OVH virtualūs privatūs serveriai (VPS)

Našumas, saugumas ir prieinamumas įvairiems naudojimo atvejams.

VPS SSD

SLA 99,95%
Našus ir prieinamas VPS

Metinis abonementas nuo:

2,99
 /mėn. (3,62€ su PVM)

VPS Cloud

SLA 99,99%
Garantuojamo pasiekiamumo VPS

Metinis abonementas nuo:

7,99
 /mėn. (9,67€ su PVM)

VPS Cloud RAM

SLA 99,99%
VPS su padidintais RAM resursais

Metinis abonementas nuo:

7,99
 /mėn. (9,67€ su PVM)

Išskirtinis pasiūlymas, leidžiantis pasinaudoti 1,00 /mėn. VPS SSD2, VPS SSD3, VPS CLOUD 1, VPS CLOUD 2, VPS CLOUD 3, VPS CLOUD RAM 1, VPS CLOUD RAM 2, VPS CLOUD RAM 3 pasiūlymams (išskyrus VPS SSD Discover pasiūlymą), užsakant OVH VPS dvylikos (12) mėnesių laikotarpiui, jei užsakymas pateiktas nuo 2018-03-27 15:00 iki 2018-12-31 15:00 (Prancūzijos laiku). Ginčio atveju vadovaujamasi užsakymo patvirtinimo OVH laiku. Pratęsiant paslaugos galiojimą, bus taikomi įkainiai, nurodyti svetainėje www.ovh.com. Užsakant būtina patvirtinti sutikimą su OVH sutarčių sąlygomis.

Trūksta vietos?

Pasinaudokite papildoma talpa užsisakę papildomus VPS diskus.

Parinktys žengiantiems toliau

Pridėkite saugyklą ar papildomų resursų karštai ir keliais spragtelėjimais

Sužinoti daugiau

Iki 16 IP adresų, kuriuos galima geolokalizuoti 13 šalių, siekiant geriau izoliuoti ir apsaugoti jūsų interneto svetaines

Sužinoti daugiau

3 papildomi metodai jūsų duomenų apsaugos strategijai

Sužinoti daugiau

Kodėl OVH VPS unikalūs?

OpenStack® & KVM

Ceph

Perkeliami IP

IP Load Balancing ir IP blokas

Paslaugos, integruotos su mūsų VPS

Pagrindinės distribucijos

Sužinoti daugiau

Anti-DDoS PRO

Sužinoti daugiau

Paprasta valdymo sąsaja

Sužinoti daugiau

Jūsų užduodami klausimai

Kokie pagrindiniai skirtumai tarp VPS 2014 ir VPS 2016?

VPS 2016 suteiks daugiau našumo ir aukštą pasiekiamumą. VPS 2016 infrastruktūra siūlo našesnius diskus (SSD, NVMe) ir naujausią programinį sluoksnį, supaprastinantį resursų pasiekiamumo valdymą. Taip patobulinome paslaugos kokybę jūsų asmeniniam ir profesionaliam naudojimui.

Ar galėsiu naudotis visomis VPS funkcijomis?

Visos papildomos OVH VPS parinktys yra palaikomos. Jūsų VPS paruoštas diegimui, konfigūravimui, valdymui ir automatizavimui OVH valdymo sąsajoje arba API, naudojant root prieigą, KVM ar rescue.

Atsarginio kopijavimo ir geolokalizavimo parinktys jau prieinamos užsakymo metu ir jūsų valdymo sąsajoje.

Kokios VPS 2016 kainos?

Mūsų naujausi pasiūlymai - tai dvi VPS gamos, ir kiekvieną jų sudaro trys modeliai (nebe keturi), nuo 2,99 (3,62€ su PVM) - 29,99 (36,29€ su PVM), užsakant 12 mėnesių, be Windows licencijos (papildoma VPS Cloud parinktis).

Ar įmanoma perkelti mano VPS iš vieno OVH duomenų centro į kitą (pvz., iš Prancūzijos duomenų centro į Lenkijos duomenų centrą)?

Šiuo metu tokios galimybės nesiūlome. VPS negalima nei migruoti, nei „nukopijuoti“ į kitą duomenų centrą. Jūs galite įsigyti naują VPS paslaugą naujame duomenų centre ir perkelti duomenis rankiniu būdu. Tačiau jūsų naujam VPS bus suteiktas naujas IP adresas.

Ar mano VPS atsarginės kopijos išsaugotos?

OVH gali replikuoti duomenis atliekant vidines operacijas, pvz., host serverių priežiūros darbus. Tačiau tai nėra garantuojama ir neapsaugo nuo duomenų praradimo. Jūs, kaip serverio administratorius, būsite atsakingas už atsarginių kopijų kūrimą.

Atsarginėms kopijoms galite rinktis vieną iš šių parinkčių: Snapshot (VPS SSD ir VPS Cloud) arba Automatines kopijas (VPS Cloud).