Išsirinkite TVS svetainės kūrimui

Ieškote paprasto ir greito sprendimo jūsų interneto svetainės paleidimui ir valdymui? TVS įdiegimas gali atsakyti į jūsų poreikį.

Kas yra TVS?

TVS (turinio valdymo sistema) leidžia įdiegti dinamišką ir prisitaikančią interneto svetainę paprastoje naudojimo sąsajoje. Taip galite nesunkiai kurti puslapius, neprivalėdami žinoti programavimo kalbų.

Yra daugybė turinio valdymo sistemų, įvairiems naudojimo atvejams, tokiems kaip:

  • Straipsnių kūrimas ir jų paskelbimas tinklaraštyje.
  • Įmonės veiklos pristatymas oficialiame puslapyje.
  • Produktų pardavimas internetu el. parduotuvėje, įdiegus mokėjimui skirtus modulius.
  • Bendruomenės puslapio sukūrimas interneto lankytojų tarpusavio mainams.

Jei neturite jokio supratimo apie interneto svetainės kūrimą, peržiūrėkite mūsų gidą ir sukurkite svetainę 5 žingsniais, nuo domeno ir svetainių talpinimo plano pasirinkimo iki jūsų pirmų puslapių paskelbimo.

Kodėl TVS puslapio sukūrimui?

Paruošta svetainė - tai svetainė, kurioje nereikia diegti turinio valdymo sistemos ir įdarbinti specialistus, kurie gali plėtoti svetainę nuo A iki Z. Plėtotojai žino įvairias programavimo kalbas, tokias kaip HTML, PHP, Javascript...
Taip jūs padidinsite šansus gauti svetainę pagal poreikį, tačiau ji bus plėtojama ilgą laiką.

TVS, įdiegiama 47 proc. svetainių visame pasaulyje (šaltinis: W3techs.com), turi daugybę privalumų:

Paprastas naudojimas

TVS įprastai suteikiamas administravimo skydas su aiškia ergonomija, palengvinančia interneto svetainės ir jos puslapių kūrimą naudojant WYSIWYG (What You See Is What You Get) įrankį, kuriame naudotojas iš karto mato galutinį rezultatą.

User friendly / Mobile friendly

Kiekvienai TVS suteiktas šablonas (modelis) interneto svetainės, prisitaikančios prie įvairių mobiliųjų įrenginių, kūrimui.

Daug naudotojų

Jūs galite suteikti vaidmenį kiekvienam naudotojui, apsilankančiam jūsų interneto svetainėje, tai gali būti teisė redaguoti puslapį, gauti prieigą prie kodo ir t.t.

Pažangus personalizavimas

Jūs galite pridėti papildomas funkcijas savo interneto svetainei parsisiųsdami plėtinius TVS meniu.
Keletas pavyzdžių: naujienlaiškio prenumeratos laukas, nuorodos į socialinius tinklus ir t.t.

Bendruomenė

Populiariausioms TVS dažniausiai prieinama naudotojų bendruomenė, itin reikalinga apsikeitimui nuomone ir patarimais interneto svetainės patobulinimui.

Natūralus reitingavimas

Kiekviena aplinka teikia pirmenybę turiniui, patobulina puslapių našumą ir taip pagerina jūsų matomumą paieškos sistemose (SEO)

Atviro kodo turinio valdymo sistemų palyginimas

Jūs galite atsisiųsti daugybę atviro kodo turinio valdymo sistemų. Mes palyginsime tik populiariausias sistemas, aptardami jų ypatybes. Atraskite TVS, kuri geriausiai atitiks jūsų svetainės kūrimo poreikius.

WordPress

Atviro kodo TVS Lamp „mažasis princas“, WordPress modulis buvo sukurtas tinklaraščiams. Per 15 metų, šis modulis perėjo nuo tinklaraščių konkurento, Over-blog ir konsorciumo statuso iki TVS lyderio pasauliniu mastu, kadangi ši sistema naudojama daugiau nei 60% atviro kodo svetainių! Tai lengviausiai įdiegiamas ir administruojamas sprendimas, suteikiantis prieigą prie daugybės šablonų ir plėtinių, paruoštų naudojimui, ir leidžiantis greitai atsakyti į daugybės svetainių konfigūracijų poreikius.

Trumpai tariant, WordPress - tai paprastai ir greitai įdiegiamas sprendimas, nereiklaujantis ypatingų techninių žinių. Ši TVS taip pat siūlo solidžias SEO garantijas. WordPress greitai padidina savo limitus sudėtingų projektų atveju, tam šis modulis ir buvo sukurtas, tačiau reikalauja budrumo kalbant apie saugumą, kadangi dėl savo populiarumo WordPress tapo mėgstamu piratų taikiniu.

Joomla!

Atsiradusi kaip Mambo TVS plėtinys (fork), Joomla ilgą laiką buvo pirmaujanti atviro kodo turinio valdymo sistemų rinkoje... iki WordPress. Legvai įdiegiamas ir valdomas sprendimas leidžia pakankamai greitai sukurti interneto svetaines, nereikalaujant ypatingų techninių žinių.

Nuo 3 versijos, sprendimas ženkliai patobulėjo kalbant apie saugumą. Jums siūlomi įdomūs sprendimai su galimybe asmeniniam naudojimui pritaikyti teises ir profilius, valdyti daugybę svetainių ir numatyti turtingas platformas su atskiromis erdvėmis (intranetas, ekstranetas). Iki dabar šie sprendimai buvo skirti tik sudėtingiems naudojimo atvejams.

