Resursų paskirstymas

Pateikdami naują svetainių talpinimo gamą norėjome ne tik atnaujinti planus (pavyzdžiui, padidinti disko vietą), bet ir atnaujinti talpinimo infrastruktūrą bei jos elementus.

Taigi, šiandien pagal poreikius galite rinktis ne tik vietą, el. pašto paskyras ar duomenų bazes, tačiau ir projektui reikalingą "galingumą".Pasiūlymai pagal poreikį


Dalijimasis bendrai naudojamais resursais

Planai ASMENINIS ir BUSINESS toliau yra bendrai naudojamoje platformoje, visi resursai yra klasteryje (serverių grupėje) ir yra naudojami bendrai.

Kitaip sakant, jūsų svetainė naudos galimus priskirtus resursus priklausomai nuo kitų tame pačiame klasteryje esančių svetainių naudojimo.

Planai ASMENINIS ir BUSINESS naudos tuos pačius resursus ir galės pasiekti tą patį maksimalų našumą; tai priklauso nuo bendro resursų naudojimo, tik planas BUSINESS turi 2 kartus didesnį prioritetą resursų rezervavimui nei planas ASMENINIS, kad greičiau apdorotų svetainės operacijas (užklausos, scenarijai ir t.t.).
Dalijimasis bendrai naudojamais resursaisGarantuotų resursų priskyrimas
Garantuotų resursų priskyrimas

Visai priešingai yra su PERFORMANCE planais, juose svetainės yra izoliuotos ir naudoja tik joms paskirtus garantuotus resursus, taip užtikrinamas nuolatinis didelis našumas.

Infrastruktūra pagrįsta Cloud, todėl resursai kiekvienam planui priskiriami pagal šiuos parametrus:

  • vCore skaičių: tai yra aktyvių virtualių branduolių (CPU) skaičius;
  • RAM kiekį: nurodo, kiek gigabaitų (GB) operatyvios atminties paskirta.
Cloud architektūra suteikia didelį lankstumą, todėl PERFORMANCE planai gali būti atnaujinami "karštai", užsisakius galingesnį planą resursų padaugės per kelias minutes.

Kitas PERFORMANCE planų privalumas yra tas, kad jie yra atskiri nuo kitų planų, todėl galite maksimaliai naudoti resursus, netgi išnaudoti juos visus, ir vis tiek nepakenksite kitiems vartotojams. Dėl šios priežasties nebūsite perkelti į "Best Effort" platformą, kurioje vienintelė sąlyga yra jūsų svetainės palaikymas internete, neatsižvelgiant į prieinamumo pasunkėjimą ar sulėtėjimą.Daugiau PHP resursų
Daugiau PHP resursų

Kiti suteikiami resursai yra susiję su užsakytu planu: tai PHP workers.

"Worker" (lietuviškai - dirbantysis) atitinka 1 elementą, galintį interpretuoti ar vykdyti 1 PHP kodo užklausą (instrukciją) vienu metu. PHP - tai kalba, dažniausiai naudojama svetainių kūrimui.

Principas yra toks: kuo daugiau "worker" suteikta, tuo daugiau užklausų gali būti apdorota vienu metu. Dar svarbiau yra tai, kad kiekviena užklausa dažniausiai būna susijusi su vartotojo/lankytojo veiksmais (spragtelėjo nuorodą ar mygtuką ir pan.).

"Worker" kiekis skiriasi priklausomai nuo plano. Jų skaičius nėra fiksuotas, tačiau plane BUSINESS visada bus dvigubai daugiau "worker" nei plane ASMENINIS; tas pats galioja su PERFORMANCE planų versijomis.Talpinimas, pritaikytas visoms jūsų svetainėms


Jūsų poreikius atitinkančio sprendimo pasirinkimas bus atliktas pagal aukščiau pateiktus kriterijus. Be to, kad padėtume lengviau išsirinkti, prie kiekvieno pasiūlymo nurodėme "didžiausią svetainių skaičių", kuris gali būti talpinamas plane.Talpinimas, pritaikytas visoms jūsų svetainėms
Šis skaičius - tai paprasčiausia rekomendacija, paremta "standartinėmis" svetainėmis, esančiomis mūsų infrastruktūroje, taip pat tuo, kaip jos naudoja resursus ir pagal klientų, besinaudojančių paslaugomis, atsiliepimus.

Mes taip pat pakeitėme svetainių skaičių, pritaikytą kiekvienam planui:

  • ASMENINIS: iki 5 svetainių;
  • BUSINESS: iki 10 svetainių;
  • PERFORMANCE: neribojama (beveik, atsižvelgiant į galimus resursų padidinimus).

Neužprogramuoti jokie apribojimai. Jeigu norite, galite talpinti daugiau nei nurodyta svetainių, tai priklauso tik nuo paslaugos naudojimo sąlygų.

Be to, multidomenų parinktis leidžia kiekviename plane deklaruoti kelis domenus, susietus su viena ar keliomis svetainėmis.