Object Storage de Public Cloud

Gebanti atsistatyti

Patalpinkite failus prieinamoje vietoje HTTPS naudojant API OpenStack Swift. Objektai naudoja programinės įrangos sluoksnį, kuriame tiesiai duomenų lygmenyje valdomi metaduomenys, prieigos teisės ir protinga elgsena. Tai ideali vieta patalpinti jūsų statinius failus ir juos naudoti iš jūsų taikomųjų programų ar tiesiog padaryti prieinamus internete.

Plečiama

Jums nereikia rūpintis iš anksto reikiamu talpyklos tūriu, kurio tekins jūsų poreikius. Objektų saugykla suteikia neribotą vietą jūsų taikomosioms programoms. Laikykite visus failų tipus be standžiojo disko atmintinės ribojimų.

Gebantys atsistatyti

Jūsų duomenys paskirstomi klasteriuose, kuriuose yra po tris kiekvienoobjekto kopijas. Šioskopijos yra patalpintos standžiuose diskuose ir skirtinguose serveriuose taip užtikrinant duomenų tvarumą.

Integruota į jūsų taikomąsias programas

Visi veiksmai yra adresuojami per API, o tai palengvina automatizavimą ir integraciją į taikomųjų programų sluoksnius, kurie apdoroja jūsų duomenis. Jūsų naudojamoms kalboms siūlomosOpenStack Swift bibliotekos šiek tiek dar labiau palengvina integraciją.

Naudojimo atvejis

Išsaugokite verslo duomenis

Dažnai verslo duomenų kiekiai yra dideli: pavyzdžiui, medicininiai vaizdai, satelitų duomenys, vaizdo įrašai ar matavimo taškai . Naudojantobjektų saugyklą galėsite su tuo susitvarkyti už prieinamas saugyklos kainas ir būsite tikri, kad jūsų duomenys yra saugūs.

Dokumentų katalogas

Naudotojų tvarkomi dokumentų katalogaitiekia statinį turinį, pvz., vaizdus , tekstinius failus ar lenteles arba garso ar vaizdo įrašus. Tokių duomenų valdymas gali būti atliekamas iš jūsų taikomosios programos. Be to, galite bet kam internete suteikti skaitymo prieigą pagal prieigos suteikimo taisykles .

Migravimas iš API S3

Naudokitės mūsų OVH objektų saugykla už geriausią kainą perkeliant savo duomenis iš kiekvieno tiekėjo, kuris siūlo API S3 per OVH platformą.

Naudojimas

Sukurkite objektų talpyklą (ar sritį)

swift post repo01

Sukonfigūruokite prieigos teises, kad talpykla būtų viešai prieinama.

swift post repo01 --read-acl ".r:*"

Perstumkite failą į pbjektų saugyklą

swift upload repo01 image.jpg

 

Ready to get started?

Create an account and launch your services in minutes

Funkcijos

Privatus ar viešas

Pagal nustatytuosius nustatymus, talpyklos ir jų objektai prieinami po autentiškumo patvirtinimo. Kad objektai būtų viešai prieinami, galite internete naudoti atvirą prieigą.

Versijos valdymas

Dėl aktyvuojamo objektų versijos valdymo konteinerio (versijos), galite sukurti pakeitimų istoriją ir esant reikaluiatkurti versijas.

Talpyklų sinchronizavimas

Sinchronizuokite talpyklas taip, kad duomenys visur būtų vienodi. Ši funkcija gali būti naudinga, pvz., siekiant, kad įvairiose vietose duomenų būseną būtų ta pati.

Laikina URL

Laikina URL suteikia jums tam tikram laikui skaitymo ar rašymo prieigą prie objekto. Pasibaigus laikui, URL daugiau negalioja.

Objektų galiojimas

Visiems objektams galima nustatyti galiojimo datą kaip požymį. Tokiu atveju, pasibaigus laikui objektas tiesiog ištrinamas.

Prieigos teisių sąrašo (ACL) valdymas

Valdydami prieigą ir prie objektų, ir prie talpyklų, galite skirtingiems naudotojams ir atsižvelgiant į prieigos metodus suteikti tikslias prieigos teises.

Statinis žiniatinklio turinys

Sukonfigūravusi statiškai veikiančią talpyklą, OVH objektų saugykla ims veikti kaip klasikinis žiniatinklio serveris ir užkraus „index.html“ arba, jei nenumatytas joks „index.html“, pateiks objektų URL indeksą HTML formatu.

Dideli objektai

Objektų saugykloje galite saugoti tiek mažus, tiek itin didelius objektus, jų dydis neribojamas. Galite joje talpinti net kelių TB dydžio failus.

CORS

Naudojant šį mechanizmą, valdomą interneto naršyklėse įrašytu kodu, prieigą prie objektų galite suteikti iš kito domeno vardo ir taip atskirti svetainės kodą nuo jos statinių objektų.

Kontrolinė suma

Siekiant užtikrinti perkeliamo objekto vientisumą, į objektų metaduomenis automatiškai įtraukiamas MD5 parašas.

DNS naudojimas

Konfigūravus specifinę įvestį savo domeno vardo DNS srityje, galite nukreipti tiesiai į OVH objektų saugyklos talpyklą.

tarif public cloud

Atsiskaitymas už objektų saugyklą

Objektų saugykla apmokestinama už GB per valandą. Pateiktos kainos – tai kainos pateiktos už pilną naudojimo mėnesį. Išeinantis objektų srautas taip pat apmokestinamas už GB.