Virtualių mašinų atsarginių kopijų kūrimas

Public Cloud Instance Backup

Sistemos atsarginių kopijų kūrimas vos tik prireikus

Šiais automatizuoto diegimo ir infrastruktūros kaip kodo („infrastructure as code“) laikais atsarginės jūsų sistemos kopijos gali prireikti ne vienoje situacijoje. Jūsų virtualių mašinų atsarginės kopijos gali būti sukurtos bet kuriuo metu. Įrenginys eksportuos virtualios mašinos standųjį diską. Pasitelkus šią paslaugą galėsite mechanizuoti savo įdiegimo procesus.

Saugu ir atsparu

Virtualios mašinos veikia hipervizoriuose (priežiūryklėse), ten pat yra ir jų sistemos standieji diskai. Užsisakius virtualių mašinų atsarginės kopijos paslaugą, jūsų duomenys nukopijuojami į kitą saugojimo sistemą ir taip užtikrinamas trigubas jų replikavimas bei atsarginės kopijos patikimumas.

Supaprastintas atkūrimas

Virtualių mašinų atsarginės kopijos veikia kaip privataus atvaizdų katalogo elementai. Kai yra jame patalpinamos, jos gali būti naudojamos atkurti pradinę virtualią mašiną ar net būti panaudojamos kaip sistemos atvaizdas kitoms virtualioms mašinoms, paremtomis tokiomis pačiomis paleidimo schemomis.

Naudojimas

Sukurti unikalią virtualios mašinos atsarginę kopiją

openstack server image create --name inst01-bkp01 inst01

 

Sukurti atsarginę kopiją rotacijos metodu, su septynių įvesčių istorija 

openstack server backup create --rotate 7 inst01

 

Ready to get started?

Create an account and launch your services in minutes

Funkcijos

Jūsų duomenų eksportavimas

Pagal mūsų grįžtamumo politiką, mes suteikiame jums galimybę susigrąžinti savo atsarginę kopiją visiškai paprastai, naudojant klasikines priemones, tokias kaip OpenStack CLI.

Sistemos migracija į kitus duomenų centrus

Pagal mūsų grįžtamumo politiką, mes suteikiame jums galimybę susigrąžinti savo atsarginę kopiją visiškai paprastai, naudojant klasikines priemones, tokias kaip OpenStack CLI.

Atsarginių kopijų rotacija

Pagal mūsų grįžtamumo politiką, mes suteikiame jums galimybę susigrąžinti savo atsarginę kopiją visiškai paprastai, naudojant klasikines priemones, tokias kaip OpenStack CLI. Pagal mūsų grįžtamumo politiką, mes suteikiame jums galimybę susigrąžinti savo atsarginę kopiją visiškai paprastai, naudojant klasikines priemones, tokias kaip OpenStack CLI.

tarif public cloud

Atsiskaitymas už virtualių mašinų atsarginių kopijų kūrimą

Virtualių mašinų atsarginių kopijų kūrimo paslaugų kaina skaičiuojama pagal GB per valandą. Rodomi tarifai – tai kaina už 1 GB naudojimą visą mėnesį.