Tvirta infrastruktūra

Ilgą laiką naudojami mūsų vidaus poreikiams ir kritinėms paslaugoms, šiandien OVH Load Balancer pasiūlymai taip pat remiasi atviro kodo technologija HAProxy.

Ši atviro kodo programa, pripažinta dėl savo našumo ir stabilumo, yra vienas iš žiniatinklio paslaugų, tokių kaip Twitter, Reddit, Imgur, Instagram, AirBnB ir kt., ramsčių (šaltinis: https://www.haproxy.org/they-use-it.html)

Didžiuojamės dalyvaudami demokratizuojant atviro kodo pasaulį.

Maksimalus atsparumas gedimams jūsų infrastruktūrai

Kitaip nei naudojant master-slave modelį, jūsų Load Balancer įsijungia tuo pat metu keliuose įrenginiuose, paskirstytuose įvairiose gedimo zonose, ir visa tai kiekvienam regionui, sukonfigūruotam šioje paslaugoje. Taip mes jums galime užtikrinti maksimalų pasiekiamumo lygį.

Nuosavas pasaulinis tinklas

Būdami 5 žemynuose, mes siūlome pažangias ir saugias skaitmenines infrastruktūras, pritaikytams profesionalams, verslą pradedančioms, mažoms, vidutinėms ir didelėms įmonėms. Daugiau nei milijonas klientų 138 šalyse remiasi mūsų infrastruktūromis.
Siekiant užtikrinti didelę greitaveiką, aukštos kokybės tinklo pralaidumą ir minimalų vėlinimą, OVH investavo į nuosavą optinio pluošto tinklą. Valdomas su DWDM įranga, OVH tinklas siūlo bendrą 11 Tbps pajėgumą visame pasaulyje.

OVH Load Balancer pasiūlymai skaičiais

  • 150 000 http/https užklausų per sekundę
  • 2 mln. SSL sertifikatų
  • Daigiau nei 3 mln. svetainių
  • 2.585.559 GeoTime Series taškų apdorojimas Metrics komandai
  • 40 Gb/in, 60 Gb/s out

Reikia pagalbos?

Paskambinkite mums +370 5 207 82 48

Nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 9:00 iki 18:00