Kubernetes managed

Nemokamai derinkite savo talpyklas su Kubernetes®

Kubernetes® yra standartinė talpyklų derinimo programa, kurią naudoja įvairaus dydžio įmonės. Ji palengvina jūsų programų diegimą, padidina jų atsparumą ir išplečiamumą, taip pat ir pasirinkus hibridinės ar daugybinės debesijos strategiją.

Valdoma Kubernetes® paslauga veikia naudodama OVH viešosios debesijos virtualias mašinas. Su apkrovos balansuokliu ir integruotais papildomais diskais galite suteikti prieglobą ir užtikrinti visišką atkuriamumą, kad ir kokia būtų jūsų verslo specifika.

Sudedamąsias paslaugos dalis diegia, stebi ir jų veikimą bei atnaujinimą nemokamai prižiūri mūsų komandos. Naudodamiesi standartiniais Kubernetes® ekosistemos įrankiais galėsite susitelkti į savo verslą (talpyklas ir paslaugas).

OVH užtikrina visapusį valdymą

OVH diegia, suteikia prieglobą ir prižiūri visus Kubernetes® veikimui reikalingus komponentus. Taip pat diegia atnaujinimus, ištaisančius klaidas, ir saugumo pataisas. Mes taip pat prižiūrime reikiamus jūsų mazgų komponentus. Parsisiuntę kubeconfig failą, naudokitės visomis sertifikuotos bei standartus atitinkančios Kubernetes® funkcijomis ir susitelkite tik į savo veiklą: mūsų komandos prižiūrės pagrindinę jūsų programinę ir aparatinę įrangą. Pastarosioms taip pat taikoma OVH apsauga nuo DDOS.

Išplečiamumas ir aukštas prieinamumas

Paskirstyti paslaugą į kelis darbinius mazgus lengva, pakanka kelių komandos eilučių. Kubernetes® įdiegia talpyklas ir už jus sukonfigūruoja apkrovos balansuoklį. Taip pat galite nustatyti kiekvienos paslaugos būklės sąlygas. Kubernetes® iš naujo paleis talpyklų kapsules ir talpyklas, kurios neatitiks šių sąlygų. Jūsų mazgus stebime ir mes. Jūsų paslaugoms suteikiamas aukštas OVH infrastruktūros kaip paslaugos (IaaS) prieinamumas, o naujų duomenų apdorojimo mazgų galite pridėti akimirksniu.

OVH valdoma sertifikuota architektūra

Certified Kubernetes

 

Atkuriamumas, daugybinė ir hibridinė debesija

Pagal CNCF atitikties programą daugybė debesijos platformų ir paslaugų tiekėjų užtikrina visišką duomenų atkuriamumą. Kubernetes® jau tapo standartiniu daugybinės (skirtingų debesijos tiekėjų ar duomenų centrų) ir hibridinės (paskirstytos tarp nuosavų išteklių ir debesijos) debesijos valdymo sprendimu Ta pati konfigūracija gali būti perkeliama iš vieno tiekėjo pas kitą nesugaištant daug laiko.

 

Architecture Kubernetes

Visą savo dėmesį sutelkite į talpyklose esančius programinės įrangos lygmenis

Mes suteikiame prieglobą ir prižiūrime visus Kubernetes komponentus, taip pat jūsų operacinę sistemą ir bendruosius darbinių mazgų komponentus (docker runtime).

Naudojimas

1

Sukurkite savo Kubernetes klasterį

2

Pridėkite virtualių mašinų pagrindu veikiančių mazgų

3

Prisijunkite prie Kubernetes ir pradėkite diegti talpyklas

Ready to get started?

Create an account and launch your services in minutes

Daugiau informacijos

Ilgalaikiai tomai

Prie savo darbinių mazgų galite prijungti ilgalaikių tomų. Jie paremti papildomais įvairių jūsų pasirinktų dydžių ir klasių diskais (standartiniais ar didelio efektyvumo, kaina skaičiuojama apvalinant iki gigabaitų). Tai užtikrina, kad bus išsaugoti jūsų įsimenamųjų programų duomenys.

Apkrovos balansuoklis ir automatinis talpyklų kapsulių išplėtimas

Kubernetes® paslauga jums suteikiama per kelias minutes, o ją suteikus, darbiniai mazgai pradedami aptarnauti greičiau nei per 120 sekundžių. Planuoklė naujas paslaugas jūsų mazguose patalpina ar replikuoja per kelias sekundes. Integravę OVH apkrovos balansuoklį galėsite efektyviai paskirstyti srautą tarp daugelio mazgų. Galite nustatyti CPU ar OA kvotas, talpyklų kapsulių būklę ir automatinį jų išplėtimą.

