sandbox serveur test OVH

Mažos virtualios mašinos už geriausią kainą

Šie debesijos serveriai veikia pagal bendrųjų išteklių principą ir suteikia tokį patį funkcionalumą kaip ir garantuojamų išteklių atveju už mažesnę kainą , . Jūsnaudojatės virtualiomis mašinomis, kurios tokiu pat būdu gali būti pilotuojamos ir galite naudoti tuos pačius įrankius , kad galėtumėte pritaikyti bandymus ir(arba) taikomąją veiklą sudėtingomis aplinkybėmisir kartu naudotis geru funkcionalumo ir kainos santykiu.

Visos aukštos klasės debesijos serverių funkcijos

Sandbox virtualios mašinos naudojasi viešosios debesijos ekosistema, įskaitantAPI OpenStack, bei visa susijusia organizavimosistema. Todėl jos gali būti naudojamos kaip testiniai serveriai, skirti patikrintidiegimą, konfigūraciją arba daugelį kitų automatizacijos atvejų.

Idealiai tinka jūsų operacinių sistemų gamyklai sukurti

Virtualios Sandbox mašinospuikiai atitinka integracinių ir tęstinio diegimo sistemų reikalavimus (CI/CD). Įrankiai, pvz., Jenkins, GitLab CI ar kiti tiesiogiai susijungia su OpenStack API , kad jūsų integravimo bandymai būtų koordinuojami.

Horizontalus plečiamumas

Jums reikėtų paleisti šimtus virtualių mašinų, kad galėtumėte patikrintihorizontalų savo programosplečiamumą ar tiesiog, kad galėtumėte simuliuoti didelį darbuotojųskaičių ? Šie debesijos serveriai, kurie gali būti paleisti per kelias sekundes, leidžia jums patikrinti šiuos scenarijus realaus dydžioversijoje.

Naudojimas

Paleidžiama
openstack server create --flavor s1-4 --image debian server01

100 to paties tipo virtualių mašinų paleidimas
openstack server create --flavor s1-4 --image debian

Ready to get started?

Create an account and launch your services in minutes

Funkcijos

Parametrų keitimas

Pradėkite su mažiausia virtualia katalogo mašina ir pritaikykite jos dydį pagal savo besikeičiančius poreikius.

Tinklo sujungimas

Kaipdedikuotų išteklių pasiūlos modeliai, šios virtualios mašinos turi įvairiapusį tinklo sujungimą, leidžiantį iškart sukurti lanksčias ir kintančias architektūras.

Tomo padidinimas

Kaip ir visų kitų virtualių mašinų atveju, galima pridėti saugyklos talpos, kad būtų galima padidinti debesijos serveriuoseturimą vietą.

tarif public cloud

Atsiskaitymas už Sandbox

Sandbox virtualios mašinos yra geriausiai pasiekiamos asortimento virtualios mašinos: už jas atsiskaitoma kaip ir už visas kitas mūsų virtualias mašinas iš mėnesio pabaigoje (angl. Pay-As-You-Go). Kaina priklauso nuo paleistos virtualios mašinos ir jos naudojimo trukmės.