public cloud iops

Operacijoms skirti debesijos serveriai – OVH

Virtualios IOPS mašinos užtikrina sparčiausias disko operacijas viešosios debesijos srityje. Jos užtikrina tiesioginę prieigą prie NVMe kortelių, kurių kiekviena užtikrina 250 000 skaitymo / rašymo operacijų per sekundę. Kaip ir kitų virtualių mašinų atveju, jos taip pat naudojasi ištekliais pagal pareikalavimą ir atsiskaitymu už valandą. Tai yra debesijos serveriai, skirti duomenų bazėms ir taikomosioms programoms su dideliais duomenų kiekiais.

Kas yra NVMe diskas?

Kaip ir įprastiems SSD, taip ir NVMe (angl. Non-Volatile Memory Express) diskams reikalingos NAND flash atmintinės ląstelės duomenims saugoti. Su savo PCI Express jungtimi, kuri iki šiol buvo naudojama kitiems išoriniams įrenginiams, pvz., grafikos plokštėms, jie išspręs kliūtis dėl SAT jungties.

<i>PCI Passthrough</i>

IOPS virtualūs serveriai per PCI Passthrough funkciją, teikiančią visą NVMe kortelės galingumą tiesiai per PCI lizdą, turi dedikuotą prieigą prie įrangos. Prieigai prie plokštės nėra virtualizacijos mechanizmo, o jūs naudojatės 100 % efektyvumu.

Kai kurios virtualių mašinų funkcijos yra ribojamos, pvz., snapshotting arba live migration. NVMe kortelių duomenų atveju reikia ypatingą dėmesį skirti atsarginiam kopijavimui.

1–4 NVMe kortelės

OVH siūlo virtualias mašinas su 1–4 NVMe kortelėmis, kiekvienoje jų po 1,9 TB atminties. Šios konfigūracijos yra naudingos, jei jums reikalingi dideli duomenų kiekiai kartu su ypatingai didele sparta.

Naudojimo atvejis

<i>NoSQL</i> duomenų bankas – <i>MongoDB</i>

MongoDB – tai dažnai didelėse infrastruktūrose naudojama į dokumentus orientuota duomenų bazių valdymo sistema. Ji pajėgi valdyti didelius informacijos kiekius, o prieigos prie disko būtinumas dažnai yra labai svarbus. Gali būtu naudojama klasteryje, gali būti paleista keliose i1 virtualiose mašinose.

Didelių duomenų rinkiniai <i> – Hadoop</i>

Hadoop yra didelių duomenų rinkiniams skirta paskirstyta struktūra, galinti valdyti petabaitus duomenų. HDFS failų sistema yra keičiamo dydžio ir gali būti paskirstyta daugelyje mazgų i1, siekiant užtikrinti geriausią efektyvumą MapReduce veikimo metu.

Ieškyklė - <i>Elasticsearch</i>

Indeksavimo fazės metu Elasticsearch reikia trumpo reakcijos laiko skaitymo ir rašymo operacijoms. Lygiai taip pat kiekviena paieška per trumpą laiką turi duoti atsakymą. i1 virtualios mašinos suteikia Elasticsearch visą būtiną reaktyvumą dažniausiai naudojamoms paieškų paslaugoms.

Naudojimas

1

Paleisti

Paleiskite virtualią mašiną pasirinkdami jums tinkantį modelį ir operacinę sistemą.

2

Konfigūruoti

Kaip blokiniai prietaisai, NVMe kortelės yra tiesiogiai prieinamos. Jūs galite jas naudoti per sisteminius įrankius, pvz., apimties reguliatorius ar tiesiogiai iš duomenų bazės.

3

Naudoti

Jūsų virtuali mašina pasirengusi teikti didelės spartos operacijas.

Ready to get started?

Create an account and launch your services in minutes

Funkcijos

Įprastinės blokinės saugyklos prieiga

Kadangi NVMe kortelės pateikiamos per PCI Passthrough, jos atrodo kaip įprastinės išorinės blokinės saugyklos, o jas galima naudoti jūsų išoriniais įprastiniais valdymo įrankiais.

Garantuojami ištekliai

Efektyvumas garantuojamas kiekvienai NVMe kortelei. Jokiu būdu kaimyninė virtuali mašina negali naudoti šių išteklių.

tarif public cloud

Atsiskaitymas už <i>IOPS</i>

Už IOPS virtualias mašinas atsiskaitoma kaip ir už visas kitas mūsų virtualias mašinas iš anksto kiekvieno mėnesio pabaigoje (angl. Pay-As-You-Go). Kaina priklauso nuo paleistos virtualios mašinos ir jos naudojimo trukmės.