CrontabPlanuokite ir vykdykite automatines Crontab užduotis savo svetainių talpinimo plane.

Veikimo principas


Naudodami Crontab galite suplanuoti užduotis, tokias kaip automatiniai atnaujinimai, programų vykdymas, el. laiškų siuntimas...
Panašiai kaip Windows operacinės sistemos užduočių planuoklėje, jūs galite automatizuoti atnaujinimų diegimą, pasirinkdami jų diegimo datą, valandą bei dažnumą.

Jūs galite:


  • automatizuoti programinės įrangos atnaujinimą ar scenarijaus vykdymą,
  • automatizuoti svetainės ar duomenų bazių atsarginių kopijų darymą,
  • stebėti savo svetainėje atnaujintų duomenų srautus,
  • patikrinti svarbių bylų, susijusių su jūsų puslapio saugumu, būklę,
  • siųsti el. laiškus su prieigos žurnalais ar nuorodomis į atsargines kopijas.


Kaip naudotis?


Tiesiog prisijunkite prie tvarkytuvo ir suplanuokite visas užduotis, kurios turėtų būti įvykdytos jūsų kliento paskyroje.

Jūs galite labai lengvai sukurti ar keisti periodiškai vykdomus scenarijus. Paprasčiausiai pasirinkite scenarijų, jo vykdymo dieną bei laiką.

Pasirinkite scenarijų, dieną ar dienas, bei valandas, kada juos paleisti.Privalumai:


  • Naudokitės Crontab: šias crontab užduotis anksčiau buvo galima naudoti tik dedikuotuose serveriuose, o dabar ir visuose talpinimo planuose: Asmeniniame, Business ir Premium! Nuo šiol galima bet kada suplanuoti svetainės ir svetainės duomenų bazių rezervinių kopijų automatinį darymą. Prisijungę prie tvarkytuvo tiesiog pasirinkite norimą vykdyti scenarijų bei jo vykdymo periodiškumą.

  • Užduočių kontrolė: tvarkytuve galite matyti, ar užduotys vykdomos sėkmingai. Jeigu užduotys nevykdomos sėkmingai, matysite klaidos pranešimus ir galėsite keisti užduotį ar jos nuostatas.

Sužinoti Dėmesio: vieną užduotį galima vykdyti ne dažniau nei vieną kartą per valandą.Užduoties, skirtos padaryti 2 duomenų bazių kopijas, pavyzdys:


<?php
system("mysqldump --host=mysql_serveris --user=db_vartotojo_vardas --password=slaptažodis db_pavadinimas > backup.sql");
system("gzip backup.sql");
system("mysqldump --host=jūsų_mysql_serveris --user=db_vartotojo_vardas --password=slaptažodis db_pavadinimas > backupbase2.sql"); system("gzip backupbase2.sql");
?>


Tvarkytuve galite pasirinkti, ar užduotis bus vykdoma kas savaitę, ar kas mėnesį.