CDN - Content Delivery Network

Paspartinkite savo svetainės prieinamumą naudodamiesi mūsų buvimo taškais pasaulyje

CDN


3 PoP
Jūsų svetainės paspartinimas
Pagerintas matomumas internete
HTTP/2 protokolas

0,99 /mėn. (1,20€ su PVM)(įskaičiuota į Performance planą)

Mūsų buvimo taškai

1 PoP en Amérique

Beauharnois (Canada)

2 PoP en Europe

Roubaix (France)
Strasbourg (France)

Neišvengiamas sprendimas


Paspartinkite puslapių įkrovimą

OVH CDN (Content Delivery Network) pasiūlymas skirtas optimizuoti jūsų svetainių ir žiniatinklio programėlių našumą nieko nekeičiant, nei jūsų talpinimo plano, nei kodo. CDN vieta - tarp jūsų talpinimo plano ir jūsų lankytojų visame pasaulyje. Statinis turinys įkeliamas į spartinančiąją atmintinę lankytojui pateikus tokią užklausą ir paskirstomas rekordiniu greičiu, nesikreipiant į prieglobos serverius, todėl jūsų svetainės veikia greičiau.

Praturtinkite naudotojo patirtį

Kas gali pagerinti naudotojo patirtį labiau nei naršymas sklandžiai veikiančioje ir prisitaikančioje svetainėje? Pasiūlykite savo svetainės lankytojams geriausią naršymo komfortą kompiuteryje, išmaniajame telefone ar mobiliajame telefone. CDN gali iki kelių kartų paspartinti įkrovą, priklausomai nuo svetainių ir turinio tipo.

Optimizuotike savo interneto svetainių SEO

Svetainės sulėtėjimo išvengimas šiandien yra tikras iššūkis. Paieškos varikliai (Google, Bing, Yahoo ir t.t.) neslepia: įkrovos laikas yra svarbus reitingavimo internete kriterijus. CDN sumažina jūsų puslapių atsako laiką ir paspartina įkrovą, tai papildomas veiksnys siekiant pagerinti jūsų svetainių pozicijas paieškos sistemose.