

Ar VPS suderinami su vRack?

VPS serveriai nesuderinami su vRack. Jeigu norite naudoti šią parinktį, Public Cloud instances yra tinkamesnis sprendimas.

Kaip VPS serveryje keisti root slaptažodį?

Prašome skaityti gidą, esantį šiuo adresu.

Ar WinPE aplinka yra VPS 2016?

Mūsų VPS serveriams ši aplinka nebeteikiama.

Kokkios PHP/MySQL versijos įdiegtos į OS su TVS?

Visada diegiame naujausias TVS kūrėjo rekomenduojamas PHP/MySQL versijas. Tačiau tarp oficialaus TVS kūrėjų atnaujinimo ir OS pateikimo VPS klientams yra kelių dienų skirtumas.

Kartais savo klientams taip pat siūlome galimybę išbandyti naujas versijas prieš oficialų išleidimą.

Kam naudojamas OVH Rescue režimas?

Kilus dideliems sutrikimams ar disko anomalijoms, galėsite jungtis prie VPS Cloud.

OVH Rescue režimas įkrauna serverį naudojant supaprastintą laikiną OS, kuri yra e diske. Galite atlikti reikiamus administravimo darbus ir po to perkrauti serverį normaliu režimu.

Dėmesio, šis režimas gali būti įjungtas tik OVH pagalbos. Daugiau informacijos rasite šiuo adresu.

Kas yra KVM prieiga?

Šiame režime galite jungtis prie VPS naudodami saugų prisijungimą, per valdymo sąsają. Šis sprendimas yra puikus tuo atveju, kai serveris nepasiekiamas kitaip arba kyla administravimo sunkumų.

Kaip aktyvuoti SSL sertifikatą?

Kai gausite VPS skirtą SSL sertifikatą, įjunkite jį keisdami web serverio konfigūraciją. Sertifikatą galite registruoti SSL Gateway.

Kaip užsakyti SSL sertifikatą?

Čia SSL Gatewaysiūlome DV Let’s Encrypt (pagal nutylėjimą)ir EC Comodo (pasirinktinai, kaip pažangesnį sprendimą) sertifikatus.

Tai paprastas, saugus sprendimas SSL Gateway kuriam sukurti pakanka vos kelių minučių. Mes pasirūpinsime konfigūravimu ir atnaujinsime sertifikatą, kad jis visuomet būtų galiojantis.

Kaip galiu pakeisti VPS operacinę sistemą?

VPS operacinę sistemą galite keisti kada tik panorėję, naudodami OVH API arba valdymo sąsajoje. Ši paslauga yra nemokama.
Jeigu naudojate VPS Cloud, galite diegti ir Windows, taip pat keisti Linux į Windows (ir atvirkščiai).

Dėmesio: prieš diegdami OS iš naujo pasidarykite svarbių duomenų kopijas.

Kaip VPS serveryje diegti DNS?

Domeno DNS keitimui junkitės prie valdymo sąsajos.

Jeigu naudojate Linux, DNS konfigūravimui naudokite komandinę eilutę. Jeigu yra galimybė, galite naudoti ir grafinę sąsają.

Anti-DDoS

Kas yra OVH Anti-DDoS ir kam ji skirta?

Tai yra mūsų apsauga nuo paskirstytų atsisakymo aptarnauti (DDoS) atakų. Šios atakos sutrikdo serverio veiklą pateikdamos netikras užklausas iš užkrėstų tinklų (botnet). Serveris gaunas tūkstančius užklausų per sekundę ir tampa nepasiekiamas.

Atsisakymo aptarnauti atakos vis dažnėja. Kasdien savo tinkle blokuojame apie 2000 tokių atakų.

Atkreipkite dėmesį: OVH Anti-DDoS nėra papildoma parinktis, ji suteikiama su visais serveriais.

Kaip veikia OVH Anti-DDoS?

Ji pagrįsta mitigation sistema, kuri analizuoja prisijungimus mūsų tinkle. Kai tik pastebimi neatitikimai normaliam veikimui (pvz., daug vienalaikiu prisijungimų iš klientų), blokuojamas įtartinas srautas, kad nebūtų paveiktos paslaugos.

