CDN GeoCache parinktis yra nepakeičiama parinktis tarptautinėms svetainėmsCDN GeoCache akceleratoriaus technologija paremta visame pasaulyje išsidėsčiusiais taškais. Failai ir kiti elementai, kurie nedažnai atnaujinami, sukešuojami buvimo taškuose ir perduodami lokaliai. Pridėjus globalų OVH tinklą, toks sprendimas pagreitina ir optimizuoja svetainės naršymą lankytojams iš viso pasaulio.

Ši paslauga nepakeičiama, kai norima turinį pateikti visam pasauliui. Jeigu taikotės į tarptautinę rinką, CDN GeoCache suteiks naujų privalumų, pagreitins svetainių įsikrovimą, pagerins vartotojų patirtį ir SEO vertinimą, nes įkrovos laikas taip pat yra svarbus.


CDN GeoCache sukurtas OVH


CDN GeoCache sprendimas buvo sukurtas OVH, siekiant pagerinti galingas svetaines ir pagreitinti puslapių įkrovą per 17 POP (buvimo taškų), išdėstytų visame pasaulyje, nuo rytų iki vakarų.

Šie buvimo taškai išnaudoja pasaulinio OVH tinklo našumą, kuris siekia 2.5 Tbps. Turinys įkeliamas į spartinančiąją atmintinę ir kopijuojami keliuose CDN taškuose, kurie pasirūpina nukreipimu į artimiausią POP, kad turinys būtų pateiktas per trumpiausią laiką.

17 taškų, skirtų OVH GeoCache, išdėstyti taip:7 Europoje:

Amsterdame (Olandija), Frankfurte (Vokietija), Londone (Anglija), Madride (Ispanija), Milane (Italija), Paryžiuje (Prancūzija) ir Varšuvoje (Lenkija).Paryžius (Prancūzija)

Milanas (Italija)

Madridas (Ispanija)

Amsterdamas (Nyderlandai)

Londonas (Jungtinė Karalystė)

Frankfurtas (Vokietija)

Varšuva (Lenkija)10 Amerikoje:

Ašburne (JAV), Atlantoje (JAV), Čikagoje (JAV), Dalase (JAV), Losandžele (JAV), Majamyje (JAV), Nevarke (JAV), San Chosė (JAV), Sietle (JAV), Toronte (Kanada).Čikaga (JAV)

Dalasas (JAV)

Niuarkas (JAV)

San Chosė (JAV)

Ašburnas (JAV)

Atlanta (JAV)

Los Andželas (JAV)

Majamis (JAV)

Sietlas (JAV)

Torontas (Kanada)

GeoCache akceleratorius suteikiamas su talpinimo planu


Svetainių talpinimo papildymui OVH suteikė CDN GeoCache, priklausomą nuo pasirinkto plano.

Siekiant supaprastinti veikimą, CDN automatiškai atrenka ir perduoda duomenis, todėl visas nedinaminis turinys (paveikslėliai, vaizdo įrašai, standartiniai HTML failai ir t.t.) kešuojami pagal nutylėjimą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie GeoCache akceleratorių, skaitykite gidą.
Planai ASMENINIS/PRO


Formulės ASMENINIS ir PRO suteikiamas CDN GeoCache akceleratorius su 3 PoP: Paryžiuje (Prancūzija), Frankfurte (Vokietija), Newarke (JAV).

Planai PERFORMANCE


Formulės PERFORMANCE integruotas CDN GeoCache akceleratorius su 17 PoP: