public cloud data ovh

GPU paspartintos talpyklos, skirtos DI ir HPC

OVH ir NVIDIA bendradarbiauja, kad galėtų pasiūlyti geriausią GPU spartinimo platformą giliajam mokymuisi ir itin našiai kompiuterijai.

OVH NVIDIA GPU debesija suderina viešosios debesijos lankstumą su NVIDIA Tesla V100 grafikos plokštės galia ir siūlo universalų GPU paspartintų talpyklų katalogą – šios talpyklos gali būti įdiegtos ir veikti su dirbtinio intelekto taikomosiomis programomis.

Ji leidžia naudotojams vykdyti savo projektus patikimoje ir efektyvioje platformoje, kurioje gerbiamas duomenų privatumas, atkuriamumas ir informacijos apie jų saugojimo vietą skaidrumas.

GPU paspartintos talpyklos

Gaukite prieigą prie universalaus GPU paspartintų talpyklų katalogo – šios talpyklos gali veikti su giliojo mokymosi programine įranga, HPC taikomosiomis programomis ir vizualizacijomis.

 

Įdiekite naujoves vos per kelias minutes

Greitai ir lengvai paleiskite savo projektus sumažinę įprastai painių konfigūracijos procesų sudėtingumą.

 

Atsinaujinkite

Kad visuomet veiktų puikiai, NVIDIA giliojo mokymosi talpyklos atnaujinamos kas mėnesį. Kitų talpyklų programinės įrangos naujausios versijos taip pat nesunkiai įdiegiamos.

 

Kas yra OVH NVIDIA GPU debesija (NGC)?

NGC Arbo

NVIDIA GPU debesija (NGC) tyrėjams ir duomenų mokslininkams siūlo patogią prieigą prie universalaus GPU programinės įrangos, optimizuotos giliajam mokymuisi ir itin našiai kompiuterijai (HPC), katalogo, kuris sudarytas naudojantis NVIDIA aparatine įranga. NGC talpyklų registre yra optimizuotų, patikrintų ir sertifikuotų NVIDIA talpyklų, skirtų geriausiai žinomoms giliojo mokymosi programavimo sistemoms. Jame taip pat galima rasti talpyklas trečiųjų šalių valdomoms HPC programoms, NVIDIA HPC vizualizacijos talpyklas ir partnerių taikomąsias programas.

Naudojimas

1

Paleisti

Paleiskite savo virtualią mašiną pasirinkdami tinkamiausią T1 modelį bei NGC atvaizdą

2

Konfigūruoti

$ docker pull nvcr.io/nvidia/tensorflow
$ nvidia-docker run nvidia/tensorflow t1

3

Naudoti

Jūsų DI programavimo sistema paruošta pradėti kompiuterinį duomenų apdorojimą.

Ready to get started?

Create an account and launch your services in minutes

Funkcijos

Našumas ir aukštas prieinamumas

OVH jums suteikia patikimus išteklius be jokio pertekliaus. 100 % išteklių, 100 % laiko.

Paprastumas

Jums reikia tik vieno serverio ar visos infrastruktūros? Kliento paskyra palengvina pasirinkimą. Atsiskaitymas itin paprastas: kiekvienos mašinos kaina skaičiuojama už valandą arba už mėnesį.

Lankstumas

Tvarkydami savo išteklius pritaikykite virtualias mašinas savo poreikiams bet kuriuo metu. Pridėkite standžiųjų diskų bei IP adresų ir perkelkite juos iš vienos virtualios mašinos į kitą.

Atkuriamumas ir atvirasis kodas

OVH naudoja, prisideda prie ir palaiko OpenStack API. Tai užtikrina, kad jūsų debesijos aplinkos gali būti perkeliamos ir veikti hibridiškai tarp OVH ir kitų debesijos tiekėjų.

tarif public cloud

Atsiskaitymas už NVIDIA NGC platformą

NGC prieinamas kai kurioms GPU virtualioms mašimoms. Už virtualias mašinas reikia mokėti, bet NGC yra nemokamas.