IPv6Ženkite pirmyn: naudokite IPv6 adresą

IPv6: evoliucionavimas be vargo


IPv4 - tai istorinis adresavimo protokolas, naudojamas visuose prie interneto prijungtuose prietaisuose. Įrangos kiekio didėjimas kuo toliau, tuo labiau mažino laisvų IPv4 adresų skaičių, todėl buvo sukurtas IPv6. Kitaip nei IPv4, IPv6 koduojamas 128, o ne 32 bitais, todėl prie interneto bus galima prijungti keletą šimtų milijonų milijardų naujos įrangos.

Internetas keičiasi, reikia naujų adresų bei daugiau saugumo, kad galėtume pagerinti ryšį ir sujungti išmaniuosius prietaisus į visumą.

OVH viena pirmųjų suteikė galimybę įjungti IPv6 visiškai netrikdant paslaugų veikimo.

OVH pasiruošusi! O jūs?

Pradėkite naudoti naują interneto protokolą jau dabar


Kai dauguma IPT taikosi prie naujovių ir diegia naujos kartos IP adresavimą, OVH paruošė galimybę naudoti svetaines su nemokamu IPv6. Įsijunkite IPv6 pirmi ir sukurkite naują būdą jūsų svetainei pasiekti.

Visiškai paprastai


IPv6 įjungimas dar nebuvo toks paprastas. OVH Tvarkytuvas pasirinkite papildomą parinktį „IPv6“. Operacija atliekama akimirksniu ir jeigu jūsų DNS valdo OVH, jums nereikės nieko daugiau keisti. Naujas adresas bus pridėtas šalia IPv4 adreso, todėl nekils pavojus svetainės pasiekiamumui.

Nedvejokite ir pasinaudokite dabar, prisijungę prie Tvarkytuvas.

Kas už viso to slypi?


IPv6 atnaujins pradinius interneto principus ir atkurs galimybę prijungti gausybę prietaisų.

IPv6 taip pat įdiegtos saugumo priemonės ir todėl galima užtikrinti geresnę paslaugos kokybę (QoS) bei pateikti beveik neribojamą adresų kiekį...

Tai tik keli pavyzdžiai, iliustruojantys perėjimą prie galingesnio interneto, kuriame bus daugiau galimybių kasdieniniam naudojimui.