Automatiškai siunčiami el. laiškaiStebėkite el. laiškus, siunčiamus iš jūsų svetainės


Formos, el. parduotuvės sąskaitų siuntimas, laiškų siuntimas php... Jūs turite galimybę stebėti visus jūsų svetainės scenarijų (skriptų) siunčiamus laiškus.


  • Jūs pamatysite visas įvykstančias klaidas, galėsite reaguoti tuojau pat.
  • Jūs galite stebėti savo svetainės aktyvumą ir nuspėti kilusias saugumo problemas
Galimybės


Numatomos klaidos


Jūs norite žinoti visų iš svetainės siunčiamų laiškų būklę. Savo tvarkytuve galėsite peržiūrėti detalią siųstų laiškų ataskaitą.

Siunčiama kasdieninė klaidų ataskaita


Galite kasdien, norimu el. pašto adresu, gauti siųstų el. laiškų klaidų ataskaitas.

Ieškote el. pašto siuntimo klaidų?


Savo tvarkytuve, taikydami filtrus, galite susiaurinti klaidų paiešką. Tiesiog pasirinkite, kurio laikotarpio pranešimus rodyti arba nustatykite pranešimų skaičių.

Ši funkcija yra labai patogi naudojant siuntimą pagal el. pašto adresų sąrašus, kuriuos, atsižvelgiant į klaidas, visuomet galima bus pataisyti.

Atkreipkite dėmesį į saugumo spragas


Jūsų svetainė siunčia šiukšles (SPAM)?

Stebėdami siunčiamų el. laiškų klaidų ataskaitas ir santraukas, galite analizuoti bei operatyviai reaguoti, kai jūsų svetainė siunčia šiukšles. Jūs galite stebėti siunčiamų laiškų kiekį ir greitai blokuoti siuntimą, jeigu siunčiamas nepagrįstai didelis el. laiškų kiekis.

Stebėkite įmonės veiklą:


Pagal klaidų pranešimus atnaujinkite informaciją. Pavyzdžiui, ištrinkite neegzistuojančius el. pašto adresus iš sąrašo ir taip valdykite automatinius laiškus. Matysite, ar klientas gavo užsakymo formą: jeigu ne, galėsite greitai reaguoti ir iš naujo nusiųsti užsakymo formą!

Susipažinkite OVH Tvarkytuve.