serveur cloud ovh

Didelis virtualių mašinų pasirinkimas su garantuojamu efektyvumu

Turėkite keleto aukštos kokybės virtualių mašinų katalogą su garantuojamais ištekliais bet kuriuo metu katalogą. Virtualios „General Purpose“ mašinos su subalansuotu išteklių paskirstymu tinka daugeliui naudojimo sričių. CPU virtualios mašinos sudaro ypatingai galingą šeimą pagal skaičiavimo pajėgumus. O RAM virtualios mašinos suteikia daug atminties.

Išplečiamumas

Jei dar nenustatėte savo poreikių dėl CPU ir RAM subalansavimo, galite pradėti naudojant šias virtualias mašinas ir kartu išsaugoti visus galimus keitimo kelius.

100 % išteklių , 100 % laiko.

Su šia garantuojamų išteklių pasiūla galite visada naudotis pilnu jūsų serverio pajėgumu. Ištekliais nesidalinama, jie yra nuolatos jums priskirti, siekiant reaguoti į mažiausią galingumo poreikį.

Vietiniai SSD diskai

Siekiant užtikrinti optimalų perskaitymo ir įrašymo greitį, hipervizoriai talpina virtualių mašinų diskus lokaliai. Šiuos saugojimo taškus palaiko SSD diskų blokas, sumontuotų RAID sistemoje, siekiant užtikrinti jūsų duomenų tvarumą ir efektyvumą.

Mūsų asortimentas

 
comparatif serveur cloud ressources garanties

General Purpose

comparatif serveur cloud cpu

CPU

public cloud ram

RAM

Apibūdinimas Paleiskite debesijos virtualias mašinas su garantuotais ištekliais ir subalansuotą CPU bei RAM idealiai, tinkančius daugeliui panaudojimų Išnaudokite debesijos serverius su garantuotais ištekliais, ypatingai tinkančius taikomosioms programoms, kurios reikalauja didelio skaičiavimo galingumo Sukurkite idealias virtualias mašinas duomenų bazėms, daug atminties reikalaujančias taikomąsias programas ar kitose srityse, kuriose reikia daug RAM
Vardas b2 c2 r2
Branduolių kiekis

nuo 2 vCores iki 32 vCores

+2 GHz

nuo 2 vCores iki 32 vCores

+3 GHz

nuo 2 vCores iki 32 vCores

+2 GHz

Atmintis nuo 7 GB iki 120 GB RAM nuo 7 GB iki 120 GB RAM nuo 15 GB iki 240 GB RAM
Saugykla nuo 50 iki 400 GB disko nuo 50 iki 400 GB disko nuo 50 iki 400 GB disko

 

Naudojimo atvejis

Sąsajos serverių klasteris

Priklausomai nuo jūsų CPU-RAM ataskaitos, „General Purpose“ virtualios mašinos ypatingai gerai tinka pirmosios kelių pakopų taikomosios programos eilutės prieglobai. Sąsajos serverių klasteriams, įskaitant tinklo serverius, pvz., Apache ar Nginx, gali prireikti daug vCore lygiagrečiai prieigai.

Paskirstytos duomenų bazės

Duomenų bazės dažnai yra taip optimizuotos, kad joms reikia daug atminties, o tai mažina prieigą prie diskų. RAM virtualūs serveriai suteikia 15 GB RAM kiekvienam vCore (išskyrus r2-15) ir siūlo geriausias sąlygasgreitai atlikti užklausas, pvz., MySQL / Galera ar MongoDB.

Specializuoti darbuotojai

Daug taikomųjų programų atlieka konkrečius apskaičiavimus tam tikroms užduotims vykdyti. Atlikus darbus nebebūtina laikyti serverį ramybės būsenoje. CPU virtualūs serveriai bus labai patogūs greitai atlikti tokio tipo užduotis, pvz., skaičiavimus sistemos mokymosi srityje .

Naudojimas

Paleidžiama
openstack server create --flavor b2-60-flex --image debian server01

Pakeisti virtualios mašinos dydį
openstack server resize --flavor c2-120-flex --comfirm server01

Ready to get started?

Create an account and launch your services in minutes

Funkcijos

Lankstus

Pasirinkus parinktį lankstus, galėsite bet kuriuo metu padidinti ar sumažinti virtualios mašinos dydį. Galėsite netgi pakeisti virtualių mašinų šeimą, pvz., iš b2-60 pereiti į c2-120 modelį.

Momentinės kopijos be apribojimų

Kaip ir visų virtualių mašinų atveju, bet kuriuo metu galite padaryti momentinę kopiją. Taip jūsų sistemos standusis diskas nukopijuojamas dedikuotoje saugykloje, kad galėtumėte atkurti.

Platus operacinių sistemų pasirinkimas

Galima panaudoti daugiau nei 15 Linux, bet Windows ir FreeBSD operacinių sistemų. Jūs galite įkelti savo nuotraukas; palaikoma daug formatų, tarp jų ir mėgstamiausi privačioje ir viešojoje debesijoje.

Tomo padidinimas

Susiejus jūsų virtualias mašinas su blokinės saugyklos paslauga, galėsite padidinti lanksčios saugyklos talpą. Perkėlus sistemą į tą saugyklą, taip pat turėsite galimybę paleisti virtualias mašinasnaudojant papildomą tomą .

tarif public cloud

Atsiskaitymas už garantuojamus išteklius

Už garantuojamų išteklių virtualias mašinas atsiskaitoma kaip ir už visas kitas mūsų virtualias mašinas iš anksto kiekvieno mėnesio pabaigoje (angl. Pay-As-You-Go). Kaina priklauso nuo paleistos virtualios mašinos ir jos naudojimo trukmės.