Apsauga nuo DDoS atakų
Apsauga nuo DDoS atakų
Ekspertai pripažįsta, kad tarp talpinimo paslaugų teikėjų, OVH suteikia vientisą ir didelio pasiekiamumo infrastruktūrą. Vienintelis dalykas, kurį jums reikia padaryti, tai įkelti failus ir paleisti svetainę!

Su išskirtiniu Anti-DDoS sprendimu OVH siekia, kad svetainės būtų prieinamos nuolatos, net atakos atveju!
Ši apsauga būtina, nes, kaip sakė Octave Klaba: „klausimas yra ne ar jums reikia Anti-DDoS apsaugos, o kada pirmą kartą tapsite DDoS atakos auka“.Kas yra DDoS?


DDoS ataka skirta jūsų svetainę padaryti nepasiekiama, perkraunant serverio srautą arba okupuojant resursus iki jų išsekimo. Dažniausiai pasitaiko level 7 (7 lygio) atakos, sukurtos masiškoms PHP užklausoms, kad sistema būtų perpildyta.Kas yra DDoS?
Šiandien rizika tapti auka yra didesnė ir įspėjimai dažnesni, taip yra dėl informatikos demokratizacijos ir tam skirtų įrankių. Pastaruoju metu auga ne tik atakų kiekis, bet ir jų dydis, arba, kitaip sakant, jėga, skirta sutrikdyti net pačioms didžiausioms infrastruktūroms.OVH tipo apsauga


Garantuoti kliento apsaugą ir aplikacijų tvarumą visada buvo OVH prioritetu. Bėgant metams kaupėsi patirtis numatant, suvaldant ir panaikinant tokias problemas. Tai taip pat leido sukurti sumanius bei tvirtus įrankius ir įdiegti juos skirtųjų serverių bei Cloud gamose, kad suvaldytume masyvias atakas.
Šie įrankiai pritaikyti ir kitiems produktams, tarp kurių yra ir svetainių talpinimas. Šiai paslaugai anksčiau trūko stiprios apsaugos. Anksčiau reikdavo stabdyti svetainę, kuri sulaukdavo per daug užklausų, kad apsaugotume kitus tos pačios sistemos klientus.

Dabar kovai su tokiomis atakomis OVH naudoja seriją švelninimo sprendimų, pagrįstų VAC technologija. Tai yra išskirtinė techninių komponentų kombinacija, kuri realiu laiku ir itin sparčiai analizuoja srautą. Ji automatiškai aptinka ir suvaldo atakas, praleisdama tik švarų srautą. Be to, su PHP-FPM buvo pagerintas apkrovos paskirstymas ir paspartėjo serverių atsakas. Jau nebeliko paslaugos nutrūkimo rizikos.
OVH tipo apsauga
Norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite išsamesnį Anti-DDoS sistemos pristatymą.