Kokį svetainių talpinimo planą rinktis?

Jums reikia, kad jūsų svetainė būtų prieinama internetu, ir norite žinoti, kiek kainuos svetainės talpinimas? OVH jums padės išsirinkti pasiūlymą, geriausiai atitinkantį jūsų poreikius.

Kaip talpinti interneto svetainę

Tam, kad jūsų svetainė būtų prieinama internetu, ji turi būti patalpinta serveryje. Teoriškai svetainę galima talpinti ir namų kompiuteryje. Tačiau kas jį prižiūrės, kai jūsų nėra namie?

Yra dvi svetainės talpinimo galimybės:

Pasirinkti jau sukonfigūruotą serverį

Asmeninis, Pro ar Performance talpinimo planai
(pradedantiesiems ekspertams)

Savarankiškas serverio konfigūravimas

OVH jums siūlo serverius VPS arba Public Cloud kuriuos jūs galite patys sukonfigūruoti.

Nepriklausomai nuo jūsų pasirinkimo, specialistai, dirbantys duomenų centruose 24/7/365, užtikrina jūsų įrangos priežiūrą. Tačiau programinių gedimų šalinimu (pavyzdžiui, duomenų bazių gedimais, disko vietos perpildymu) pasirūpinti turite jūs, visą parą.

Pradedant nuo VPS (virtualaus privataus serverio), jums suteikiamos galimybės patiems administruoti savo serverį už prieinamą kainą. Virtualūs serveriai yra talpinami fiziniuose serveriuose, kurių resursai yra paskirstomi visiems tame pačiame fiziniame serveryje talpinamiems klientų VPS (pavyzdžiui: procesorius, RAM, diskas). Duomenys yra izoliuoti ir nėra prieinami kitiems klientams.

Jeigu esate pažengęs administratorius ir norite 100% išnaudoti jums suteikiamus CPU ir RAM resursus, rekomenduojame Cloud serverį.

Išsirinkite svetainių talpinimą

Norite naudotis paslauga, nereikalaujančia gerų techninių žinių, kurios yra būtinos Cloud serveriams ir VPS? Tuomet jums reikia rinktis svetainių talpinimo paslaugą, kurią administruoja mūsų technikai, ir kuri nereikalauja specialių techninių žinių.

Kas yra svetainių talpinimas?

Šios paslaugos paskirtis - talpinti interneto svetaines. Jos pagrindas yra OVH infrastruktūra, kurią prižiūri OVH technikai visą parą. Todėl iš jūsų pusės nereikia atlikti jokių techninių veiksmų. Nors visų talpinamų svetainių konfigūracija yra bendra, OVH suteikia galimybę keisti kai kuriuos nustatymus OVH valdymo sąsajoje. Pavyzdžiui, jūs galite pasirinkti svetainei norimą PHP versiją.

OVH svetainių talpinimo paslaugos yra paskirstytos į dvi kategorijas.

Bendras svetainių talpinimas

Dėl bendrai visų svetainių talpinimo paslaugos vartotojų naudojamų resursų (Asmeninis, Pro), paslaugos kaina yra žemiausia. Tačiau, jeigu viena iš talpinamų svetainių išnaudoja daugiau resursų nei numatyta, dėl to gali nukentėti kitų klientų svetainių, talpinamų tame pačiame klasteryje, sparta. Siekiant išvengti šių problemų, OVH technikai įdiegė specialius apkrovas stebinčius robotus.

Svetainių talpinimo paslaugos viena nuo kitos skiriasi išskiriamais resursais (pavyzdžiui, disko talpa) ir funkcionalumu (SSH prieiga).

Talpinimo planai Performance

Kitaip nei kiti planai Asmeninis ir Pro(aprašyti aukščiau), planai Performance leidžia naudotis garantuotais techniniais resursais. Svetainėms, talpinamoms šiuose planuose, suteikiami nuolatiniai garantuoti resursai, nurodyti planų aprašymuose (Performance 1 - 4).

