Public Cloud Ecosystem

Kodėl verta rinktis OVH viešąją debesiją?

Debesijos kompiuterijos privalumai, lengvai patenkinsiantys jūsų verslo poreikius

Siūlome viešosios debesijos sprendimus, atitinkančius globalią OVH strategiją: SMART!

  • Skaidrūs – įsipareigojame bendrauti ir informaciją apie kainas teikti labai aiškiai.
  • Mažos kainos – mūsų kainos – vienos geriausių rinkoje, jos taip pat prognozuojamos ir be paslėptų mokesčių.
  • Atkuriami – naudojamės standartinėmis rinkos technologijomis, kad būtume atviri ir sąveikūs.
  • Racionalūs – mūsų siūlomi debesijos sprendimai gerai apmąstyti, juos galima pradėti naudoti lengvai ir greitai.
  • Tarptautiniai – savo tinklą ir duomenų centrus steigiame taip, kad būtume šalia žmonių visame pasaulyje.

Kas yra debesų kompiuterija?

Debesų kompiuterija visų pirma turi būti suprantama kaip paslauga. Egzistuoja skirtingi jos tipai – „Infrastruktūra kaip paslauga“ (IaaS), „Platforma kaip paslauga“ (PaaS) ir „Programinė įranga kaip paslauga“ (SaaS). Debesija yra išteklių prieglobos, programinės įrangos ir žiniatinklio taikomųjų programų paslauga, veikianti pagal tam tikrus principus:

Pagal pareikalavimą

Debesijos kompiuterijos sprendimai prieinami kone akimirksniu, dažniausiai per API arba grafinę sąsają. Jie aktyvuojami automatiškai. Užsakymas pagal pareikalavimą leidžia sparčiai reaguoti juos įdiegiant ir naudojant.

Atsiskaitymas už granuliaciją

Tai dar vienas debesų kompiuterijos privalumas. Apmokestinami tik naudojami ištekliai ar paslaugos, dažnai atsižvelgiant į valandos ar gigabaito granuliaciją. Atsiskaitant pay-as-you-go, nebereikia numatyti išlaidų ar investuoti į neaktyvius išteklius.

Aparatinės įrangos abstrakcija

Terminas „cloud“ angliškai reiškia debesį. Debesijos idėja informatikoje simbolizuoja atotrūkį tarp aparatinės įrangos ir naudojamos paslaugos. Aparatinės įrangos sąvoka naudotojui nebėra tokia svarbi, kokia galėjo būti anksčiau.

 

 

Debesijos paslaugos prieinamos visame pasaulyje

OVH Public Cloud Map

Mūsų debesijos sprendimai

OVH siūlo didelę gamą debesijos produktų, kurie prisitaiko prie jūsų poreikių ir taupo jūsų laiką, taip leisdami jums susitelkti į savo verslo esmę.

Migracija į debesiją

OVH viešoji debesija paremta rinkoje standartinėmis laikomomis technologijomis ir siūlo integruotą suderinamumą tarp sistemų, pirmenybę teikiančių duomenų importavimui ir eksportavimui.

Devops ir nepertraukiama integracija

Didžioji dauguma įrankių gali būti tiesiogiai tinkinami taip, kad veiktų su mūsų viešąja debesija. Todėl galite naudoti bet kurią devops ekosistemą, pvz., Terraform ir Ansible, bei pasikliauti OVH ištekliais programinės įrangos laboratorijose, kuriose naudojama, pvz., Jenkins.

Dirbtinis intelektas ir duomenimis grindžiamas verslas

Kad patenkintumėme augančius duomenų valdymo ir analizės poreikius, siūlome jums mašinų mokymosi, giliojo mokymosi ir didžiųjų duomenų sprendimus. Visa tai įmanoma dėl lengvai išplečiamų dedikuotų išteklių ir galimybės išplėsti talpyklas.

Atviras kodas – mūsų debesijos kompiuterijos platformų centre

OpenStack Logo

OpenStack

OpenStack yra pamatinė programinės įranga, leidžianti derinti viešąją debesiją. OVH yra atvirojo kodo bendruomenės dalis ir rėmėjai. Mes taip pat suteikiame infrastruktūrą projekto CI / CD ir prisidedame prie kodo kūrimo tiesiogiai arba grįžtamuoju ryšiu. Mes taip pat esame vieni didžiausių OpenStack operatorių.

Kubernetes

Kubernetes

Teikdami talpinimo paslaugas OVH naudoja Kubernetes. Mes taip pat esame Cloud Native Computing Foundation (CNCF) nariai, o mūsų siūlomi sprendimai yra sertifikuoti ir atitinkantys standartus.

Ready to get started?

Create an account and launch your services in minutes

Produits Public Cloud

Discover our Public Cloud solutions

Our Public Cloud consists of a comprehensive range of cloud services, all of which are invoiced based on your actual usage. This way, you can focus on your core business, thanks to a flexible infrastructure, with resources available on demand. Manage your consumption based on your requirements, for projects of all sizes.

Debesijos kompiuterijos privalumai

Lankstumas ir saugumas

Debesija lanksčiai prisitaiko prie įmonės poreikių (saugykla, duomenų apdorojimas ir t.t.). Nereikia didelių investicijų projekto pradžioje, preliminarių vidutinio laikotarpio ar ilgalaikių planų. Galite pritaikyti infrastruktūrą ir atsiskaityti pagal savo poreikius. Naudojantis debesija ne tik sumažėja paslaugų savikaina ir diegiamos naujos technologijos, bet net galima už ją atsiskaityti mokant valandinį mokestį: mokate tik už tai, ką naudojate. Dėl serverių ir išteklių virtualizacijos, infrastruktūra prisitaiko prie jūsų poreikių. Galite realiuoju laiku pridėti ar pašalinti išteklius, kad jie geriau prisitaikytų prie apkrovos padidėjimo. Replikuodama jūsų infrastruktūrų duomenis ir atsargines kopijas, debesija užtikrina aukštą jūsų duomenų prieinamumą net ir įvykus gedimui.

Kaip naudotis debesija?

Suderinusi aparatinės ir programinės įrangos technologijas, debesija įgalino įvairius paslaugų modelius.

Infrastruktūra kaip paslauga (IaaS)

Naudodami IaaS, jūs išsinuomojate fizinę infrastruktūrą ir nesirūpinate nei įrangos valdymu, nei virtualizacijos lygmeniu: tuo rūpinasi debesijos paslaugų tiekėjas. Tobulai tinka išplečiamųjų informatikos paslaugų administravimui nuo A iki Z. Mokestis už šią paslaugą skaičiuojamas remiantis tik išnaudotais ištekliais: mokate tik už tai, kuo naudojatės.

Platforma kaip paslauga (PaaS)

PaaS siūlo išsinuomoti naudojimui paruoštą platformą, kurioje galite diegti, konfigūruoti ir paleisti savo taikomąsias programas. Jūsų tiekėjas rūpinasi įranga, virtualizacijos sluoksniais ir operacine sistema.

Programinė įranga kaip paslauga (SaaS)

SaaS leidžia gauti nuolatinę prieigą prie savo programinės įrangos ir žiniatinklio taikomąsias programas iš bet kur, neribojant naudotojų skaičiaus. Pasirinkę į debesijos modelį galėsite nesirūpinti nei aparatine įranga, nei programinės įrangos sluoksniu, nei taikomųjų programų diegimu serveryje. Ar jums reikia daugiau išteklių? Jūsų pasirinktas paslaugų paketas gali būti keičiamas – mokestį už paslaugas taip pat pakeisime!