Virtualūs privatūs serveriai (VPS) OVH

Našumas, saugumas ir prieinamumas visiems naudojimo atvejams

Kodėl OVH VPS unikalūs?

OpenStack® & KVM
Ceph


Perkeliami IP
IP Load Balancing ir IP blokas

Jūsų užduodami klausimai


Kokie pagrindiniai skirtumai tarp VPS 2014 ir VPS 2016?

VPS 2016 suteiks daugiau našumo ir aukštą pasiekiamumą. VPS 2016 infrastruktūra siūlo našesnius diskus (SSD, NVMe) ir naujausią programinį sluoksnį, supaprastinantį resursų pasiekiamumo valdymą. Taip patobulinome paslaugos kokybę jūsų asmeniniam ir profesionaliam naudojimui.

Ar galėsiu naudotis visomis VPS funkcijomis?

Visos papildomos OVH VPS parinktys yra palaikomos. Jūsų VPS paruoštas diegimui, konfigūravimui, valdymui ir automatizavimui OVH valdymo sąsajoje arba API, naudojant root prieigą, KVM ar rescue.

Atsarginio kopijavimo ir geolokalizavimo parinktys jau prieinamos užsakymo metu ir jūsų valdymo sąsajoje.

Kokios VPS 2016 kainos?

Mūsų naujausi pasiūlymai - tai dvi VPS gamos, ir kiekvieną jų sudaro trys modeliai (nebe keturi), nuo 2,99 (3,62€ su PVM) - 29,99 (36,29€ su PVM), neįskaitant Windows licencijos, kurią galima papildomai užsakyti VPS Cloud. Artimiausiu metu pasirodys trečia VPS gama, todėl turėsite daugiau pasirinkimo. Apie naujus pasiūlymus informuosime šiame puslapyje.

Ar įmanoma perkelti mano VPS iš vieno OVH duomenų centro į kitą (pvz., iš Prancūzijos duomenų centro į Lenkijos duomenų centrą)?

Šiuo metu tokios galimybės nesiūlome. VPS negalima nei migruoti, nei „nukopijuoti“ į kitą duomenų centrą. Jūs galite įsigyti naują VPS paslaugą naujame duomenų centre ir perkelti duomenis rankiniu būdu. Tačiau jūsų naujam VPS bus suteiktas naujas IP adresas.

Jie išbandė OVH VPS
Manau kad pas jus viskas OK!

- Vladimiras R. - 23/03/2016


10/10