Atsarginės kopijos ir saugyklos

Kaip veikia su VPS Cloud suteikiama automatinių kopijų parinktis?

Ši paslauga leidžia suplanuoti VPS Cloud kopijas (nenaudojant turimo disko vietos). Kopijos atliekamos kasdien ir saugomos 14 dienų.

Jūsų atsarginės kopijos eksportuojamos į mūsų infrastruktūrą ir replikuojamos tris kartus. Galite naudoti jas bet kada, kad atkurtumėte VPS Cloud.

Kaip veikia VPS Cloud atsarginių kopijų prieiga su keliais protokolais?

Tai nuotolinė saugykla, atskirta nuo VPS Cloud. Galite kopijuoti į ją svarbius duomenis arba daryti pilnas serverio kopijas.
Atsarginių kopijų su keliais protokolais paslauga veikia panašiai kaip USB raktas, kurį prijungiate prie kompiuterio ir po to kopijuojate į jį duomenis. Patys galėsite nustatyti, ar kopijos bus daromos automatiškai.
Priklausomai nuo pasirinkimo, galėsite jungtis per FTP, NFS ar CIFS.

Kaip veikia momentinės atsarginės kopijos?

Momentinės kopijos yra tarsi VPS nuotraukos, padarytos tam tikru metu. Jos yra tarsi atkūrimo taškai.

Momentinę kopiją galite sukurti valdymo sąsajoje, išsaugoti ją ir naudoti kaip VPS atkūrimo tašką. VPS bus atkurtas į tą pačią būseną kaip kopijos padarymo metu.

Atkreipkite dėmesį, kad atkuriant VPS bus perrašytas. Daugiau informacijos rasite šiuo adresu.

Kokie skirtumai tarp momentinės ir automatinės kopijos?

Automatinė kopija atliekama kasdien ir replikuojama trijose vietose. Visada turėsite 14 skirtingų kopijų, jos atitiks 14 paskutinių VPS naudojimo dienų.
Momentinė kopija atliekama pagal pageidavimą. Be to, ji naudojama VPS atkūrimui, po atkūrimo visi duomenys bus perrašyti.

Ar galiu importuoti ir eksportuoti momentines kopijas?

Kol kas tokia funkcija nesiūloma. Tačiau, jeigu matysime klientų poreikį, sukursime tokią galimybę.

reikia daugiau disko vietos. Ką daryti?

Turite dvi išeitis:
  • Pakeisti VPS modelį į kitą, su daugiau disko vietos (jeigu tai įmanoma);
  • Pridėti papildomą 50 - 500 GB diską.
Daugiau informacijos šiuo adresu.

Ar galima plėsti papildomą diską?

Kalbant ne techniškai, papildomas diskas yra fiksuoto dydžio. Norint gauti daugiau vietos, reikia ištrinti seną ir užsakyti naują.
Dėmesio, papildomame diske esantys duomenys bus panaikinti. Dėl to reikės padaryti visų duomenų kopiją, po to atkurti juos naujame diske.

IP

Kam reikalingi papildomi IP adresai?

Mūsų VPS suteikiami su IPv4 ir IPv6 adresu. Tačiau galite pridėti iki 16 papildomų IPv4 adresų.

Tokie geolokalizuoti adresai pagerins SEO. Juos taip pat galite naudoti srauto nukreipimui į kitą serverį, pvz., iš VPS į dedikuotą serverį, kaip veiklos atkūrimo plano (DRP) dalį.

Kaip veikia geolokalizavimas?

IP adresai internete apibūdinami geografiškai. Tai svarbu paieškos varikliams. Kai naudotojai naudoja paieškos variklį, aukščiausiai pateikiami rezultatai bus tos pačios šalies, iš kurios jungiasi naudotojas.

Norite, kad jūsų svetainė Lenkijoje būtų indeksuojama taip pat, kaip Lietuvoje? Pridėkite papildomą IP, geolokalizuotą Lenkijoje ir inkreipkite jį į savo svetainę.

Kokiose šalyse galiu geolokalizuoti IP?

Užsakydami papildomus IP galite rinktis vieną iš 13 šalių: Prancūziją, Vokietiją, Italiją, Ispaniją, UK, Lenkiją, Portugaliją, Čekiją, Olandiją, Suomiją, Lietuvą ir Belgiją.

Kiek kainuoja papildomas IP?

Kaina yra 2 už IP diegimą (priskyrimą ir maršrutizavimą mūsų tinkle). Po to naudojimas ir atnaujinimas atliekami nemokamai.

Užsakiau papildomą IP. Ką daryti toliau?

Mes pasirūpinsime, kad papildomas IP būtų maršrutizuojamas iki jūsų VPS. Tačiau turėsite jį deklaruoti serveryje, kad OS (Linux ar Windows) galėtų jį naudoti.

Daugiau informacijos rasite šiuo adresu.

Modelio keitimas

Ar galima keisti VPS modelį?

VPS galingumą galite pakeisti bet kuriuo metu, valdymo sąsajoje arba mūsų API.

Dėmesio, modelio keitimas galimas tik toje pačioje gamoje (t.y. Cloud VPS galima keisti į Cloud VPS) ir tik į galingesnį modelį. Jeigu norite migruoti kitaip, reikės užsakyti naują VPS ir sukonfigūruoti jį rankiniu būdu.

Kaip migruoti VPS duomenis iš vieno serverio į kitą?

Keičiant galingumą duomenys migruojami automatiškai, jums nereikia nieko daryti. Taip pat pasirūpinsime, kad paslauga veiktų be pertrūkių.
Jeigu turite Cloud VPS, galite praplėsti disko vietą arba sukurti papildomą skirsnį. Visos detalės bus pateiktos el. laiške po atnaujinimo.

Ar galima migruoti iš Cloud VPS į Cour VPS RAM ir atvirkščiai?

Ne, modelio keitimas galimas tik toje pačioje gamoje.

Ar galiu perkelti VPS į Public Cloud?

Ne, šiuo metu negalima konvertuoti VPS į Public Cloud instance.

Kas atsitiks kai pakeisiu VPS modelį?

Visa sistema (OS, programinė įrangą, nustatymai) bus išsaugota, jums tereikės perkurti disko skaidymą. Modelio keitimas atliekamas automatiškai ir per kelias minutes.
Kas liečia apmokestinimą, reikės padengti skirtumą tarp modelių kainų už nepanaudotą laiką. Kai baigsis serverio nuomos laikas, atnaujinimui bus taikoma naujo modelio kaina.

Ar galima perkelti VPS iš vieno duomenų centro į kitą (pvz., iš Prancūzijos į Lenkiją)?

Šiuo metu tokios galimybės nėra. VPS negali būti nei nukopijuotas, nei migruotas į kitą duomenų centrą.

tačiau galite užsakyti VPS kitame duomenų centre ir patys perkelti visus duomenis. Atkreipkite dėmesį, kad po tokio veiksmo VPS naudos kitą IP adresą.

Ar galiu padidinti VPS disko vietą?

Taip, galite pridėti tuščią diską. Operacinė sistema (Linux ar Windows) turės būti sukonfigūruota iš naujo, kad atnaujinimas įsigaliotų.

Daugiau informacijos rasite šiuo adresu.

API

Kuo naudinga VPS API?

Mūsų VPS API RESTful papildo valdymo sąsają. Čia galite atlikti įvairius veiksmus, pvz., perkrauti serverį, diegti OS, keisti paslaugos kontaktus, užsakyti parinktis, didinti resursus ir daugiau. Taip pat galite kurti savo kodus, paremtus API.

Kainos ir apmokestinimas

Kiek kainuoja VPS?

Tai priklauso nuo suteikto galingumo ir projekto kritiškumo. Mūsų kainos prasideda nuo 2,99 - 29,99 /mėn.. Jeigu po užsakymo pasikeistų poreikiai, galėsite praplėsti infrastruktūrą.

Windows VPS kainos yra 11,99 ir 55,99 /mėn. , į jas įtrauktas mokestis už Microsoft licencijas.

