Kokį talpinimo planą pasirinkti?Privatus asmuo


privatus asmuo Su Asmeniniu planu, susikurti interneto svetainę galėsite vos keliais spragtelėjimais.Tai gali būti nedidelė šeimos svetainė, nuotraukų galerija, tinklaraštis ir pan. Gausite 100 GB disko vietos ir galėsite diegti modulius "1 spragtelėjimu". Kiekvienas šeimos narys taip pat gaus 5 GB talpos el. pašto dėžutę.


Smulkus verslas


Smulkusis verslas
Tai pirmoji jūsų patirtis svetainių talpinimo srityje. Jūs norite sukurti profesionalią įmonės svetainę ir greitai pradėti veiklą internete. Planuojate naujienas talpinti kartą per mėnesį? Svetaines bus reikalingas paprastesnė navigacija, kuria nesunkiai apdorotų paieškos varikliai.

Paketas Pro sukurtas jums. Gausite profesionalų svetainių talpinimą su visais įmonei būtinais komunikacijos įrankiais: el. pašto dėžutes po 5 GB, naujienlaiškio siuntimo funkciją. Paprastesniam svetainės valdymui galėsite naudoti TVS sprendimą "1 spragtelėjimu", kuris įdiegiamas į suteiktą duomenų bazę. Prieigos prie svetainės apsaugojimui galėsite naudoti SSL sertifikatą, kuris su Pro planu suteikiamas pagal nutylėjimą. Jeigu vėliau nuspręsite keisti svetainės išvaizdą pasinaudodami žiniatinklio agentūrų paslaugomis, Pro paketo kaina leis tai padaryti.


Vidutinis verslas


Jūs norite hostingo, kurio jums pakaktų artimiausius 2-3 metus. Patikite savo svetainės kūrimą agentūrai ar kuriate ją patys, bet kuriuo atveju, internetas lieka svarbia veiklos priemone. Todėl jums būtinas patikimas hostingas su daugybe funkcijų, taip pat su galimybe pasirinkti jų dar daugiau.

Planai Performance sukurti jums. Suteikiama itin didelė disko vieta su neribojamu srautu. Taip pat suteikiame 1000 el. pašto dėžučių po 5 GB visiems Jūsų darbuotojams. Savo veiklai galėsite naudoti vieną 2 GB duomenų bazę ir 3 papildomas duomenų bazes. Dar galėsite naudoti SSL apsaugą ar susikurti savo SSL sertifikatą. Padidėjus apkrovai galėsite užsisakyti SQL parinktis ar privatų SQL serverį, kuris suteiks visišką laisvę.
Savivaldybės ir kitos institucijos


Savivaldybės ir kitos institucijos Savivaldybių ar kitų įstaigų svetainėse išrinktieji valdžios atstovai gali lengviau bendrauti su savo rinkėjais. Jie gali pateikti informaciją apie vykdomus, planuojamus darbus, sulaukti atsiliepimų. Svetainė galėtų būti lyg žemėlapis, parodantis visų jūsų institucijų veiklą. Politikoje tokios bendravimo strategijos yra labai svarbios.


Planai Performance atitinka šiuos poreikius. Suteikiama didelė disko vieta, kurioje galite saugoti vaizdo įrašus, nuotraukas, projektų failus. 1000 el. pašto dėžučių po 5 GB suteiks darbuotojams individualias dėžutes. Spartus turinio pateikimas palengvins darbą per nuolat prieinamą svetainę. OVH yra numeris 1 Europoje ir padės sukurti bei valdyti nuosavą domeną.Interneto bendruomenės, asociacijos

Norite tapti labiau matomais internete? Reklamuokitės, informuokite apie įvykius, bendraukite naudodami galingas interneto priemones, ieškokite naujų narių savo mieste, šalyje ar užsienyje. Jūsų svetainėje būtų pateikiama informacija apie jūsų bendruomenę ir skelbiami artimiausi įvykiai. Žinoma, jums reikės automatizuoti svetainių skelbimo procesą ir bendrauti su visais nariais naudojant el. pašto konferencijas.

Planas Pro apgalvotas tokiam naudojimui.

