Iki 7 kartų spartesnės svetainės su PHP-FPM
Iki 7 kartų spartesnės svetainės su PHP-FPM
Dauguma on-line programėlių įgyvendinama naudojant turinio valdymo sistemas (TVS). Vien tik WordPress, vienas žinomiausių modulių, kuriuos OVH siūlo įdiegti vos vienu spragtelėjimu, palaiko kas šeštą svetainę pasaulyje!

Tačiau šios turinio valdymo sistemos yra tikras iššūkis talpinimo infrastruktūroms, ypač jei pastarosios naudojamos bendrai. Šios TVS siunčia labai daug užklausų bibliotekoms (pirminio kodo naudojamiems duomenims), todėl vienas puslapis gali naudoti daugybę elementų, kurius turi įkelti ir interpretuoti jūsų lankytojų naudojamos naršyklės.

Naudodama pažangiausius platformos architektūros sprendimus ir siekdama užtikrinti geriausią naršymo patirtį visiems OVH platformoje talpinamų puslapių lantytojams, OVH įtraukė FPM technologiją į visus žiniatinklio pasiūlymus. Kaip rodo mūsų testai, svetainė gali būti pasiekiama 7 kartus greičiau nei interneto puslapiai be šio optimizavimo. O kai kurie naršytojai pastebi net 10 kartų spartesnį puslapių įkėlimą!Kas yra PHP-FPM?


Užklausa, pateikta per PHP, vieną populiariausių interneto kalbų, interpretuoja failus ir susijusius skriptus, ieškant reikiamų elementų ir vykdytinų veiksmų. Pagal nutylėjimą, kiekviena užklausa interpretuoja PHP failą identiškai ir nepriklausomai, neatsižvelgiant į jau pateiktas užklausas.

Su PHP-FPM, visi užklausti elementai ir instrukcijos saugomi spartinančiojoje serverio atmintinėje, todėl gali būti pakartotinai naudojami pateikus naują užklausą.

Taigi failų serveris gauna mažiau užklausų, todėl mažėja serveriui tenkanti apkrova (load average) ir užtikrinamas geresnis resursų prieinamumas kitoms užduotims vykdyti.
Kas yra PHP-FPM?
Tiksliau, kai dėl jūsų interneto svetainės lankytojo veiksmų užklausa siunčiama į sistemą, PHP interpretavimas turi būti aktyvuotas ir įkeltas į atmintinę, sudarant reikiamų elementų sąrašą, atliekant elementų paiešką, tikrinant kodą... Pagaliau, kai viskas paruošta, instrukcija pradedama vykdyti.

Naudojant PHP-FPM, visos operacijos jau yra žinomos ir įrašytos kiekvienam serveriui. Taigi jos interpretuojamos daug sparčiau, kaip ir puslapio, iš kurio pateikiamos užklausos, įkėlimas.Kam naudinga PHP-FPM?


FPM technologinis pranašumas geriausiai pastebimas on-line struktūrose (tokiose kaip TVS), paremtose daugybe PHP failų, kuriems dažnai siunčiama labai daug užklausų. Privalumai pastebimi ir kitose struktūrose, nes beveik visos svetainės naudoja PHP. Taigi esame beveik tikri, kad tai bus naudinga ir jūsų projektui.

PHP-FPM optimizavimas įskaičiuotas ir aktyvuotas visuose mūsų žiniatinklio pasiūlymuose. Tačiau jūsų scenarijų, nepriklausomai nuo jų optimizavimo, vykdymas taip pat priklauso nuo juos interpretuojančių PHP darbuotojų skaičiaus. Jeigu renkatės galingesnį talpinimo planą, gaunate daugiau prieinamų PHP darbuotojų ir dar daugiau naudos su PHP-FPM.
Kam naudinga PHP-FPM?Papildoma informacija ir pažangus konnfigūravimas


PHP-FPM sukonfigūruota ir įdiegta visuose naujuose planuose 2014. Jums nereikia nieko daryti, kad pasinaudotumėte šiuo pasiūlymu!

Tačiau, jeigu naudojatės anskčiau užsakytu svetainių talpinimo planu ir norite sužinoti, ypač techniniame lygmenyje, kaip konfigūruoti šią paslaugą OVH svetainių talpinimo planuose, skaitykite šį gidą.