Kodėl OVH VPS?

Infrastruktūra, pritaikyta žiniatinkliui

VPS, tarp web ir cloud

OVH virtualūs privatūs serveriai suteikia galimybę pereiti nuo svetainių talpinimo plano prie autonominio virtualaus serverio valdymo. Atsižvelgdami į programėlių našumą ir autonomijos poreikį, jūs galite rinktis pažangesnius modelius, kuriems siūlomas geriausias kainos ir kokybės santykis.

VPS - tai ideali dedikuoto serverio administravimo laisvės ir virtualizacijos lankstumo pusiausvyra.

Ši administravimo laisvė suteikia galimybę diegti pasirinktas distribucijas arba rinktis išankstiniam diegimui paruoštus LAMP, TVS ar el. prekybos modulius.

Išskirtinės OVH VPS paslaugos

Pasinaudokite paslaugomis, siūlančiomis papildomą pridėtinę vertę tinkle. Apkrovos paskirstymas su Load Balancing IP, veiklos tęstinumas su IP Failover, sklandumas ir matomumas su geolokalizuotu IP adresu. Jūsų VPS visada yra tinkamoje vietoje ir tinkamu metu.

Jūsų duomenų apsauga yra mūsų pagrindinė užduotis. VPS atsarginių kopijų valdymas tapo dar paprastesnis. Jūs galite naudoti momentines kopijas ir kelių protokolų atsarginį kopijavimą (pasirinktinai VPS Cloud). Jūs taip pat galite programuoti ir automatizuoti savo VPS atsarginį kopijavimą.

Našumas ir pasiekiamumas

Veiklos tęstinumo užklausa pereina per laisvai prieinamą infrastruktūrą, be papildomų kompleksų. Naudodamiesi paskirstytąja, plečiama ir gedimams atsparia saugykla Ceph platformoje, pasinaudokite aukštu pasiekiamumu, būtinu jūsų paslaugų stabilumui.