Drupal

Nedidelė paskutinė atvirto kodo turinio valdymo sistema paradoksaliai išaugo. Suprojektuota kaip socialinių tinklų kūrimo platforma, Drupal greitai tapo solidžia ir asmeniniam naudojimui pritaikoma sistema, integravus Symfony framework (visus pakartotinai naudojamus komponentus).

Dėl tokio lankstumo šią sistemą pamėgo žiniatinklio agentūros, įgyvendinančios ambicingus projektus pagal poreikį. Drupal kūrėjas Dries Buytaert išpopuliarino padalintos TVS sąvoką. Tačiau sprendimas reikalauja minimalių žinių siekiant tinkamai juo pasinaudoti.

TYPO3

Jei Typo3 yra mažiau žinoma nei LAMP, dėl to ši TVS nėra mažiau įdomi. Ji yra itin populiari Vokietijoje. Tai kompeksinis įrankis, kurį galima pritaikyti asmeniniam naudojimui.

eZ Platform

eZ Publish yra viena seniausių atviro kodo TVS. Tačiau paradoksalu tai, kad ji mažai žinoma. Vis dėlto šis skandinaviškas sprendimas yra vienas pažangiausių rinkoje. Įsisavinimas reikalauja šiek tiek laiko, todėl jis labiau skirtas profesionalams, kuriems būtinos patikimumo ir saugumo garantijos, tinkinimo ir plėtojimo galimybės.

Pastaruoju metu eZ Publish išsivystė į daugiaterpę skaitmeninę platformą eZ Platform, kuri siekia atitikti žiniatinklio ir skaitmeninės rinkodaros profesionalų lūkesčius: pažangi sąsaja su el. komercijos sprendimu, realaus laiko tinkinimu, statistika ir pan.

SPIP

SPIP - tai sistema, skirta publikuoti internete. Cocorico yra Prancūzijoje populiarus ir joje sukurtas LAMP sprendimas, ženkliai prisidėjęs prie TVS sistemų plitimo 2000-ųjų pradžioje. Šį sprendimą ypač naudojo valstybės institucijos.

Atšakos, pavadintos Agora, atsiradimas šiek tiek sujaukė kortas, tačiau SPIP išlieka sprendimu, kurį lengva įdiegti ir administruoti tiems, kas ieško alternatyvos WordPress. Be to, sprendimas išlieka populiarus švietimo įstaigose ir bendruomenėse.

El. komercijos TVS

Prestashop ir Magento, griežtai tariant, nėra tradicinės TVS. Šios sistemos skirtos el. komercijai, leidžia susikurti el. parduotuvę, pridėti produktus ir sudaro galimybę apmokėti.

Prestashop

Mėgstamas el. parduotuvių naudotojų, Prestashop modulis yra vienas žinomiausių el. komercijos sprendimų rinkoje. Nesudėtingas diegimas ir administravimas, daug plėtinių... Šis prancūziškas el. prekybos sprendimas leidžia nebrangiai ir greitai įdiegti el. parduotuvę.

Dėl didelio skaičiaus sėkmingų parduotuvių žinomų prekės ženklų ir sistemos savybių, šis modulis yra pasirinkimas Nr. 1 diegiant pirmąją el. parduotuvę.

Magento

Šis el. prekybos sprendimas greitai tapo žinomu ir pelnė pripažinimą pasaulyje. Šis ypač patikimas ir lanksčiai konfigūruojamas sprendimas pirmiausiai skirtas sudėtingiems ir ambicingiems projektams, kuriems būtinas personalizavimas ir tam tikras techninis lygis. Norint išnaudoti visus sistemos privalumus, reikės papildomų žinių ir našios infrastruktūros.

Kaip OVH įdiegti TVS?

Moduliai 1 spragtelėjimu

OVH siūlo 4 modulių diegimą 1 spragtelėjimu: WordPress, Joomla, Drupal ir Prestashop. Užsakydami svetainių talpinimą ar tiesiog valdymo sasajoje pasirinkite modulį ir įdiekite, ir po kelių minučių gausite prisijungimo prie TVS duomenis.

Daugiau informacijos apie modulių naudojimą mūsų gide.

Kitoms TVS

Atsisiųskite TVS bylas iš oficialių svetainių ir patalpinkite savo serveryje. Daugiau informacijos mūsų gide apie tai, kaip siųsti bylas per FTP.

Mes užtikriname tinkamą šių modulių diegimą: WordPress, Prestashop, Joomla ir Drupal. Tačiau mes neteikiame TVS konfigūravimo ir naudojimo pagalbos.

Svetainės talpinimo OVH privalumai

  • Anti-DDoS apsauga: Jūsų svetainė yra nuolatos prieinama net atakos metu.
  • CDN: Naudokitės mūsų 19 buvimo taškų (POP) visame pasaulyje skirstydami juose jūsų svetainės turinį po visą pasaulį ir sutrumpindami įkrovos laiką.
  • Nemokamas HTTPS: SSL sertifikatas Let's Encrypt, leidžiantis naudoti saugų HTTP protokolą, yra įdiegiamas automatiškai.

Norite įdiegti ir talpinti svetainę su TVS?