Jūsų VPS valdymo sąsaja

OVH kliento valdymo sąsaja: sukurta mūsų klientų, jums.

Atsižvelgiama į visas jūsų administravimo operacijas

Pamirškite valandas, kurias praleidžiate ieškodami produktų ar atnaujindami domenus paskyroje: dabar galėsite valdyti daugybę paslaugų iškart (atnaujinti, konfigūruoti, administruoti, peržiūrėti visų klientų informaciją), tik keliais spragtelėjimais.

Rinkitės našesnį modelį, jei jūsų veikla tai pateisina. Atlikite ir valdykite atsargines kopijas jūsų duomenų apsaugai. Izoliuokite svetaines pridėdami geolokalizuotus IP adresus. Įsijunkite KVM ar Rescue režimą jūsų užprogramuotai priežiūrai. Pasinaudokite visais siūlomais privalumais!

Ištobulinta sąsaja jūsų poreikiams

Esate pradedantis naudotojas ar profesionali žiniatinklio agentūra, turite tik VPS ar kelis OVH produktus? OVH WEB kliento valdymo sąsaja prisitaikys prie jūsų ir jūsų verslo plėtros.

Kliento valdymo sąsajoje siūloma paprasta produktų peržiūra, tai padeda geriau valdyti veiklą ir priimti sprendimą. Grupuokite resursus pagal projektus ir (ar) klientus, valdykite teises, deleguokite, perkelkite, dalinkitės užduotimis. Tiesiog pritaikykite jums siūlomus įrankius kasdieninei veiklai.

Mūsų privalumai

Intuityvesnė, paprastesnė ir greitesnė sąsaja

Visų jūsų priežiūros ir apmokėjimo operacijų valdymas

Pakartotinis diegimas pagal poreikį, renkantis iš prieinamų operacinių sistemų