Atsarginės VPS kopijos

Apsaugokite savo duomenis, nuo 2,99 /mėn.

Mūsų privalumai

100% OVH plėtojimas geriausiam operacijų sklandumui

Atsarginio kopijavimo metodai, pritaikyti visoms duomenų apsaugos strategijoms

Jūsų duomenų apsauga mūsų nuolat prieinamose saugyklos infrastruktūrose

3 atsarginio kopijavimo būdai

Renkantis atsarginį kopijavimą dažnai klausiama, ar kopijuoti visus ar kai kuriuos duomenis, naudoti inkrementinį, dekrementinį kopijavimą, blockmode ar dublikavimą. Šie klausimai apsunkina atsarginio VPS kopijavimo pasirinkimą.

Automatinis kopijų darymas

OVH automatinio atsarginio kopijavimo parinktis padeda įveikti šiuos apribojimus. Jūsų VPS (išskyrus papildomą diską) atsarginės kopijos planuojamos kasdien, po to replikuojamos tris kartus ir tampa prieinamos OVH kliento valdymo sąsajoje.

7,99
 /mėn. (9,67€ su PVM)

Prieinama kaip VPS Cloud parinktis

Kelių protokolų rezervinis kopijavimas

VPS Cloud naudotojai gali išsaugoti savo duomenis į skirtą disko vietą naudodami FTP, NFS ir CIFS protokolus, tai palengvina prieigą iš bet kokios operacinės sistemos. Tokiu būdu jūs galite apsaugoti savo duomenis paslaugos gedimo atveju.

200 GB
Trigubas replikavimas
Aukšto pasiekiamumo garantijos

4,99
 /mėn. (6,04€ su PVM)

Prieinama kaip VPS Cloud parinktis

Momentinės kopijos

Efektyvi ir nebrangi kopijavimo strategija, kuomet yra padaroma jūsų virtualios mašinos momentinė kopija. Priešingai nei įprastas kopijavimas, jums nebūtina imis priemonių, padedančių išvengti duomenų keitimo, nes jūs visuomet turėsite duomenų atstatymo tašką.

Momentinė kopija (snapshot) jau prieinama pasirinktinai visiems OVH VPS naudotojams. Tai galimybė išsaugoti momentinę virtualios mašinos kopiją ar sukurti papildomą kopiją prie jau turimos visų duomenų kopijos (pavyzdžiui, jei naudojatės automatinio rezervinio kopijavimo parinktimi).

2,99
 /mėn. (3,62€ su PVM)

Skirta VPS SSD

4,99
 /mėn. (6,04€ su PVM)

VPS Cloud & Cloud RAM