Apsauga nuo DDoS atakų
Esame žiniatinklio sprendimų teikimo ekspertai ir siūlome solidžią bei nuolat pasiekiamą infrastruktūrą jūsų talpinimo sprendimams. Jums tereikia įkelti failus ir paleisti jūsų svetainę!

Su išskirtiniu Anti-DDoS sprendimu OVH siekia, kad svetainės būtų prieinamos nuolatos, net atakos atveju!
Ši apsauga būtina, nes, kaip sakė Octave Klaba: „klausimas yra ne ar jums reikia Anti-DDoS apsaugos, o kada pirmą kartą tapsite DDoS atakos auka“.
Siūlydami išskirtinį Anti-DDoS sprendimą, rūpinamės, kad jūsų paslaugos būtų nuolat pasiekiamos, netgi atakos atveju!
Ši apsauga yra itin svarbi, kadangi, OVH įkūrėjo ir CEO Octave Klaba nuomone, „mes neklausiame, ar jums reikia apsaugos nuo DDoS atakų, bet kada jums jos prireiks pirmos atakos atveju“.Kas yra DDoS?


DDoS ataka skirta jūsų svetainę padaryti nepasiekiama, perkraunant serverio srautą arba okupuojant resursus iki jų išsekimo. Dažniausiai pasitaiko 7 lygio atakos, sukurtos masiškoms PHP užklausoms, kad sistema būtų perpildyta.
Šiandien rizika tapti auka yra didesnė ir įspėjimai dažnesni, taip yra dėl informatikos demokratizacijos ir tam skirtų įrankių. Pastaruoju metu auga ne tik atakų kiekis, bet ir jų dydis, arba, kitaip sakant, jėga, trikdanti net pačias didžiausias infrastruktūras.
%20Kas%20yra%20DDoS?%20Apsauga%20pagal%20OVH

Apsauga pagal OVH


Garantuoti kliento apsaugą ir programėlių tvarumą visada buvo OVH prioritetas. Bėgant metams kaupėsi patirtis numatant, suvaldant ir panaikinant tokias problemas. Sukaupta patirtis mums leido sukurti sumanius bei tvirtus įrankius ir įdiegti juos dedikuotų serverių bei Cloud gamose, kad suvaldytume masyvias atakas.
Šie įrankiai pritaikyti ir kitiems produktams, įskaitant svetainių talpinimą. Šiai paslaugai anksčiau trūko stiprios apsaugos. Anksčiau reikdavo stabdyti svetainę, kuri sulaukdavo per daug užklausų, kad apsaugotume visą paslaugą ir kitus klientus.
Dabar kovai su tokiomis atakomis OVH naudoja seriją švelninimo sprendimų, pagrįstų VAC technologija. Tai yra išskirtinė techninių komponentų kombinacija, kuri realiu laiku ir itin sparčiai analizuoja srautą. Ji automatiškai aptinka ir suvaldo atakas, praleisdama tik švarų srautą. Be to, su PHP-FPM buvo pagerintas apkrovos paskirstymas ir paspartėjo serverių atsakas. Jau nebeliko paslaugos nutrūkimo rizikos.
Norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite išsamesnį Anti-DDoS sistemos pristatymą.