Virtualių mašinų naudojimo atvejai

Aukšto pasiekiamumo Cloud, virtualių mašinų pridėjimas per mažiau nei minutę, Big Data analizė...

Atraskite pavyzdžius, kai OVH Public Cloud suteikia jūsų projektams plečiamumo ir našumo.

Migruoti aplikaciją į cloud

Privalumai:

Aukšto pasiekiamumo saugyklaPapildomi diskaiPaprasta valdymo sąsajaMėnesinis abonementas

OVH Public Cloud pasiūlymai yra pritaikyti aplikacijų, iki šiol talpinamų dedikuotuose serveriuose jūsų patalpose ar kito paslaugų teikėjo duomenų centre, migravimui. Pasirinkus mūsų virtualias mašinas ir papildomus aukšto pasiekiamumo diskus, jums nebereikės valdyti galimų įrangos gedimų, jūs galėsite ir toliau naudotis administratoriaus prieiga prie serverių. Kitas privalumas: galimybė lanksčiai didinti resursus netikėtai padidėjus apkrovai, numatyti būsimų resursų poreikį ir sutaupyti pasirinkus mėnesinį abonementą.

Valdykite apkrovos padidėjimą

Privalumai:

Serverio pridėjimas per mažiau nei 1 minutęSuderinama su IP Load BalancingĮspėjimas apie naudojimącloud-init sąvokos

Naudojami pavieniui ar kartu su kitomis infrastruktūromis (įskaitant mūsų Dedikuoti serveriai arba Private Cloud), OVH Public Cloud sprendimai suteikia neįtikėtino lankstumo jūsų projektams. Jūs galite nedelsiant atsakyti į apkrovos padidėjimą užsakydami papildomas virtualias mašinas ar laikinai pridėdami resursus. Jūs galite visa tai automatizuoti naudojant podiegiminius scenarijus su cloud-init ir kontroliuoti savo išlaidas gaunant įspėjimus apie naudojimą.

Suteikite daugiau laisvės plėtotojų komandoms

Privalumai:

Unikali sąskaita ir kreditas projektuiTeisių delegavimasValandinis apmokėjimasVPS virtualios mašinos už mažiausią kainą

Jūs galite priskirti biudžetą kiekvienai savo techninei komandai, kadangi jūsų resursai valdomi atskirai kiekvienam projektui. Taip jūs suteiksite savo komandoms visišką laisvę naudoti resursus plėtojimui ar testams. Tai suteiks lankstumo ir plečiamumo visai jūsų infrastruktūrai ir paspartins projektus. OVH Public Cloud taip pat suteikia galimybę testuoti programos veikimą įvairiose konfigūracijose, už mažiausią kainą.

Pasparinkite masinį duomenų apdorojimą

Privalumai:

Didelio našumo privatūs tinklaiCPU ir RAM virtualios mašinosVietiniai SSD diskaiOpenStack API sąsaja suderinama su valdikliais

Vaizdo įrašų apdorojimas, programų integravimas, Big Data analizė... Įvairiems projektams reikalingas skaičiavimo našumas. Mūsų našiausi serveriai siūlo iki 32 branduolių dažnį, lokalius SSD diskus ir vRack jungtį jūsų klasteriams kurti. Jūs galėsite automatizuoti savo darbų pradžią ir pabaigą OpenStack API sąsajoje ir mokėti tik už naudingas savo veiklos valandas.

Projektų, kuriuose naudojamos Public Cloud virtualios mašinos, pavyzdžiai

Klientų atsiliepimai: atraskite infrastruktūras, kurioms naudojamos Public Cloud virtualios mašinos.

SYSADMIN BADASS
NextRadioTV

Plečiama infrastruktūra, galinti atlaikyti didelį apkrovos padidėjimą

Infrastruktūros, kurioje talpinama BFM, RMC ir 01net skaitmeninė veikla, užkulisiai

Pasinaudokite mūsų cloud virtualiomis mašinomis nedelsiant