Kodėl OVH VPS?

Infrastruktūra, pritaikyta žiniatinkliui

2:40

OVH VPS pasirinktas todėl, kad būtų skiriama daugiau dėmesio
pagrindinei plėtros veiklai.

Nicolas Potier,
Acseo įkūrėjas ir techninis direktorius:
Privalumai
  • Pasiūlymai sukurti, patikrinti ir optimizuoti interneto veiklai;
  • Infrastruktūra, užtikrinanti našumą ir aukštą pasiekiamumą;
  • Išskirtinės OVH paslaugos, suteikiamos su visais mūsų pasiūlymais.

VPS, tarp web ir cloud

OVH virtualūs privatūs serveriai jums leidžia pamažu pereiti nuo žiniatinklio talpinimo prie nepriklausomai valdomo virtualaus serverio. Plečiantis jūsų aplikacijoms ir jūsų autonomijos poreikiui, jūs renkatės vis aukštesnę paslaugų gamą už neįtikėtiną kokybės ir kainos santykį.

VPS - tai puikus kompromisas tarp dedikuoto serverio laisvės ir virtualizacijos suteikiamo lankstumo bei plečiamumo.

Ši administravimo laisvė suteikia galimybę diegti pasirinktas distribucijas arba rinktis išankstiniam diegimui paruoštus LAMP, TVS ar el. prekybos modulius.

Našumas ir pasiekiamumas

VPS 2016 užtikrina žymiai didesnį našumą. Iki 75% daugiau ženklų per sekundę OpenSSL, 100% patobulinimas (PHP benchmark) ir iki 3 kartų daugiau užklausų per sekundę NGINX. Be to, mūsų SSD ir NVMe diskų IOPS nuolat progresuoja, nepriklausomai nuo testuojamų blokų dydžio.

Siekiant užtikrinti veiklos tęstinumą, infrastruktūra turi būti lengvai pasiekiama be papildomų rūpesčių. Naudojant paskirstomąją saugyklą, plečiamą ir atsparią gedimams dėl Ceph platformos, pasinaudokite aukštu pasiekiamumu, būtinu jūsų paslaugų stabilumui.

Išskirtinės OVH VPS paslaugos

Pasinaudokite paslaugomis, siūlančiomis papildomą pridėtinę vertę tinkle. Apkrovos paskirstymas su Load Balancing IP, veiklos tęstinumas su IP Failover, sklandumas ir matomumas su geolokalizuotu IP adresu. Jūsų VPS visada yra tinkamoje vietoje ir tinkamu metu.

Jūsų duomenų apsauga yra mūsų pagrindinė užduotis. VPS atsarginių kopijų valdymas tapo dar paprastesnis. Jūs galite naudoti momentines kopijas ir kelių protokolų atsarginį kopijavimą (pasirinktinai VPS Cloud). Artimiausiu metu OVH pasiūlys ir automatinį atsarginį kopijavimą.