OVH virtualūs privatūs serveriai (VPS)

Našumas, saugumas ir prieinamumas įvairiems naudojimo atvejams.

VPS SSD

SLA 99,95%
Našus ir prieinamas VPS

Metinis abonementas nuo:

2,99
 /mėn. (3,62€ su PVM)

VPS Cloud

SLA 99,99%
Garantuojamo pasiekiamumo VPS

Metinis abonementas nuo:

7,99
 /mėn. (9,67€ su PVM)

VPS Cloud RAM

SLA 99,99%
VPS su padidintais RAM resursais

Metinis abonementas nuo:

7,99
 /mėn. (9,67€ su PVM)

Išskirtinis pasiūlymas, leidžiantis pasinaudoti 1,00 /mėn. VPS SSD2, VPS SSD3, VPS CLOUD 1, VPS CLOUD 2, VPS CLOUD 3, VPS CLOUD RAM 1, VPS CLOUD RAM 2, VPS CLOUD RAM 3 pasiūlymams (išskyrus VPS SSD Discover pasiūlymą), užsakant OVH VPS dvylikos (12) mėnesių laikotarpiui, jei užsakymas pateiktas nuo 2019-05-31 15:00 iki 2019-09-30 15:00 (Prancūzijos laiku). Ginčio atveju vadovaujamasi užsakymo patvirtinimo OVH laiku. Pratęsiant paslaugos galiojimą, bus taikomi įkainiai, nurodyti svetainėje www.ovh.com. Užsakant būtina patvirtinti sutikimą su OVH sutarčių sąlygomis.

Trūksta vietos?

Pasinaudokite papildoma talpa užsisakę papildomus VPS diskus.

Parinktys žengiantiems toliau

Pridėkite saugyklą ar papildomų resursų karštai ir keliais spragtelėjimais

Sužinoti daugiau

Iki 16 IP adresų, kuriuos galima geolokalizuoti 13 šalių, siekiant geriau izoliuoti ir apsaugoti jūsų interneto svetaines

Sužinoti daugiau

3 papildomi metodai jūsų duomenų apsaugos strategijai

Sužinoti daugiau

Kodėl OVH VPS unikalūs?

OpenStack® & KVM

Ceph

Perkeliami IP

IP Load Balancing ir IP blokas

Paslaugos, integruotos su mūsų VPS

Pagrindinės distribucijos

Sužinoti daugiau

Anti-DDoS PRO

Sužinoti daugiau

Paprasta valdymo sąsaja

Sužinoti daugiau

Jūsų užduodami klausimai

Kas yra VPS ir kam jis naudojamas?

VPS - tai virtualus privatus serveris svetainių talpinimui (parduotuvių, rašytinio ar vaizdinio turinio ir t.t.), taip pat programinei įrangai, kuri dažniausiai susijusi su interneto aplikacijomis (portalais, ekstranetu, bendro darbo sprendimais, wiki, CRM ir t.t.). Priešingai nei talpinimo planuose, duomenys izoliuoti vienoje virtualioje mašinoje, kurios resursai skirti tik vienam naudotojui.

VPS yra puikus kompromisas tarp talpinimo plano ir fizinio serverio, kuriame suderinamas didelis našumas ir serverio aplinka. VPS suteikia daugiau kontrolės, nei talpinimo planas, tačiau nereikia rūpintis fizine technine įranga.

Kas gali naudoti VPS?

VPS valdymui reikalingos bazinės serverių administravimo žinios. Jums reikės administruoti operacinę sistemą (Linux ar Windows) ir konfigūruoti programinę įrangą.

Jeigu norite naudoti VPS, tačiau manote, kad neturite pakankamų administravimo žinių, rekomenduojame susisiekti su mūsų partneriais.

Jeigu norite naudoti garantuotus resursus, tačiau nenorite administruoti serverio, siūlome išbandyti mūsų talpinimo planus Performance.

Ką rinktis: VPS ar talpinimo planą?

Jeigu jau naudojote talpinimo planą, VPS naudojimas būtų logiškas žingsnis aukštyn.

VPS suteikia daugiau galimybių: root prieigą, prieigą prie Apache ir PHP.init (PHP kintamųjų keitimo)… Taip pat galėsite diegti SSL sertifikatus ir įvairią programinę įrangą. Trumpai tariant, VPS suteikia daugiau serverio administravimo ir konfigūravimo laisvės neadministruojant techninė įrangos.

Atkreipkite dėmesį, kad turėsite pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį VPS modelį ir pritaikyti konfigūraciją augantiems poreikiams.

Kaip pasirinkti VPS?

Ar įmanoma perkelti mano VPS iš vieno OVH duomenų centro į kitą (pvz., iš Prancūzijos duomenų centro į Lenkijos duomenų centrą)?

Šiuo metu tokios galimybės nesiūlome. VPS negalima nei migruoti, nei „nukopijuoti“ į kitą duomenų centrą. Jūs galite įsigyti naują VPS paslaugą naujame duomenų centre ir perkelti duomenis rankiniu būdu. Tačiau jūsų naujam VPS bus suteiktas naujas IP adresas.

Ar mano VPS atsarginės kopijos išsaugotos?

OVH gali replikuoti duomenis atliekant vidines operacijas, pvz., host serverių priežiūros darbus. Tačiau tai nėra garantuojama ir neapsaugo nuo duomenų praradimo. Jūs, kaip serverio administratorius, būsite atsakingas už atsarginių kopijų kūrimą.

Atsarginėms kopijoms galite rinktis vieną iš šių parinkčių: Snapshot (VPS SSD ir VPS Cloud) arba Automatines kopijas (VPS Cloud).