OVH Public Cloud: skirtumas

Naudokitės paprasta ir saugia prieiga prie garantuojamų resursų.

story of public cloud ovh
Privalumai:
  • Nuolatinis našumas be jokio perteklinio resursų paskirstymo;
  • Saugumo problemos sprendžiamos infrastruktūros lygmeniu;
  • Jūsų infrastruktūrų IaaS atkuriamumas ir sąveika.

Našumas ir aukštas pasiekiamumas

Debesų kompiuterijos naudotojams dažnai siūlomi įvairūs virtualių mašinų modeliai. Daugelis jų pristatomi pagal našumo lygį.

OVH Public Cloud sprendimas naudotojams siūlo garantuojamus resursus, be jokio perteklinio resursų paskirstymo. Taigi visi resursai jums suteikiami 100% visam jų naudojimo laikotarpiui, esant optimaliam ir nuolatiniam našumui. Pridėkite nuolatinius diskus, trigubą replikavimą ir paskirstytą saugyklą su Ceph technologija, kad pasiektumėte aukšto lygio duomenų prieinamumą.

Cloud saugumo slenksčių pašalinimas

Rizika, susijusi su debesų kopiuterijos saugumu, yra tin aktuali. Šiame kontekste vienas pagrindinių IaaS prieigos privalumų - mašinų izoliavimas, cloud platformos atkuriamumas nuo nulio, jūsų saugomų duomenų apsauga ir konfidencialumas.

OVH Public Cloud nesuteikiami pertekliniai resursai, todėl nenukentėsite nuo „triukšmingo kaimyno“: suteikiami tik jums skirti resursai. OpenStack jums leis valdyti ir automatizuoti operacijas tarp cloud tiekėjų, negalvojant apie įrangos amžių ar tipą. Pagaliau OVH Anti-DDoS apsauga įjungta 17 duomenų centrų, Prancūzijoje ir Kanadoje.

Migruokite į OVH Public Cloud

Public Cloud - tai viena ryškiausių Cloud plėtojimo galimybių, žadančių daugiau lankstumo ir leidžiančių sumažinti sąnaudas. Tačiau migravimas į Cloud reikalauja valdomos prieigos, naudojant Public Cloud sprendimą, atitinkantį geriausios praktikos pavyzdžius.

Nereikia skubėti. Iš pradžių išbandykite pagrindines serverių operacijas, saugyklos apimtis, SSH raktus, saugumo nustatymus ir momentines kopijas. Pradėkite nuo mažesnių dalykų, vėliau plėskite savo bandymų lauką. Mūsų techninė pagalba jums padės bet kuriame žingsnyje. Jūs puikiai žinosite, kada galėsite pasiūlyti šią naują platformą savo klientams.