Apmokėjimas už „Boost“ atlikimą Performance planuose
Mokėkite tik už tai, ko reikia


Performance planai suteikia galimybę padidinti resursų kiekį už papildomą mėnesinį mokestį. Todėl galite lengviau prisitaikyti prie poreikių neišlaidaudami.
Tai reiškia, kad jums nereikės mokėti už plano naudojimą 12 mėnesių. Vietoje to, galite sumokėti papildomą sumą ir padidinti turimus resursus.

Jūs ne tik sutaupysite, padidindami ar sumažindami Performance galingumą, bet ir išvengsite ilgalaikių sutartinių įsipareigojimų. Papildomą sumą reikės mokėti tik už papildomus per mėnesį panaudotus resursus.

Jeigu pageidaujate, galite apmokėti už metus laiko iškart.Suvaldykite padidėjusias apkrovas!


Kaip tai veikia?


Kai valdymo sąsajoje užsakote Performance plano resursų keitimą, galite pasirinkti, ar apmokėti už 12 mėnesių į priekį, ar kas mėnesį be įsipareigojimų (boost). Pasinaudoję boost parinktimi, gausite sąskaitą už naudojimą vieną mėnesį.

Be to, kito mėnesio 1-ą dieną išsiųsime sąskaitą* už papildomų resursų naudojimą dar vieną mėnesį. Sąskaitos suma bus apskaičiuota pagal aukščiausią planą, iki kurio padidinote galingumą ir nepriklausys nuo to, kiek dienų naudosite papildomus resursus (t.y. apmokestinsime laikotarpį nuo pirmos iki paskutinės mėnesio dienos). Jeigu resursų kiekį padidinsite pirmą plano naudojimo mėnesį, papildoma suma bus skaičiuojama proporcingai, pagal nepanaudotas dienas.

Kaina fiksuota ties 10,00 per mėnesį. Pavyzdžiui, jeigu pagrindinis planas yra Performance 1 ir pereisite prie Performance 2, papildomas mėnesio mokestis bus 10,00 ir jis bus taikomas tol, kol naudosite šį planą. Jeigu vėliau pereisite prie plano Performance 3, papildomas mokestis už resursų padidinimą per 2 planus bus 20 ; t.y. lyg pagrindinis planas būtų Performance 2 ir pereitumėte prie Performance 4. Maksimali apmokėjimo suma yra 30 už resursų padidinimą nuo plano Performance 1 iki Performance 4.

Planą galite didinti ar mažinti bet kuriuo metu, savo valdymo sąsajoje. Tačiau mažinti planą galima į mažesnį nei pagrindinis, taip pat reikės apmokėti sąskaitą už 12 mėnesių, o likęs laikas (dienos) už naudojamą planą nebus kredituojamos.*Sąskaita bus matoma OVH valdymo sąsajos skyriuje "Sąskaitos". Ją galite apmokėti naudodami automatinio apmokėjimo parinktį (jeigu taikoma jūsų kliento zonoje) arba kaip įprastą sąskaitą. Jeigu pageidausite, sąskaitą galėsite gauti ir el. paštu.

Padidinkite svetainės resursus per 5 minutes!


Apmokėjimo pavyzdžiai


Jeigu užsakote Performance 1 planą, sumokate už 12 mėnesių, t.y. 119,88 (12 x 9,99).
Jeigu vėliau pakeičiate planą į Performance 2, galite iškart sumokėtu už plano naudojimą 1 metus (12 x 18,99) ir gauti kompensaciją už nepanaudotą laiką; arba galite naudoti lankstų apmokėjimą ir mokėti tik 10,00 už papildomus (1-o lygio) resursus vienam mėnesius, tol, kol naudosite Performance 2 planą.

Jeigu tą patį kalendorinį mėnesį padidinsite galingumą iki Performance 3, po to 4, tada grįšite prie Performance 3 ar žemesnio plano, sąskaita bus skaičiuojama pagal skirtumą tarp bazinio plano ir galingiausio naudoto plano.
Taigi, šiuo atveju sąskaita bus skaičiuojama pagal atnaujinimą iki Performance 4 arba per 3 lygius ir tai kainuos 30 (3 x 10,00).

Kadangi papildomas mokestis taikomas visam mėnesiui, jis negali būti dalinamas ar kompensuojamas. Dėl to rekomenduojame mažinti planą mėnesio pabaigoje, kad maksimaliai išnaudotumėte papildomus resursus.Pasiruoškite išpardavimams ir akcijoms.


Jeigu pagrindinis planas yra Performance 2 ar aukštesnis ir pageidaujate sumažinti resursus iki Performance 1, tai reikš, kad norite sumažinti resursus žemiau pagrindinio plano. Dėl to turėsite iš naujo įsipareigoti 12 mėnesių ir apmokėti visą sąskaitą, t.y. 119,88 (12 x 9,99).

Be to, nepanaudotas Performance 2 laikas nebus kredituojamas ar kompensuojamas. Dėl to patariame palaukti iki mėnesio pabaigos prieš mažinant resursus.

Jeigu atnaujinate Asmeninį ar Pro planą iki Performance, užsakymas galimas tik 12 mėnesių.

Kaip ir anksčiau, tokio atnaujinimo metu nepanaudotas talpinimo plano laikas bus kredituojamas. Tuomet valdymo sąsajoje galėsite pasinaudoti boost parinktimi ir keisti Performance plano lygius.
PASTABA: Talpinimo plano keitimas atliekamas automatiškai ir aiškiai, nepertraukiant paslaugos veikimo ir nepažeidžiant duomenų.

Artimiausiu metu...


Toks lankstus apmokėjimas leidžia keisti Performance plano lygius ir mokėti tik už tai, ką naudojate. Papildoma kaina taikoma visam mėnesiui ir negali būti dalinama.