OVH paskyra

Kam naudojama valdymo sąsaja?

Šioje sąsajoje galite valdyti paslaugų apmokestinimą, konfigūruoti parinktis, susisiekti su pagalba ir t.t.
Atkreipkite dėmesį, kad sąsajoje negalėsite valdyti serverio duomenų ir nustatymų, tam reikia jungtis prie VPS (per SSH, nuotolinį darbalaukį arba KVM).

Paslaugos naudojimo sąlygos

Kiek VPS diegiama į vieną OVH serverį?

Rūpinamės, kad visi VPS būtų pasiekiami ir naudotų garantuotus resursus. Priklausomai nuo nuo talpos ir pajėgumo, host serveriuose talpinami keli šimtai VPS.

Ar galima VPS serveriuose talpinti suaugusiems skirtą turinį?

Galite talpinti bet kokio pobūdžio turinį, kuris neprieštarauja tos šalies, kurioje yra VPS, įstatymams. Atidžiai susipažinkite su reikalavimais, nes jūs būsite atsakingi už turinį.

Ar galima dalintis VPS?

Keli žmonės gali naudoti vieną VPS. Patariame nežiūrėti į tai atlaidžiai, nes jūs esate atsakingas už paslaugos naudojimą.

Kas yra SLA?

Service Level Agreement (SLA) yra garantija, kad paslauga bus pasiekiama (išskyrus planinius darbus).

VPS serveriai pasižymi išskirtiniu stabilumu ir aukštu pasiekiamumu. Kai užsakote VPS, garantuojame, kad jis bus pasiekiamas internetu ir turime skaičius, kurie pagrindžia pažadą. Jeigu negalėsime laikytis įsipareigojimų, kompensuosime 5% kainos už kiekvieną neveikimo valandą per mėnesį, iki 100% serverio kainos.

Kam galima naudoti VPS? Ar serveris bus išjungtas, jeigu naudosiu per daug resursų?

Galite naudoti VPS kaip tik norite ir diegti norimą programinę įrangą. Tačiau tai turi neprieštarauti vietos įstatymams ir sutartyje numatytiems naudojimo atvejams.

Jums suteikiama resursų (CPU, RAM, disko) kvota. Jeigu viršysite kvotas arba naudojimas kels grėsme įrangos stabilumui, remdamiesi sutartimi, galime perkelti VPS į karantiną. Nuolatinis intensyvus CPU naudojimas taip pat gali iššaukti karantinavimo procedūrą.

Kur saugomos atsarginės kopijos ir replikuojami duomenys?

Jūsų atsarginės kopijos ir replikuojami duomenys lokalizuoti kuo arčiau jūsų VPS, toje pačioje šalyje.

Viena išimtis: Lenkijoje esančių VPS atsarginės kopijos ir jų kopijos saugomos Prancūzijoje.

Konfidencialumas

Ar OVH daro duomenų kopijas?

Mes niekuomet nenuskaitome kliento duomenų. Dėl to nedarome ir kopijų. Norėdami padaryti atsargines kopijas, naudokite tam skirtas parinktis (automatinių ar momentinių kopijų ir pan.) arba kurkite kopijas kitais būdais.

Mes taip pat nesame atsakingi už duomenų praradimą, jeigu nesate padarę kopijų.

Kur yra VPS? Kur saugomi duomenys?

Mūsų serveriai saugomi mūsų duomenų centruose. Visoms gamoms siūlome rinktis fizinio serverio buvimo vietą:
  • Europoje: Prancūzijoje (Roubaix ir Strasbūras), Vokietijoje (Frankfurtas), Jungtinėje Karalystėje (Londone), Lenkijoje (Varšuvoje);
  • Šiaurės Amerikoje: Kanadoje (Beauharnois);
  • Azijoje: Australijoje (Sidnėjus) ir Singapūre.
Greitu metu VPS bus taip pat talpinami Italijoje ir Ispanijoje.

Ar pagalbos tarnyba gali matyti duomenis ir serverio konfigūraciją?

Nesvarbu, kokia situacija, mes negalime nuskaityti jūsų duomenų, VPS ir jo konfigūracijos.