vRack


Privatus VISŲ infrastruktūrų sujungimas
iš viso pasaulioKas yra vRack?vRack arba virtuali spinta - tai paslauga, leidžianti virtualiai sujungti kelis serverius (nepriklausomai nuo jų skaičiaus ar vietos duomenų centre), prijungiant juos prie virtualaus komutatoriaus viename privačiame tinkle. Serveriai tarpusavyje komunikuos saugiai ir privačiai (per dedikuotą VLAN).

Nereikia nuomotis spintos mūsų duomenų centre, pervežti serverių ir tinklo įrangos, visko diegti ir užtikrinti priežiūros.

Serveriai komunikuoja saugiai, privačiame tinkle (VLAN). Galite pagal savo pageidavimus nustatyti serverių pasiekiamumą per privatų ir/ar viešą tinklą. Fiziškai privatų tinklą prižiūri OVH, todėl jums nereikės konfigūruoti tinklo ar į serverius diegti papildomos programinės įrangos.
Serverio jungtisCisco ASR 9000 įranga veikia kaip vRack "bridge". Ji yra kiekviename duomenų centre ir užtikrina, kad duomenys būtų perduodami ne per viešus tinklus. Nexus 6000 ir Nexus 2000 veikia kaip tinklo šliuzai ir sujunga skirtingus serverius.
ASR 9000


NEXUS 2000


NEXUS 6000

Jungtys tarp duomenų centrųDWDM įrangos valdomos optinio pluošto jungtys OVH tinklui suteikia bendrą 3 Tbps pajėgumą. Jungtys tarp duomenų centrų yra dubliuojamos, kad esant reikalui būtų galima nesunkiai pakeisti maršrutizavimą ir naudoti lygiagretaus 100 Gbps tinklą.


Tinkle sukurtos itin sparčios jungtys tarp duomenų centrų:


Roubaix => Beauharnois: 40 ms

Gravelines => Strasbourg: 9 ms

OVH tinklas Amerikoje.
500 Gbps pajėgumas į internetą.


OVH tinklas Europoje.
2500 Gbps pajėgumas į internetą.


OVH tinklas Azijoje.