public cloud  private network

Privatus ir lankstus jūsų virtualių mašinų sujungimas.

Debesijos infrastruktūrose atsiradus programine įranga konfigūruojamiems tinklams (SDN), tinklų valdymas  tapo lankstesnis. Viešoji debesija leidžia sugalvoti ir  sukurti tinklo struktūrą, pritaikytą jūsų poreikiams. Sukurdami privačius tinklus, įdiegiate virtualius jungiklius, kurie gali susieti jūsų projekto virtualias mašinas akimirksniu, nedelsiant ir be trukdžių.

Tinklai tarp kelių duomenų centrų

Privatus tinklas veikia naudodamas OVH technologiją vRack. Ji jums suteikia galimybę sukurti privačius tinklus tarp kelių duomenų centrų, išsidėsčiusių visame pasaulyje. Taip po įvairius duomenų centrus pasklidusios jūsų virtualios mašinos įgis privatų komunikacijos kanalą.

Izoliavimas

Galite sukurti iki 4000 privačių 2 lygio tinklų. Iš tiesų, sukūrus privatų tinklą, įdiegiamas naujas VLAN, kuriame informacija yra prieinama tik su juo susietoms priemonėms. Toks izoliavimas, pavyzdžiui, leidžia segmentuoti tinklus kontrolės plokštumoje ir duomenų plokštumoje.

Susiejimas su kitomis OVH paslaugomis

vRack leidžia susieti įvairias OVH paslaugas Galite išplėsti savo viešosios debesijos privačius tinklus ir susieti juos su, pavyzdžiui, privačia debesija ar dedikuotais serveriais. Taip jūs galite pagal poreikius išskirstyti savo programas ir išsaugoti privatų informacijos perdavimą šiuo kanalu.

Naudojimo sritys

Tinklo veikimo atkūrimas kitame duomenų centre

Viešoji debesija talpinamas keliuose duomenų centruose. Tinklo veikimo atkūrimo planas suteikia galimybę privatiems tinklams išsiplėsti į kitus centrus. Taip saugiai perduodant informaciją galima sinchronizuoti savo duomenis ir sukurti paprastą bei veiksmingą tinklo veikimo atkūrimo planą.

<i>Terraform</i> diegimo mechanizavimas

Terraform OpenStack tvarkyklė leidžia valdyti viešosios debesijos privataus tinklo tinklus. Automatizuojant sudėtingų infrastruktūrų diegimą, tinklai, potinkliai ir prievadai tampa resursais, kuriuos valdo šis įrankis – infrastruktūra kaip kodas infrastructure as code.

Apkrovos paskirstymas tarp duomenų centrų

Paskirstyta taikomoji programa gali būti įdiegta skirtinguose duomenų centruose neaukojant tarp išvien veikiančių mazgų vykstančio informacijos perdavimo saugumo ir patikimumo. Tos pačios taikomosios programos ar to paties klasterio duomenys gali būti perduodami iš vieno centro į kitą. Atsakas bus greitas, o izoliacija – tobula.

Naudojimas

Privataus tinklo sukūrimas

openstack network create net01

Potinklio sukūrimas su DHCP

openstack subnet create subnet01 --network net01 --subnet-range 10.0.0.0/8

 

 

 

Ready to get started?

Create an account and launch your services in minutes

Funkcijos

DHCP paslauga

Kurdami tinklą galėsite pasirinkti adresavimą per DHCP. Tokiu atveju prie tinklo bus prijungiamas DHCP serveris, kuris prisitaikys prie jūsų parametrų.

DNS Integracija

DHCP konfigūracijoje galima pasirinkti DNS serverius, kurie aptarnaus jūsų tinklą. Taigi, jūs galite pažymėti norimą DNS serverį.

Diapazonų pasirinkimas

DHCP serveriai gali veikti pagal specifinę CIDR konfigūraciją – tik dalyje jūsų pasirinkto adresųdiapazono.

Statiniai ir dinaminiai adresai

Prievadui ar virtualiai mašinai iš tinklo adresų diapazono galima parinkti specifinius adresus. Konfigūracija čia taip pat vykdoma pagal DHCP, bet jūs pasiliekate galimybę valdyti adresavimo planą.

Nepririštas prievadas

Privačiųjų tinklų prievadai nėra susieti su virtualiomis mašinomis. Todėl įmanoma atsieti prievadą nuo virtualios mašinos jo neprarandant. Šis veiksmas kartais gali būti naudingas derinant infrastruktūras.

tarif public cloud

Atsiskaitymas už privatų tinklą

Privatūs tinklai nėra apmokestinami, nemokamas ir šių tinklų srautas.