#WeAreOpenStack

#WeAre a public cloud provider exploiting OpenStack on a large scale

OpenStack technologija vis plačiau naudojama. Šiuo metu tai vienas svarbesnių atviro kodo projektų, tiek pagal dalyvavimo mastą, tiek pagal siekiamus tikslus: pasiūlyti kuo daugiau įrankių, skirtų diegti ir naudoti Cloud infrastruktūrą. OVH pradėjo naudoti OpenStack 2012 metais, praėjus dvejiems metams po technologijos atsiradimo. Būdama didžiausia paslaugų teikėja Europoje ir trečia teikėja pasaulyje, šiandien OVH yra viena didžiausių OpenStack operatorių. OpenStack nėra dažnai naudojama pačios Openstack bendruomenės, bet dažniausiai diegiama nuosavoje infrastruktūroje.


#WeAre a member of the OpenStack Foundation

2014 metais OVH tapo OpenStack Foundation nare siekdama dalintis savo patirtimi diegiant aukšto pasiekiamumo sprendimus, resursu izoliavimą ir plečiamumą. Tai yra vienos svarbiausių problemų, ties kuriomis dirba bendruomenė.


#WeAre Infrastructure Donor

2015 metų pabaigoje OVH pradėjo remti projektą Cloud resursais, kad paskatintų nepertraukiamos integravimo sistemos plėtojimą. Tai labai svarbu bendruomenei. Ši sistema kasdien vykdo 30 000 pataisų kompiliavimo ir testavimo užduočių OVH duomenų centruose... naudojant OpenStack virtualias mašinas! Tai yra OVH Public Cloud naudojimo pavyzdys - sprendimas, specialiai sukurtas apdoroti didelį užklausų kiekį pagal poreikį.

#WeAre proud to announce

100
PB

duomenų saugoma Swift saugykloje

150 000
aktyvių virtualių mašinų

2017 m. kovo mėn.

Public Cloud
Archive

Ilgalaikiam duomenų saugojimui.
Pirmas ilgalaikio saugojimo sprendimas, paremtas OpenStack

#WeAre in love with OpenStack

2012 - Swift

OVH ieško plečiamos saugyklos sprendimo

2011 metų pabaigoje OVH pristatė hubiC sprendimą, skirtą saugoti failus internete. Per pirmus metus buvo užregistruota 130 000 vartotojų, kurie kas savaitę įkeldavo daugiau nei 40 TB duomenų. Tai buvo nemažas krūvis infrastruktūrai, parodęs pasirinkto sprendimo silpnąsias vietas ir plečiamumo ribas. Šiame kontekste OVH pirmą kartą susidomėjo OpenStack, pirmiausiai duomenų saugykla OpenStack Swift. Naudojant šią technologiją hubiC šiuo metu aptarnauja ne mažiau nei 800 000 naudotojų.

2014 - Skaičiavimai

Didelio našumo virtualios mašinos pagal poreikį

2013 m. OVH tęsė projekto OpenStack tyrimą siekdama išsiaiškinti, kaip OpenStack gali būti naudinga OVH veikloje ir kuriant Public Cloud sprendimą. 2014 m. OVH pasiūlė pirmą savo „Innovation Lab“ su virtualiomis mašinomis pagal poreikį. Tai yra aukšto pasiekiamumo virtualios mašinos, kurias klientas gali lengvai valdyti savo OVH valdymo sąsajoje, Horizon sąsajoje, per OVH ir OpenStack API.

2015 - Plečiamumas

OpenStack infrastruktūros augimas

OVH Public Cloud pasiūlymas, pasižymintis „jokio triukšmingo kaimyno“ (no noisy neighbour) aplinka (klientui suteikiami dedikuoti resursai), paprastu ir skaidriu apmokėjimu (be paslėptų mokesčių), sulaukė didelės sėkmės 2015 metais. Tai paskatino OVH komandas plėsti mūsų infrastruktūrą ir integruoti į ją OpenStack technologiją. Šiaurės-pietų srautas Neutron tinkle buvo paleistas į hipervizorius, o mūsų inžinieriai plėtojo lygiagrečiai veikiančias Nova užduotis, kad suvaldytų dideles apkrovas keliems šimtams virtualių mašinų startuojant vienu metu.