Gaunate interneto svetainę su įskaičiuotu domenu, 12 mėnesių. Talpinimo vieta yra didelė, joje galite saugoti vaizdo įrašus, nuotraukas, straipsnius ir sulaukus sėkmės bus lengva valdyti apkrovos pikus. Taip pat gausite 100 el. pašto dėžučių po 5 GB. Esant reikalui, pašto dėžučių skaičių galėsite praplėsti iki 1000, jos taip pat bus su jūsų domenu. Galėsite naudoti TVS diegimo įrankį ir diegti svetaines vienu spragtelėjimu. Su 1000 subdomenų sukursite papildomas svetaines ir patikėsite jų valdymą paskirtiems asmenims. Su multidomenais padarysite tą patį, tačiau svetainės bus su skirtingais domenais. Ši funkcija leis suvaldyti skirtingas strategijas bet kuriuo metu.Sėkmingi projektai

Sėkmingi projektai
Jūs esate populiarios svetainės savininkas. Kiekvieną dieną sulaukiate tūkstančių lankytojų, publikuojate dešimtis naujų straipsnių. Kiekvieną dieną jums tenka susidurti vis su naujais iššūkiais.

Planai Performance buvo sukurti spartai ir pasiekiamumui reiklioms svetainėms. Iškart suteikiamas privatus SQL serveris. Parametrus galima keisti vienu spragtelėjimu. Jūs turėsite kelias duomenų bazes, taip pat daug disko vietos, kurioje galėsite saugoti didelės apimties duomenis ir dalintis jais, nes srautas neribojamas. Talpinimo infrastruktūra sudaryta iš kelių tūkstančių lygiagrečiai veikiančių serverių, kurie susidoros su išaugusiu aktyvumu ir prisidės prie Jūsų sėkmės internete.


E-komercijaPirmieji žingsniai

ECommerce
Norite sukurti parduotuvę internete, pradėti pamažu ir ramiai didinti resursus aplankius sėkmei. Turite bazines interneto žinias ir galite valdyti PrestaShop, su kuria greitai ir lengvai susikursite parduotuvę.

Planas Pro buvo kuriama galvojant apie jus, kad padėtų komercijoje ir užkariaujant internetą. Pradžiai reikės bendro SSL sertifikato, PrestaShop modulio "1 spragtelėjimu" ir spartaus talpinimo. Jeigu jūsų svetainė bus sėkminga, gali prireikti paslaugų, aprašytų "el. komercija (sėkminga)".Įsitvirtinimui


Jūsų e-komercijos svetainė jau veikia visu pajėgumu. Darbuotojai nuolat atnaujina svetainės duomenis, rūpinasi jūsų parduodamų gaminių išsiuntimu. Jums prireikė patikimos, sparčios interneto svetainės su SSL šifravimu ir greitomis bei patikimomis duomenų bazėmis.

Planai Performance paruošti jums. Galite kurti savo SSL sertifikatą ir naudoti jį su hostingu. Hostingo infrastruktūra sudaryta iš kelių tūkstančių lygiagrečiai veikiančių serverių ir kiekvienai svetainei suteikia spartą bei pasiekiamumą. Kalbant apie duomenų bazes, pagal nutylėjimą suteikiamas privatus SQL serveris su 128 MB RAM, be vietos apribojimo. Naudosite asmeniškai administruojamą infrastruktūrą.Web agentūros, paslaugų perpardavėjai

Web agentūros, perpardavėjai
Savo klientams ieškote kokybiško svetainių talpinimo už prieinamą kainą. Norite bendrinti išlaidas ir naudoti administruojamą talpinimo sprendimą, kuris leistų naudoti maksimalų kiekį galimų resursų.

Visi mūsų planai atitinka jūsų poreikius. Kiekvienas planas yra su "multidomenų" parinktimi, įskaičiuota į kainą. Rinkitės planą priklausomai nuo svetainių, kad geriausiai išnaudotumėte suteikiamus resursus. Be to, statinėms svetainėms planas Asmeninis labiau pritaikytas. Dinaminėms svetainėms rinkitės planą Pro po to užsisakykite papildomas asmeninio SQL bazes po 100 MB. Taip pat galėsite kurti dinamines svetaines, naudodami 250 GB disko vietą, suteikiamą su planu Pro. Jeigu ieškote garantijų savo klientams, rinkitės planą Performance , pritaikytą jūsų poreikiams. Asmeniškai valdysite bendrai naudojamą vietą ir su gausybe papildomų parinkčių sukursite savo talpinimo paslaugas.Plėtotojai

Plėtotojai
Valdyti plėtojamų interneto projektų versijas galėsite naudodami SVN PĮ. Dažnai dirbami komandoje, kurioje kiekvienas programuotojas naudoja savo svetainės versiją, galite peržiūrėti visą svetainę pasirinkę „beta“ parinktį, pirma išbandyti ją ir tik tuomet publikuoti. Jūs galite visuomet turėti kelias svetainės versijas, kontroliuoti projekto eigą, lengviau rasti klaidas.

Jums reikia SSH prieigos prie svetainės. Galėsite naudoti SVN ir svetainės versijų valdymą. SSH galimas nuo plano Pro.Į viršų