Žiniatinklio paštas

Pasiekite savo el. laiškus bet kuriame kompiuteryje

Prisijungti prie el. pašto


Kas tai yra?

Jums reikia tikrinti el. paštą bet kuriuo metu, kad ir kur būtumėte? Tuomet žiniatinklio pašto paslauga kaip tik jums! Galite labai greitai išsiųsti, gauti, valdyti savo laiškus iš bet kurio kompiuterio, prijungto prie interneto arba tiesiai iš mobilaus telefono.


...Visiškai saugiai

Jungiantis prie OVH žiniatinklio pašto perduodami duomenys yra šifruojami SSL. Tai labai patogu, ypač jeigu jungiatės wifi prieigos taškuose, tuomet niekas negali skaityti jūsų laiškų - perduodami duomenys yra saugiai šifruojami!


ROUNDCUBE:


Patogus valdymas ir sparta kiekvieną kartą jungiantis prie el. pašto. Šioje sąsajoje yra daug funkcijų, tačiau ji vis tiek labai greita, naudojant AJAX technologiją.
.

Adresų knygelės valdymo sąsajoje galėsite saugoti duomenis su kontaktų detalėmis, pavyzdžiui, nuotraukomis. Duomenys įvedami ir redaguojami lanksčioje bei intuityvioje sąsajoje.

Žiniatinklio pašto principai

Norite peržiūrėti savo el. laiškus? Pakanka pasinaudoti savo mėgstamiausia naršykle (IE, Firefox, Chrome, Safari ir t.t.) ir jūs atsidursite OVH žiniatinklio pašte.

Lankstumas ir galimybė sutaupyti

Jums nebereikia diegti, atnaujinti ir įkrauti specialias programas el. laiškų valdymui, mokėti už brangiai kainuojančias licencijas. Jūsų el. paštas bus prieinamas visuose įrenginiuose, tereikia interneto prieigos.

Protokolas

Mūsų el. pašto žiniatinklio sąsajoje naudojamas IMAP4 protokolas, daug pažangesnis nei POP3. Taip jūs galite lanksčiai valdyti el. laiškus sinchronizuodami savo el. pranešimų siuntimo programą ir OVH el. laiškų saugyklą. IMAP jums leidžia ne tik peržiūrėti el. laiškus jūsų el. pranešimų klientinėje programoje ar žiniatinklio sąsajoje, bet ir sinchronizuoti el. laiškų gavimą jūsų mobiliajame telefone.

Atsarginės kopijos

Jūsų el. laiškai yra svarbūs ir nenorite jų prarasti?
Naudojant OVH el. pašto žiniatinklio sąsają, jūsų el. laiškai išsaugoti ir prieinami Diena-1, Diena-3 arba Savaitė-1.

Prieinamumas

Jūsų el. laiškai bus prieinami per keletą sekundžių. El. pašto žiniatinklio sąsaja prieinama naršyklėje. Naudodamiesi interneto jungtimi, jūs galite peržiūrėti savo el. laiškus bet kur!