Virtualūs privatūs serveriai OVH (VPS) OVH

Našumas, saugumas ir prieinamumas visiems naudojimo atvejams

Kodėl OVH VPS unikalūs?

OpenStack® & KVM
Ceph
IP Failover ir blokai
IP apkrovos paskirstymas

Jūsų užduodami klausimai

Kokie pagrindiniai skirtumai tarp VPS 2014 ir VPS 2016?

VPS 2016 suteiks daugiau našumo ir aukštą pasiekiamumą. VPS 2016 infrastruktūra siūlo našesnius diskus (SSD, NVMe) ir naujausią programinį sluoksnį, supaprastinantį resursų pasiekiamumo valdymą. Taip patobulinome paslaugos kokybę jūsų asmeniniam ir profesionaliam naudojimui.

Ar galėsiu naudotis visomis VPS funkcijomis?

Visos paslaugos, kurios prisidėjo prie OVH VPS sėkmės, palaikomos ir šiandien. Diekite, konfigūruokite, valdykite ir automatizuokite savo VPS, valdymo sąsajoje arba API, naudodami root, KVM ar rescue prieigą. Artimiausiu metu pasiūlysime atsarginio kopijavimo ir geolokalizavimo parinktis kliento valdymo sąsajoje, apie tai informuosime šiame puslapyje.

Kokios VPS 2016 kainos?

Mūsų naujausi pasiūlymai - tai dvi VPS gamos, ir kiekvieną jų sudaro trys modeliai (nebe keturi), nuo 2,99 (3,62€ su PVM) - 29,99 (36,29€ su PVM) , neįskaitant Windows licencijos, kurią galima papildomai užsakyti VPS Cloud. Artimiausiu metu pasirodys trečia VPS gama, todėl turėsite daugiau pasirinkimo. Apie naujus pasiūlymus informuosime šiame puslapyje.

Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų (cookies) naudojimu, skirtu sklandžiam naršymo užtikrinimui ir lankytojų statistikai.
Daugiau apie slapukų valdymą

OK