Funkcijos

Mes sukūrėme paprastą produktą, konfigūruojamą keliais spragtelėjimais ir leidžiantį pažangiems naudotojams pasinaudoti mūsų sprandimo našumu. Atraskite OVH Loads Balancer pasiūlymų funkcijas.

Paprastos funkcijos

Kliento paskyra

Paprasta ir intuityvi kliento valdymo sąsaja

Konfigūruokite ir stebėkite savo infrastruktūras nuo A iki Z naudodami mūsų kliento valdymo sąsają.

SSL

Nemokamas SSL šifravimas

Let's Encrypt SSL DV sertifikatai įskaičiuoti į visus Load Balancer pasiūlymus, todėl HTTPS protokolas bus įdiegtas pagal nutylėjimą ir nemokamai.

Anycast

Anycast

Naudojant Anycast technologiją, leidžiančią paskelbti OVH paslaugas, lokalizuotas įvairiuose duomenų centruose, OVH paslaugų srautas bus nukreiptas į buvimo tašką, esantį arčiausiai jūsų lankytojų.

Stebėjimas

Stebėjimas

Stebėkite savo Load Balancer ir serveriuose paskirstytų užklausų apkrovas naudodami metrikas ir priimkite sprendimus, būtinus geriausiam jūsų paslaugos našumui užtikrinti!

Zondas

Pažangūs zondai

Optimizuokite serverių naudojimą savo klasteriuose naudodami mūsų pažangius zondus, prisitaikančius prie daugelio situacijų.

Perkeliami IP

Perkeliami IP

Perkeliant iš vienos Load Balancer paslaugos į kitą, IP fail-over adresas veiks be trikdžių, tai leis išspręsti įrangos gedimų, įrenginių apkrovos bei kitas problemas.

Zondas

Paskirstymo prioritetas

Optimizuokite užklausų paskirstymą serveriuose naudodami įvairius paskirstymo algoritmus (pagal mažiausiai apkrautą, paskutinį kliento naudojamą ar URL). Sprendžiate jūs!

Zondas

Anti-DDoS

Pasinaudokite mūsų Anti-DDOS L4 sistemos versija, optimaliai pritaikyta apkrovos paskirstymui ir užtikrinančia nuolatinį atakų filtravimą: visi TCP prisijungimai tikrinami realiu laiku!

Tarpinės funkcijos

API

API

Valdykite savo Load Balancer, automatizuokite užduotis ir integruokite savo Load Balancer paslaugą į savo procesus ir plėtrą naudodami funkcijas, prieinamas OVH API ir Openstack sąsajoje.

HSTS

HSTS

HTTP Strict Transport Security leidžia optimizuoti jūsų svetaines naudojant saugią prieigą. Jūsų žiniatinklio serveryje nereikia nieko konfigūruoti, viską valdo jūsų Load Balancer!

SSL

SSL tarp Load Balancer ir serverių klasterių

Išsaugokite aukštą saugumo lygį turėdami HTTPS užklausų apdorojimo galimybes, jums tereikia įjungti SSL jūsų Load Balancer paslaugoje, taip pat tarp jūsų Load Balancer ir jūsų serverių!

vRack

vRack

Prijunkite Load Balancer prie vRack ir pasinaudokite izoliavimu, siūlomu jūsų privataus tinklo, kuris gali būti prieinamas naudojant jūsų Load Balancer!

Pažangios funkcijos

ACL maršrutizavimas

Maršrutizavimas / ACL

Naudokitės papildomomis jūsų Load Balancer paslaugos galimybėmis! Maršrutizuokite, nukreipkite srautą naudodami HTTP metodą, URL, cookies ar HTTP antraštes.

Pažangūs zondai

Pažangūs zondai

Optimizuokite jūsų serverių naudojimą ir stebėjimą su pažangiais zondais, leidžiančiais konfigūruoti Load Balancer vykdomą jūsų serverių būklės patikrinimą. Taip Load Balancer gali nuspręsti, ar palikti serverį klasteryje ar jį laikinai išimti, siekiant išvengti bet kokio galimo poveikio jūsų paslaugai.

Protokolas

Tarpinio (proxy) protokolo valdymas

Pasinaudokite tarpiniu (proxy) protokolu jūsų Load Balancer paslaugoje, su TCP frontend ir klasteriais, ir stebėkite klientų prisijungimo prie jūsų serverių duomenis, kaip tai darytų HTTP X-Forwarded-For antraštė HTTP režimu.

Reikia pagalbos?

Paskambinkite mums +370 5 207 82 48

Nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 9:00 iki 18:00