Kuris talpinimo planas tinka jums?

Norėdami tai sužinoti, turite atsakyti į kelis klausimus:

Ar tai yra jūsų pirmoji svetainė?

Jei kuriate savo pirmąją interneto svetainę, šeimos projektą ar nuotraukų tinklaraštį, OVH siūlo talpinimo planą Asmeninis. Jums suteikiama prieiga prie disko vietos 100 GB ir iki 10 el. pašto paskyrų po 5 GB. Prisijungę prie kliento valdymo sąsajos, jūs galite pasinaudoti modulio funkcija, leidžiančia įsidiegti vieną iš keturių įskaičiuotų turinio valdymo sistemų (Wordpress, Drupal, Joomla! ir Prestashop).

Susipažinkite su TVS privalumais mūsų gide.

Ar svetainės veikimas turi įtakos jūsų verslui?

Jeigu jūsų profesionali veikla priklauso nuo interneto svetainės veikimo, tuomet jums geriausia rinktis pasiūlymus Performance, kurie užtikrins svetainės veiklą ir piko metu, šiems pasiūlymams prieinamos įvairios parinktys.

Kokį krūvį gali išlaikyti jūsų svetainė?

Jei jūsų svetainėje apsilanko daug lankytojų ar siunčiate didelį kiekį duomenų (iš duomenų bazės ar išorinės API sąsajos), tikėtina, kad jūsų svetainė suvartoja itin daug techninių resursų. Jei norite, kad jūsų lankytojai dėl to nenukentėtų ir turėtų nuolatinę prieigą prie svetainės geriausiomis sąlygomis, OVH rekomenduoja rinktis specialų pasiūlymą Pro ar vieną iš keturių talpinimo planų Performance.

Norite talpinti daug įvairių svetainių?

Kiekvienas pasiūlymas Asmeninis arba Pro jums suteikia galimybę talpinti daug interneto svetainių. Elles vous permettent par exemple de créer un site principal puis de créer un sous-domaine pour votre blog, ou de créer un mini-site éphémère dans le cadre d’un événement.

Laisvai samdomi plėtotojai, žiniatinklio agentūros ir perpardavėjai taip pat turi galimybę talpinti savo kūrinius naudodamiesi geriausiu kokybės ir kainos santykiu.

Ar jums reikia SSH prieigos?

SSH yra apsaugotas komunikacijos protokolas, šifruojantus duomenų mainus tarp svetainės ir SSH. SSH prieiga galima pradedant nuo pasiūlymų Pro ir Performance.

Kiek kainuoja svetainės talpinimas?

Atraskite geriausią svetainių talpinimo pasiūlymą naudodami įvairių pasiūlymų įkainių ir ypatybių palyginimo lentelę. Išsirinkite savo svetainių talpinimo planą bei domeną pirmajame užsakymo žingsnyje.

Asmeninis Pro Cloud Web Performance
Multi-site
(Rekomenduojamas svetainių skaičius)
5 10 Neribojama Neribojama
Vieta diske 100 GB 250 GB 20 GB 500 GB
Resursai - - - 1 - 4 vCores
2 - 8 GB RAM
Rekomenduojamas modulis 1 spragtelėjimu
wordpress
wordpress
joomla
wordpress
joomla
drupal
prestashop
wordpress
joomla
drupal
prestashop
Numatytas vienalaikių lankytojų skaičius 75 125 100-300 175-500
SSH prieiga - multi SSH - Nemokamai Nemokamai Nemokamai
Kaina 1,99 /mėn. 4,99 /mėn. 119,88 /mėn.

Nuo

9,99 /mėn.

Atrasti išsamiau mūsų svetainių talpinimo pasiūlymus.

Nesate tikras dėl pasirinkimo?

Nesijaudinkite, jūs galite bet kuriuo metu pakeisti pasiūlymą savo kliento valdymo sąsajoje.