2016 - Inovacija

Dėmesys inovacijai

OVH komanda skiria ypatingą dėmesį Public Cloud paslaugos, paremtos OpenStack, praturtinimui. Šiam darbui būdingos trys pagrindinės kryptys: OpenStack integravimas į OVH ekosistemą, naujų funkcijų pridėjimas (pvz., vRack parinktis naudojama siekiant padėti Neutron plėsti privačius tinklus tarp įvairių duomenų centrų skirtingose geografinėse zonose) ir naujų programinės ir techninės įrangos komponentų pridėjimas, suteikiantis dar daugiau našumo tiek infrastruktūrai, tiek naudotojų virtualioms mašinoms.

2017 - Patobulinimas

Pasiūlymo ir infrastruktūros atnaujinimas

OVH Public Cloud infrastruktūros stipriai plečiasi, paslaugai nuolat pridedami nauji duomenų centrų regionai, atsižvelgiant į plėtrą ir naujų duomenų centrų atidarymą. Produktų katalogas taip pat reguliariai atnaujinamas siūlant virtualias mašinas su lokalia ir našiau veikiančia saugykla SSD diskuose, kadangi cloud filosofija naudotojams tampa vis priimtinesnė. Tuo pat metu tyrimų ir plėtros komandos peržiūri OpenStack infrastruktūrų atnaujinimo procesą, siekiant nenutolti nuo versijos, šiuo metu naudojamos bendruomenėje, ir paprasčiau atlikti naujinimus.
Tuo pat metu OVH tęsia inovacijas siūlydama galimybę papildomai pridėti sprendimą ilgalaikiam saugojimui - Public Cloud Archive paslaugą, paremtą Swift.

Mūsų OpenStack vizija ir integravimas

OVH demokratizuoja OpenStack naudojimą

Vartotojo patirtis (UX) yra vienas pagrindinių dalykų Public Cloud valdymo sąsajos plėtotojams. Jų tikslas: palengvinti OpenStack virtualių mašinų ir saugyklų valdymą nepatyrusiems debesų kompiuterijos vartotojams.

Daugiau apie OpenStack technologiją

OpenStack paslaugos bus greitai integruotos į OVH vRack

Viena įdomesnių funkcijų, kurią siūlo OVH, tai galimybė kurti privačius tinklus tarp Openstack virtualių mašinų skirtingose geografinėse zonose. Naudojant vRack galima saugiai perduoti duomenis tarp virtualių mašinų skirtingose Atlanto pusėse su mažesniu nei 80ms vėlinimu. vRack taip pat leis sujungti virtualias mašinas su kitomis OVH paslaugomis ir taip praplėsti panaudojimą. Public Cloud infrastruktūra taip pat gali būti naudojama siekiant sumažinti krūvius, tenkančius dedikuotiems serveriams ar asmeninei infrastruktūrai.

Suraskite OVH OpenStack Marketplace

OVH viršūnių susitikime Ostine, JAV

OpenStack viršūnių susitikime Ostine (Austin) OVH pristatė savo OpenStack technologijos naudojimo pavyzdį. OVH aktyviai naudoja šią atviro kodo technologiją nuo 2012 metų bei remia OpenStack Foundation veiklą infrastruktūros resursais. Plataus masto atviro kodo projektui OVH teikia virtualias mašinas (compute) ir saugyklas (object storage) pagal poreikį.

OpenStack viršūnių susitikimas

Dalyvaus OVH komandos nariai:

  • Adam Kijak (Devop PL) / @AdamAtOvh
  • Krzysztof Tomaszewski (Tech lead R&D PL) / @LabedzAtOVH
  • Charles Vaillancourt (Devop CA)
  • Adrien Pensart (Devop CA)
  • Krzysztof Swiatek (Devop PL)
  • Romain Le Disez (Devop FR)
  • Jean-Daniel Bonnetot (Tech Evangelist FR) / @pilgrimstack
  • Pascal Jaillon (VP Product US) / @p45c41
  • Deborah Shea
  • Marine Marechal (MarketOp FR)