Apie PrestaShop trumpai...


PrestaShop yra sparčiausias, mažiausias ir pažangiausias atviro kodo el. parduotuvių sprendimas.

Sprendimas apdovanotas Open Source Award 2010 ir 2011 kaip " Geriausias atviro kodo el. komercijos sprendimas ".

Apie PrestaShop trumpaiDažniausiai užduodami klausimai dėl PrestaShopSavo PrestaShop parduotuvei pasirinkau Pro arba Performance planą. Ką daryti, kad sukurčiau parduotuvę?

Svetainės talpinimo vieta suteikiama per kelias minutes ir išsiunčiami prisijungimo parametrai, su kuriais galite prisijungti prie kliento sąsajos. Jeigu pasirinksite paketą su naudojimui paruošta PrestaShop, taip pat išsiųsime ir PrestaShop valdymo sąsajos prisijungimo parametrus. Jeigu pasirinkote kitą planą, prisijunkite prie OVH kliento sąsajos, po to tarp modulių 1 spragtelėjimu pasirinkite PrestaShop.

Bet kuriuo atveju, jūs gausite naują el. laišką su administratoriaus prisijungimo prie el. parduotuvės duomenimis. Jūs galėsite keisti savo el. parduotuvės išvaizdą, kurti savo kategorijas ir produktus.Užsisakiau VPS PrestaShop savo PrestaShop parduotuvei. Ką daryti, kad paleisčiau savo parduotuvę?

VPS suteikiamas per kelias minutes, taip pat suteikiame prisijungimo parametrus, kad galėtumėte sukurti parduotuvę internete. Taip pat aprašoma procedūra, kaip susieti domeną su parduotuve.

Pakanka prisijungti prie PrestaShop administravimo sąsajos ir galėsite keisti išvaizdą, pridėti prekes (vaizdo įrašė apžvelgiami šie etapai)...Kaip naudotis PrestaShop atnaujinimais?

Su moduliais 1 spragtelėjimu ar VPS, diegiama naujausia PrestaShop versija. Atsiradus naujiems atnaujinimams, juos galima įdiegti bet kada, naudojant intuityvų PrestaShop naujinimų modulį, kuris įdiegiamas pagal nutylėjimą.Kaip konfigūruoti OVH VPS PrestaShop laiškų siuntimą?

Nereikia nieko konfigūruoti, kadangi laiškų siuntimas sukonfigūruojamas PrestaShop diegimo metu ir automatiniai laiškai (užsakymų patvirtinimas ir pan.) veiks be problemų.Kaip konfigūruoti apmokėjimą internetu?

Tai konfigūruoti nesunku: pagal nutylėjimą įjungiamas apmokėjimas čekiu, tačiau galima nesunkiai pridėti apmokėjimą Paypal ar banko kortelėmis. Tai atliekama vos keliais spragtelėjimais PrestaShop administravimo sąsajoje.

Jeigu norite diegti savo apmokėjimo sprendimą, pvz., apmokėjimą pavedimu su perkėlimu į banką, rekomenduojame naudoti OVH SSL sertifikatą , suteikiamą su Performance planu.

Su VPS, galite diegti savo SSL sertifikatą.Ar tikrai PrestaShop nemokama?

Taip! PrestaShop yra visiškai nemokama įranga, nemokamas nei diegimas, nei naudojimas. Jeigu norite, galite diegti mokamus modulius ar temas, kad dar labiau suasmenintumėte parduotuvę.

PrestaShop tai ppat siūlo mokamą pagalbą, kuri suteiks ekspertų patarimus ir pagerins pardavimus.Aš jau turiu parduotuvę ir noriu ją perkelti iš "Performance" į "VPS": ar galiu parsisiųsti prekes ir parametrus?

Jeigu jau naudojate PrestaShop parduotuvę (nesvarbu, pas kurį paslaugų teikėją), galite naudoti įdiegtą importavimo/eksportavimo funkciją ir perkelti OVH Prestashop parduotuvę per kelias minutes.

Priešingu atveju, galite kreiptis į PrestaShop pagalbą (mokamą), kuri patars kaip tai padaryti, arba galite internete surasti migravimo instrukciją.Apie PrestaShop trumpai

PrestaShop naudoja daugiau kaip 500 000 asmenų ir aptarnauja 150 000 parduotuvių pasaulyje.

Sprendimas yra patikimas, lankstus ir našus, jis gali aptarnauti iki 100 000 užklausų per dieną, taip pat jame galima naudoti 310 funkcijų ir 3 500 modulių , kurios palengvins parduotuvės kūrimą ir naudojimą.