image cloud publique OVH

Populiariausi sistemos atvaizdai ir iš anksto įdiegtos taikomosios programos

Kad galėtumėte kuo greičiau pradėti naudoti savo infrastruktūrą, OVH suteikia prieigą prie standartinių rinkos debesijos atvaizdų, taip pat prie populiariausių iš anksto įdiegtų taikomųjų programų.

Prižiūrima OVH

Atvaizdai kuriami ir prižiūrimi OVH. Jums nereikia rūpintis sistemos atvaizdų prieinamumu, mes taip pat užtikriname ir jų atnaujinimą.

Optimizuota OVH infrastruktūrai

Pateikiami sistemos atvaizdai yra pritaikyti taip, kad geriausiai išnaudotų OVH infrastruktūrą ir užtikrintų didžiausią įmanomą jūsų virtualių mašinų komponentų galingumą.

Pagreitina paleidimą

Viešo katalogo sistemos atvaizdai yra sistemingai kaupiami visose priežiūryklėse, talpinančiose virtualias mašinas; dėl to debesijos serverį galima paleisti per keletą sekundžių.

Konfigūruojama kada tik panorėjus

Dėl cloud-init paleidimo scenarijų kiekviena virtuali mašina gali elgtis skirtingai, nors ir yra paremta standartiniu atvaizdu. Cloud-init leidžia konfigūruoti neribotą skaičių parinkčių, taip pat paleisti scenarijus, leidžiančius tinkinti kiekvienos virtualios mašinos paleidimą.

Naudojimas

Peržiūrėti katalogo atvaizdus

openstack image list --public

Parodyti atvaizdo savybes

openstack image show debian

Ready to get started?

Create an account and launch your services in minutes

Funkcijos

Debian

Viena svarbiausių platinamųjų Linux programų Debian yra pripažįstama kaip viena stabiliausių platinamųjų programų, ją naudoja didelė bendruomenė visame pasaulyje.

Ubuntu

Išvesta iš Debian, ši platinamoji programa išsiskiria greita paslaugų integracija, tvarkyklėmis ir rinkos programine įranga. Ji debesų kompiuterijoje jau tapo standartu.

Windows Server

Operacinės Miscrosoft sistemos serverio versija. Windows Server siūlo daug paslaugų ir leidžia suteikti prieglobą taikomosiomis programoms, kurioms reikalinga Miscrosoft aplinka.

CentOS

Nemokama platinamoji programa, paremta Red Hat, viena dažniausių verslo aplinkoje naudojamų sistemų. Jos gyvavimo ciklas paremtas Red Hat Enterprise Linux (RHEL).

Fedora

Bendruomenės sukurta Red Hat versija. Ši platinamoji programa dažnai pirmoji integruoja naujas praktikas ir technologijas.

CoreOS

Linux platinamoji programa, sukurta suteikti prieglobą platinamosioms taikomosioms programoms. Joje integruotos Etcd, Kubernetes ir Prometheus.

Archlinux

Populiari Linux platinamoji programa, veikianti slenkančio atnaujinimo principu ir naudojanti Pacman paketų valdymo sistemą.

FreeBSD

Vienintelė UNIX sistema, neparemta Linux; ši BSD platinamoji programa naudoja kitokią nemokamą licenciją nei kitos Linux sistemos.

Wordpress

WordPress yra turinio valdymo sistema, leidžianti kurti daugialypius tinklapius ir daugialypius tinklaraščius. Labai populiari ir patogi, nes turi daug parinkčių ir naudotojui leidžia visiškai ją valdyti.

Plesk

Plesk yra žiniatinklio valdymo sąsaja, leidžianti lengviau administruoti vieną ar daugiau projektų. Tobulas pasirinkimas įmonėms, norinčioms grafinės sąsajos su komandos eilute.

Virtualmin

Virtualmin yra atviras žiniatinklio prieglobos valdymo skydelis, sukurtas palengvinti tinklapių, pokalbių programų naudotojų, duomenų bazių ir žiniatinklio taikomųjų programų valdymą.

GitLab

GitLab yra atvira ir bendruomenės kuriama programavimo projektų valdymo platforma. Ji apima visą projekto gyvavimo laikotarpį, nuo sukūrimo pradžios iki savarankiško veikimo. Vienas didžiausių GitLab privalumų yra versijavimo („versioning“) valdymas.

Docker

Docker yra atvira programa, leidžianti patalpinti taikomąsias programasprograminės įrangos talpyklose. Į talpyklą įrašomas kodas yra izoliuojamas ir funkcionuoja nepriklausomai nuo operacinės sistemos (OS).

OpenVPN

Open VPN yra universalus atviras virtualiojo privataus tinklo SSL sprendimas, siūlantis visas virtualiajam privačiam tinklui (VPN) reikalingas funkcijas nuo tinklavietės iki tinklavietės (site-to-site).

tarif public cloud

Atsiskaitymas už viešą atvaizdų katalogą

Viešo atvaizdų katalogo sistemos atvaizdai yra nemokami. Norint naudoti kai kuriuos iš jų gali prireikti licencijos.