Public Cloud virtualios mašinos

Cloud serveriai visiems jūsų infrastruktūros projektams

Kodėl Public Cloud virtualioms mašinos?

Public Cloud virtualiose mašinose derinamas lankstumas ir garantuojami resursai. Vos per minutę, gaukite CPU, RAM, saugyklą ir administratoriaus prieigą (root). Public Cloud suteikia galimybę rinktis valandinį apmokėjimą, įvairias funkcijas (pvz., pridėti resursus be pakartotinio diegimo). Naudodami Openstack API valdymo sąsają galėsite automatizuoti savo infrastruktūrą.

Atrasti visas funkcijas

Našumas ir aukštas pasiekiamumas

OVH jums suteikia garantuojamus resursus, be jokio perteklinio perskirstymo. 100 % resursų, 100 % laiko.

Paprastumas

Tik serveris ar visapusiška infrastruktūra? Valdykite savo poreikius savo kliento valdymo sąsajoje. Apmokėjimas supaprastintas: valandinis įkainis ar mėnesinis abonementas už kiekvieną virtualią mašiną, be jokių netikėtumų.

Lankstumas

Pritaikykite savo virtualias mašinas savo poreikiams didindami ar mažindami savo virtualių mašinų resursus bet kuriuo metu. Pridėkite diskus bei IP ir perkelkite juos tarp įvairių virtualių mašinų.

Open source ir atkuriamumas

OVH naudoja, plėtoja ir suteikia OpenStack API sąsają užtikrindama jūsų cloud aplinkų mobilumą ir veikimo suderinamumą OVH ir kitų Cloud paslaugų teikėjų sąsajoje.

OVH Public Cloud regionai

PCI worldmap regions

Atraskite galimybes, siūlomas musų naujuose regionuose

Esate ekspertas? Ši sąsaja sukurta kaip tik jums!

Visapusiška infrastruktūra keliais spragtelėjimais

Esate infrastruktūros plėtotojas ar ekspertas ir norite pasinaudoti technine sąsaja? OVH jums suteikia prieigą prie OpenStack Horizon sąsajos ir įprastos OpenStack API sąsajos. Jums suteikiami didžiausio pasaulyje atviro kodo projekto ekosistemos privalumai (suderinami įrankiai, dokumentai, gidai...).

Plačiau apie mūsų technologijas
Sužinokite, kaip mūsų klientai naudoja Cloud virtualias mašinas.

Pasinaudokite mūsų cloud virtualiomis mašinomis nedelsiant