PHP talpinimas

Plačiausiai naudojama kalba pasaulyje

PHP - tai kalba, kuria remiasi dažniausiai naudojamos turinio valdymo programos, tokios kaip WordPress (tinklaraščiai), Drupal (interneto svetainės), Prestashop (el. parduotuvės kūrimas) ar techniniai šablonai (frameworks), tokie kaip Lavarel, Symfony, Zend framework.

Mūsų PHP svetainių talpinimo planai atsako į šių turinio valdymo sistemų, taip pat į išorinių bibliotekų programėlių (suderinamų su Composer), reikalavimus. Mes siekiame optimizuoti mūsų infrastruktūras, kad užtikrintume geriausią našumą jūsų interneto svetainėms populiariausiose turinio valdymo sistemose.

Visi mūsų svetainių talpinimo planai suteikiami su PHP 7

Daugiau našumo ir saugumo su PHP7

Naujausioje PHP versijoje yra daugybė patobulinimų, kurie leido dvigubai sutrumpinti interneto puslapių vykdymą. Ši versija suteikiama pagal nutylėjimą visuose interneto svetainių talpinimo planuose.

Mes užtikriame PHP atnaujinimą ir siūlome naujausias versijas, joms išėjus iš beta versijos, taip pat stabilių versijų atnaujinimus, kad jus apsaugotume nuo saugumo spragų.

Konfigūruokite savo PHP versiją vienu spragtelėjimu, nuo PHP 5.6, 7.0, 7.1, 7.2.

Platus PHP modulių gamų pasirinkimas

Mūsų plėtotojai palaiko PHP aplinką, suderinamą su visais PHP šablonais: Lavarel, Symfony ar netgi Zend Framework 2. Jūsų įdiegimo veiksmus supaprastina SSH prieiga prie interneto svetainių, taip pat Git ir Composer. Mūsų PHP konfigūracija suderinama su dauguma interneto svetainių ir mes užtikriname geriausią konfigūracijos našumą.

Kodėl rinktis OVH svetainių talpinimui?

OVH talpina daugiau nei 18 mln. programėlių ir 300 tūkst. serverių 27 duomenų centruose visame pasaulyje. Šiandien bendrovė užima 1-ąją vietą Europoje ir 3-iąją vietą pasaulyje pagal talpinamų interneto svetainių skaičių. Užregistravusi 4 mln. domenų, OVH tapo pirmaujančiu registratoriumi Europoje.

Išsirinkite savo svetainių talpinimo planą

Hébergement Individuel

Svetainių talpinimas Business

Plėtotojai