OVH SSL sertifikatas


Apsaugokite duomenų mainus savo svetainėje
49,99 /m.
(60,49€ su PVM)Saugūs mainai


OVH SSL sertifikatas skirtas apsaugoti informacijos mainus tarp svetainės ir lankytojų. Be to, jis suteikia pasitikėjimo potencialiems klientams garantuodamas informacijos konfidencialumą ir užtikrins, kad domenas tikrai yra OVH (DV sertifikatas).Geresnis surandamumas


Be kita ko, SSL apsaugotos svetainės geriau indeksuojamos paieškos varikliuose. Apie tai pranešė Google, kuri pažymėjo, kad šiandien svetainių šifravimas yra svarbus pozicionavimo kriterijus.Ką mato lankytojai?


Naršyklėse OVH SSL sertifikatas aktyvuoja HTPPS protokolą ir adreso juostoje pateikia pavadinimą, nurodantį klientams, kad visi duomenų mainai užšifruoti ir konfidencialūs, taip pat, kad autentifikuotas jūsų adresas. Lankytojai bus užtikrinti, kad gali perduoti jautrius duomenis.

Sertifikato valdymas yra automatinis ir nereikalauja papildomų veiksmų iš Jūsų pusės. Prieiga prie svetainės bus apsaugota per kelias minutes.Jūs galite užsakyti ir įdiegti SSL sertifikatą tiesiai savo Web valdymo sąsaja (SSL, skirtas svetainių talpinimui Linux aplinkoje). SSL parinktis taip pat suderinama su produktais, naudojančiais IP Load Balancing paslaugą: dedikuotais serveriais, Dedicated Cloud, VPS. Pastaruoju atveju sertifikatas užsakomasAPI arba susisiekus su pagalba.


Naudojimo pavyzdžiai


Ekstranetas / privačios zonos

Formos / Identifikacija

Įkėlimas / Perdavimas

Kodų / jautrios informacijos įvedimas

Stipriosios mūsų sertifikato pusės


256 bitų šifravimas

Nemokamas automatinis diegimas

Techninis sertifikato valdymas atliekamas OVH

Be diegimo mokesčioSaugumas
Sertifikato tipas DV sertifikatas (?)
Šifravimas 256 bitai
Svetainės vagystė (piktograma naršyklės adreso juostoje) Taip
Patvirtinimo ir diegimo procesas
Patvirtinimas Internetu
Reikalingi dokumentai Joks (?)
Diegimas Automatinis
Suderinama
Naršyklių atpažinimas 99%
Naršyklių atpažinimas 99%
Susiję produktai
Svetainių talpinimas Linux Suteikiama
Paslaugos su IP Load Balancing (kitas užsakymas) Suteikiama

(?): DV sertifikatas patvirtina, kad domenas yra OVH ir užtikrina perduodamų duomenų saugumą. Jis negarantuoja paslaugą teikiančios įmonės tapatybės.


Komercinė pagalba:

+370 5 243 00 10

I - V: 9:00 - 18:00