Paprasta valdymo sąsaja

Kliento paskyroje galite konfigūruoti, pridėti ar ištrinti savo mazgus. Lengvai įdiegsite Kubernetes® skydelį.

Role Based Access Control

Veikia prieigos kontrolė vaidmenų pagrindu, leidžianti jums įdiegti paslaugas, reikalaujančias šio prieigos lygio.

Įvairios versijos ir atnaujinimai

Galite pasirinkti, kurią Kubernetes® versiją naudoti: 1.11, 1.12,1.13, 1.14 ar 1.15. Ateityje pasiūlysime jums naujų versijų ir jų atnaujinimų.

Automatinis mazgų išplėtimas (2019 metais)

Atsižvelgdami į visų mazgų poreikius dinamiškai prie savo klasterio pridėkite kompiuterinio apdorojimo išteklių.

Integravimas į vRack (2019 metais)

Pasirinkite, ar norite viešinti savo klasterį ir paslaugas visiems, ar tik savo privačiame OVH tinkle.

Mikropaslaugų architektūra ir efektyviai paskirstytos užduotys

Sparti Kubernetes® reakcija ir nedidelės pridėtinės išlaidos leidžia redukuoti pagrindines mikropaslaugų infrastruktūras. Kubernetes® veikia su žurnalus išsaugančiomis programomis (palaiko įsimenamąsias apkrovas naudodama ilgalaikius tomus) – ji sumaniai padalins jūsų užduotis pagal planuojamą naudoti operatyviąją atmintį ir CPU. Taip pat galėsite nustatyti veikimo ribas, kurias pasiekus naudojimas bus nutraukiamas ir prasidės automatinis naujo plano kūrimas. Suderinkite mėnesinį ir valandinį IaaS mokesčius ir optimizuokite atsiskaitymą.

Aiškūs ir lengvai valdomi versijos atnaujinimai

Kubernetes® siūlomi skirtingi abstrakcijos lygiai supaprastina jūsų programų lygmenų atnaujinimą. Pasirinkdami taikyti slenkantį atnaujinimą, lengvai ir aiškiai atliksite versijos atnaujinimus galutiniam naudotojui. Net ir mūsų komanda naudoja šį būdą atnaujinti jūsų Kubernetes® klasterių elementus ir pašalinti nedideles klaidas bei atlikti saugumo pataisas.

Supaprastintas diegimas tiek kuriant programą, tiek jai jau veikiant

Dauguma atvirojo kodo ir komercinių taikomųjų programų šiandien platinamos Docker arba Helm chart formatu ir Kubernetes® sąsajoje gali būti įdiegtos viena komandos eilute. Kubernetes® išmaniai paskirsto talpyklas ir paslaugas tarp įvairių mazgų. Norite izoliuoti programos kūrimą, priėmimo bandymus ir veikiančią versiją? Paprasčiausiai perkelkite konfigūracijos failą iš vieno klasterio į kitą. Deklaratyvioji sintaksė leidžia lengvai aprašyti siekiamą būseną.

tarif public cloud

Atsiskaitymas už Managed Kubernetes paslaugą

Kubernetes valdymo paslaugai netaikomas joks mokestis. Į ją įskaitomas visų pagrindinių klasterio komponentų įdiegimas, priegloba ir atnaujinimas, taip pat jūsų mazgų veikimo priežiūra (operacinė sistema ir darbinių mazgų Kubernetes® komponentai). Mokate tik už kompiuterinio apdorojimo ir saugyklos išteklius, kuriuose vykdoma jūsų talpyklų ir ilgalaikių duomenų priegloba, jums taikomos standartinės OVH viešosios debesijos kainos, įskaitant ir srautus.

Taip pat prieinama OVH infrastruktūroje

Plateform 9

Norint leisti Kubernetes paslaugą naudoti ir fiziniams serveriams, OVH bendradarbiauja su Platform9

Klientams, kurie pageidauja naudotis Kubernetes teikiamais derinimo privalumais dedikuotuose serveriuose, OVH šiuose serveriuose leidžia naudotis Kubernetes paslauga bendradarbiaudami su Platform9.

Naudotojai, pageidaujantys patikimos materialios izoliacijos ar savo įmonės informacinės sistemos integracijos, užsiregistravę mūsų partnerio platformoje gali įdiegti specialią Platform9 valdomą Kubernetes paslaugą visuose OVH dedikuotuose serveriuose. Ši gerai žinoma amerikiečių įmonė specializuojasi automatiniame Kubernetes ir panašių sprendimų diegime. Kad sužinotumėte daugiau, spauskite čia.

OVH yra vienintelis tiekėjas, kuris suteikia daug galimybių diegti Kubernetes visose savo paslaugose ir suderinti viešosios debesijos (OpenStack), privačiosios debesijos (VMware) ar dedikuotų serverių sprendimus.