Software Defined Datacenter

Software Defined Datacenter - tai Dedicated Cloud Premium versija. Jums suteikiama prieiga prie 100% dedikuotos Cloud infrastruktūros su Software Defined technologijomis jūsų infrastruktūros našumo bei saugumo padidinimui ir sklandesniam valdymui.

Itin didelio našumo sprendimas, be kompromisų

Jūsų infrastruktūrą sudaro INTEL VSAN (Software Defined Storage) mazgai ir/ar Intel mazgai, kuriuos papildo NFS saugyklos (SSD-Accelerated ar Full SSD). Jūsų infrastruktūros virtualizavimą valdo OVH naudojant VMware plėtojamą vCenter + vSphere sprendimą.
Jūsų tinklo saugumo taisyklės valdomos naudojant Software Defined Network NSX. Prisijungę prie vSphere sąsajos, galėsite vos keliais spragtelėjimais įsidiegti Firewall, IP Load Balancing, SpoofGuard, VPN ir kitus DHCP.

Užsakykite ir gaukite savo paketą automatiškai

Siūlome iš anksto sukonfigūruotus paketus gerai pradžiai. Jūsų infrastruktūra suteikiama su:

  • 2 INTEL mazgais (mažiausiai) ar 2 INTEL VSAN mazgais (VSAN jau greitai)
  • 2x saugyklomis po 300 GB (mažiausiai)
  • Prieiga prie vSphere hipervizoriaus, sukonfigūruota aukštam pasiekiamumui (HA) su visomis įskaičiuotos Enterprise Plus licencijos parinktimis
  • Prieiga prie NSX įskiepio per vSphere sąsają


La livraison du pack se réalise en 30 minutes environ, dans le Datacentre OVH de votre choix, en Europe (Allemagne, France, Pologne) ou au Canada. Vous êtes averti de la disponibilité de votre pack par la réception d’un e-mail contenant vos login et mot de passe pour vous connecter à l’interface vSphere. Connectez-vous à l’hyperviseur vSphere pour déployer toutes vos VM, selon vos besoins.

Mes iš anksto sukonfigūravome iki 2000 VxLAN, kad leistume jums kurti privačius tinklus ir N-Tiers infrastruktūras tarp jūsų virtualių mašinų.

Software Defined Network VMware: NSX

NSX - tai vSphere sukurtas sprendimas, skirtas jūsų saugumo politikos įgyvendinimui ir prieigai prie tinklo paslaugų, tokių kaip Firewall, VPN, IP Load Balancing, NAT ar DHCP, bibliotekos. NSX sprendimas gali būti įskaičiuotas į išankstiniam naudojimui paruoštus paketus ar siūlomas kaip papildoma parinktis. NSX parinktis suteikiama pagal nutylėjimą visiems Software Defined Datacenter pasiūlymams.

VSAN: ekstremalus Software Defined Storage našumas

vSAN mazgai gali papildyti ar sudaryti visą infrastruktūrą. Šiuose mazguose integruojami CPU, RAM resursai ir lokaliai prijungta saugyklos dalis. Saugyklą sudaro tik SSD diskai RAID. Naudojant lokalius SSD diskus, prieigos vėlinimas yra beveik nulinis, tai vadinama vSAN All Flash.

Plėskite savo Software Defined Datacenter

Pridėkite ir (ar) pašalinkite papildomus resursus jums patogiu metu!
INTEL mazgai, INTEL VSAN mazgai (jau greitai) ir saugyklos gali būti užsakytos jūsų valdymo sąsajoje ar vSphere sąsajoje, atsiskaitant už mėnesį ar valandas. Jūs galite užsakyti ir per 5 minutes gauti papilomų resursų. Tai idealus sprendimas padidėjus apkrovai!

Papildomos parinktys

Atraskite mūsų parinktis, prieinamas keliais spragtelėjimais

Atvaizdai ir licencijos
Veeam Backup
IP adresai
vRops
Tinklo pralaidumas