Iki 7 kartų spartesnės svetainės su PHP-FPM
Iki 7 kartų spartesnės svetainės su PHP-FPM
Šiandien dauguma svetainių sukurtos naudojant turinio valdymo sistemas (TVS). Viena populiariausių yra WrodPress, kuri naudojama kas 6 svetainėje pasaulyje! Jūs taip pat galite įsidiegti šį modulį savo svetainėje.

Šios sistemos sukuria naujus iššūkius talpinimo infrastruktūroms, ypač toms, kurių resursai naudojami bendrai. TVS siunčia užklausas į daugybę bibliotekų (programuotojų naudojamus kodų rinkinius), ir vienas puslapis gali turėti tūkstančius elementų, kurias jūsų interneto naršyklė turi apdoroti.

Mūsų platformos architektūros naujovės suteikia geriausią patirtį visoms klientų svetainėms, kadangi OVH talpinimo planuose įdiegta FPM technologija. Pagal mūsų testus, tai vidutiniškai 7 kartus pagreitino puslapių atvertimo greitį, lyginant su įprastais talpinimo planais be tokio optimizavimo. O kai kurie klientai pranešė apie dešimteriopą pagreitėjimą!Kas yra PHP-FPM?


Užklausa, pateikta per PHP, vieną populiariausių interneto kalbų, interpretuoja failus ir susijusius skriptus, ieškant reikiamų elementų ir vykdytinų veiksmų. Pagal nutylėjimą, kiekviena užklausa interpretuoja PHP failą identiškai ir nepriklausomai, neatsižvelgiant į jau pateiktas užklausas.

Su PHP-FPM, visi užklausti elementai ir instrukcijos saugomi spartinančiojoje serverio atmintinėje, todėl gali būti pakartotinai naudojami pateikus naują užklausą.

Taigi failų serveris gauna mažiau užklausų, todėl mažėja serveriui tenkanti apkrova (load average) ir užtikrinamas geresnis resursų prieinamumas kitoms užduotims vykdyti.
Kas yra PHP-FPM?
Tiksliau, kai dėl jūsų interneto svetainės lankytojo veiksmų užklausa siunčiama į sistemą, PHP interpretavimas turi būti aktyvuotas ir įkeltas į atmintinę, sudarant reikiamų elementų sąrašą, atliekant elementų paiešką, tikrinant kodą... Pagaliau, kai viskas paruošta, instrukcija pradedama vykdyti.

Naudojant PHP-FPM, visos operacijos jau yra žinomos ir įrašytos kiekvienam serveriui. Taigi jos interpretuojamos daug sparčiau, kaip ir puslapio, iš kurio pateikiamos užklausos, įkėlimas.Kam naudinga PHP-FPM?


FPM technologinis pranašumas geriausiai pastebimas on-line struktūrose (tokiose kaip TVS), paremtose daugybe PHP failų, kuriems dažnai siunčiama labai daug užklausų. Privalumai pastebimi ir kitose struktūrose, nes beveik visos svetainės naudoja PHP. Taigi esame beveik tikri, kad tai bus naudinga ir jūsų projektui.

PHP-FPM optimizavimas įskaičiuotas ir aktyvuotas visuose mūsų žiniatinklio pasiūlymuose. Tačiau jūsų scenarijų, nepriklausomai nuo jų optimizavimo, vykdymas taip pat priklauso nuo juos interpretuojančių PHP darbuotojų skaičiaus. Jeigu renkatės galingesnį talpinimo planą, gaunate daugiau prieinamų PHP darbuotojų ir dar daugiau naudos su PHP-FPM.
Kam naudinga PHP-FPM?Papildoma informacija ir pažangus konnfigūravimas


PHP-FPM sukonfigūruota ir įdiegta visuose naujuose planuose 2014. Jums nereikia nieko daryti, kad pasinaudotumėte šiuo pasiūlymu!

Tačiau, jeigu naudojatės anskčiau užsakytu svetainių talpinimo planu ir norite sužinoti, ypač techniniame lygmenyje, kaip konfigūruoti šią paslaugą OVH svetainių talpinimo planuose, skaitykite šį gidą.