Jūsų VPS valdymo sąsaja

Nauja OVH valdymo sąsaja: sukurta mūsų klientų, jums.

Privalumai:
  • Intuityvesnė, paprastesnė ir greitesnė sąsaja;
  • Visos jūsų priežiūros ir apmokėjimo operacijos;
  • Galimybė diegti iš naujo pasirinktą distribuciją.

Prie jūsų poreikių prisitaikanti sąsaja

Esate interneto naujokas ar profesionali žiniatinklio agentūra, turite tik VPS ar keletą OVH produktų, OVH WEB kliento paskyra prisitaikys prie jūsų. Tai supaprastinta valdymo sąsaja, kuri auga kartu su jumis. Jums taip pat suteikiama galimybė atblokuoti tam tikras funkcijas ir pažangias parinktis (technines ar web).

Valdymo sąsajoje jūs galite paprastai valdyti savo produktus ir veiklą. Grupuokite savo resursus pagal projektus ir/ar klientus, valdykite ir deleguokite teises, dalinkitės užduotimis... Pritaikykite jums suteiktą įrankį savo kasdienei veiklai.

Atsižvelgiama į visas jūsų administravimo operacijas

Pamirškite valandas, kurias praleidžiate ieškodami produktų ar atnaujindami domenus paskyroje: dabar galėsite valdyti daugybę paslaugų iškart (atnaujinti, konfigūruoti, administruoti, peržiūrėti visų klientų informaciją), tik keliais spragtelėjimais.

Rinkitės galingesnį modelį, jeigu to reikia jūsų veiklai. Atlikite ir valdykite atsargines kopijas duomenų apsaugai. Izoliuokite savo interneto svetaines pridėdami geolokalizuotus IP adresus. Įjunkite KVM ar Rescue režimą numatytiems priežiūros darbams. Naudokitės visomis jums suteikiamomis priemonėmis