Kaip pasirinkti VPS?

Mūsų virtualūs dedikuoti serveriai (ar VPS - virtualus privatus serveris) - tai našaus talpinimo sprendimas už prieinamą kainą. Šie pasiūlymai jums suteikia root (administratoriaus) prieigą prie savo serverio, apsaugotoje ir OVH valdomoje infrastruktūroje.

Kokios mano VPS specifikacijos?

Esu numatęs keletą VPS taikymo sričių

Jeigu pridėsime duomenų bazę ir web aplikacijas, reikės daugiau nei 2 GB RAM.

Mano projektai jau plačiai naudojami

Rinkitės VPS Cloud daugiau plečiamumo ir SLA garantijų.

Turiu daug svarbių duomenų

Nustatykite duomenų bazių dydį nesijaudindami dėl augimo (galima keisti serverio parametrus).

Turiu daug failų ir katalogų

Nustatykite duomenų bazių dydį nesijaudindami dėl augimo (galima didinti serverio galingumą). Jei duomenų apimtis viršys suteiktą kiekį, galėsite jį paskirstyti ar susisiekti su mumis, kad gautumėte jums pritaikytą sprendimą.

Turiu itin svarbių duomenų

Teikite pirmenybę Cloud versijai dėl aukšto pasiekiamumo garantijų ir atsarginio kopijavimo parinkčių.

Naudoju vieną duomenų bazę

Labai apkrauta duomenų bazė gali naudoti svarbią RAM dalį, todėl būtina tai numatyti ir rezervuoti atmintį DB naudojimui.

Viskas viename ar keliuose VPS?

Galite atskirti pagrindinio ir programinio serverio duomenų bazes: kiekvienam reikės mažiau resursų nei naudojant abi duomenų bazes.

Naudoju valdymo sąsają

Plesk ir Cpanel naudoja nemažai resursų. Jeigu naudosite keletą svarbių programų, nepriekaištingam veikimui reikės 2 GB RAM. Būkite atidūs rinkdamiesi licenciją.

Naudoju TVS

TVS naudoja keletą taikomųjų ir plėtojimo programų, taip pat dinamiškai pateikia puslapius, kuriems reikia daugiau CPU ir RAM.

Kur geolokalizuoti VPS ir kodėl?

Jei norite patobulinti naudotojų patirtį ar pagerinti svetainės matomumo internete reitingus (SEO) paspartindami puslapių įkėlimą, geolokalizuokite savo svetainių talpinimą šalyje, kurioje jūsų svetainė sulaukia daugiausiai lankytojų, tai gali būti labai pelninga strategija.

Identifikuokite lankytojus naudodami atitinkamus įrankius ir perkelkite (arba sudubliuokite) VPS į didžiausius lankytojų centrus, po to palyginkite juos su OVH paslaugų teikimo taškais (POP), kad sukurtumėte savo paskirstymo sistemą.

Dėmesio, jei naudosite kelis VPS ir jie turės palaikyti ryšį tarpusavyje, nepamirškite atstumo skaičiuodami duomenų mainus ir spartą.

Ar man reikia papildomų IP?

Jūsų VPS papildomų IP gali prireikti keliose situacijose:

  • Diegiant SSL sertifikatus;
  • Priskiriant dedikuotą IP adresą kiekvienai serveryje esančiai svetainei (jei taip nepadarysite, svetainėms bus paskirtas serverio IP);
  • Diferencijuotas IP adresų naudojimas (žiniatinkliui, mobiliosioms aplikacijoms ir t.t.);
  • Priskiriant skirtingus IP skirtingoms paslaugoms (TVS, duomenų bazėms ir t.t.);
  • Naudojant kelis IP vienoje svetainėje. To dažniausiai reikia svetainėms keliomis kalbomis, kiekvienai versijai paskiriant po atskirą domeną (svetaine.lt, svetaine.ie, svetaine.co.uk, svetaine.fr ir t.t.) ir tos šalies IP adresą. Taip pagerinsite tarptautinį SEO.

Kaip prisitaikyti prie būsimų poreikių?

Darykite paprastai... neklauskite savęs dabar! Mes žinome, kad jūsų poreikiai kinta, todėl nusprendėme lydėti ilgalaikę jūsų projektų plėtrą. Šiandien jums gali prireikti mažiau RAM nei rytoj, taip pat su diskais ir kitais resursais. Todėl mūsų pasiūlymai yra plečiami, modelis keičiamas greitai. Jūs galite bet kuriuo metu ir vos keliais spragtelėjimais plėsti savo VPS ir rinktis aukštesnio lygio modelį ar netgi kitokią gamą.

Kaip valdyti keletą svetainių viename VPS?

Norite geriau valdyti kelių svetainių talpinimą? Centralizuotai ir paprastai stebėti visus savo žiniatinklio projektus viename VPS serveryje?
Tapkite savo svetainių valdytoju be serverių administravimo žinių: naudokite valdymo skydus, skirtus OVH VPS serveriams:
Plesk, cPanel ar kita valdymo sąsaja jums leidžia valdyti visas svetaines tame pačiame VPS, patogioje ir paprastoje valdymo sąsajoje.

Ką turėčiau rinktis - Linux ar Windows - savo VPS?

Tai priklauso nuo jūsų įpročių ir kompetencijos, taip pat nuo to, kokias programas norite naudoti savo serveryje.
Jei esate .NET plėtotojas ar planuojate diegti Microsoft ar kitas programėles, skirtas šioms platformoms, dažniausiai Windows serveris yra geriausias pasirinkimas.
Jei naudojate atviro kodo technologijas, daugumą jų (TVS, PHP, MySQL ir t.t.) lengviau naudoti Linux aplinkoje, jeigu tik turite pakankamai žinių. Taip pat galite rinktis OVH paruoštas versijas, kad išvengtumėte neteisingo diegimo rizikos.
Distribucijos ir licencijos Windows prieinamos pasirinktinai VPS Cloud ir gali būti užsakytos VPS valdymo sąsajoje.

Prieinama VPS Cloud