SSH protokolasSecure Shell - SSH


SSH - tai saugaus prisijungimo protokolas su duomenų šifravimu. Jis leidžia visiškai saugiai jungtis prie svetainės!
Su SSH galite jungtis prie svetainės ir ją valdyti taip, lyg ji būtų jūsų kompiuteryje. Taip pat galėsite perkelti failus pasinaudodami tam tinkama programine įranga, pavyzdžiui, FTP.


Naudokitės saugiu ryšiu jungdamiesi prie svetainės


Failai, perduodami naudojant SSH duomenų perdavimo protokolą SFTP, yra šifruojami. Taip jie apsaugomi. Naudodami SFTP galite būti tikri, kad perduodami duomenys išliks saugūs.

Redaguokite savo failus realiu laiku...


Prisijungę prie savo hostingo serverio jūs galite realiu laiku redaguoti ten esančius duomenis taip, lyg duomenys būtų jūsų kompiuteryje, o jūs naudotumėte paprastą teksto redaktorių! Savo darbo rezultatus galite matyti tuojau pat.

...kopijuokite, perkelkite, šalinkite, ieškokite savo failų...


Panašiai kaip ir FTP, naudodami SSH bylas galite kopijuoti, perkelti, sukurti, pašalinti ar redaguoti net kelias iš karto. Naudodami paprastą funkciją galite tuojau pat rasti bylą, kurios ieškote.
...programų vykdymas


Vykdykite, kompiliuokite, testuokite savo PHP / PERL programas, optimizuokite jas ar taisykite klaidas.Valdykite duomenų bazes


Valdykite duomenų bazių užklausas ir lengvai prieikite prie savo duomenų bazių.Tiesiogiai darykite atsargines kopijas ir gaukite kelių dienų ar savaitės senumo duomenų bazių kopijas.


Importuokite duomenų bazę naudodami vienos eilutės komandą ir daug greičiau nei phpMyAdmin. Tai labai patogu esant labai didelei duomenų bazei.Supaprastinkite savo bendradarbiavimą su SVNSVN - tai versijų valdymo sistema, nepakeičiama dirbant komandoje.

Su SVN išsaugosite failų keitimų istoriją.

Taip pat galite sujungti kelias modifikacijas į vieną failą, neprarasdami nei vieno keitimo.

Sužinoti daugiau.