public cloud compute  gpu

Debesijos serveriai, sukurti lygiagrečiam užduočių apdorojimui

GPU virtualiose mašinose integruoti NVIDIA Tesla V100 grafikos procesoriai, siekiant įvykdyti lygiagretaus skaičiavimo reikalavimus. Įtrauktos į OVHcloudpasiūlymą, jos taip pat naudojasi išteklių pagal poreikį ir atsiskaitymo už valandą privalumais. Tai yra debesijos serveriai, pritaikyti sistemos mokymosi ar giliojo mokymosi poreikiams.

<i>NVIDIA Tesla V100</i> pagrindu

Šie pajėgiausi rinkoje esantys grafikos procesoriai (GPU), skirti naudoti duomenų centre. Jie pagreitina apdorojimą dirbtinio intelekto (DI) ir grafinio apdorojimo srityse.

NVIDIA grafikos procesorių debesija

Siekiant pateikti naudotojams geriausią sprendimą, OVH ir NVIDIA susivienijo, kad pasiūlytų efektyviausiąGPU platformą giliojo mokymosi, aukščiausios klasės skaičiavimų ir dirbtinio intelekto (DI) srityse. Tai paprasčiausias būdas per pilną katalogą pateikti ir prižiūrėti pagreitintas grafikos procesorių talpyklas. Sužinoti daugiau..

1–4 garantuoto efektyvumo plokštės

Tesla plokštės tiekiamos tiesiai per PCI Passthrough, be virtualizacijos sluoksnio, kad galėtumėte naudotisvisu jų galingumu. Be to, siekiant susieti jų galingumą galima prijungti bent 4 plokštės . Tokiu būdu įranga visą apdorojimo galingumą perduoda jūsų taikomajai programai.

<i>NVIDIA Tesla V100 </i>ypatybės

Efektyvumas su NVIDIA GPU Boost

Dvipusio tarpusavio ryšio pralaidumas

Mémoire CoWoS Stacked HBM2
  • dvigubas tikslumas, 7 téraFLOPS;
  • paprastas tikslumas, 14 téraFLOPS;
  • gilusis mokymasis, 112 téraFLOPS.
  • PCIe 32 GB/s.
  • talpa, 16 GB HBM2;
  • tinklo pralaidumas, 900 GB/s.

 

Naudojimo atvejis

Vaizdo atpažinimas

Daugelyje sričių yra reikalinga ekstrahuoti informaciją iš vaizdų, siekiant juos klasifikuoti, identifikuoti elementą arba sukurti platesnio turinio dokumentą. Medicininio vaizdo gavimas, socialiniai tikslai, visuomenės sauga ir apsauga… naudojant tokias struktūras, pvz., Caffe2 susietas su Tesla V100 grafikos procesoriumi tai tampa įmanoma ir netgi lengvai prieinama.

Situacijos analizė

Kai kuriais atvejais reikalingas realus laikas ar būtina tinkama reakcija įvairių ir nenumatytų situacijų atveju. Toks poreikis pasitaiko, pavyzdžiui, autonominių automobilių atveju ar analizuojant interneto srautą. Čia naudojamas gilusis mokymasis sukurti neuronaliniams tinklams,kurie per žingsninę mokymosi funkciją patys mokosi .

Žmogiškoji sąveika

Praeityje žmogus išmoko bendrauti su kompiuteriais. Dabar gyvename eroje, kai kompiuteriai mokosi bendrauti su žmonėmis. Ar tai būtų kalbos atpažinimas ar emocijų nustatymas iš garso ir vaizdo, tokie įrankiai, pvz., Tensorflow suteikia galimybę išplėsti tokios sąveikos ribas ir pritaikyti daugelyje naujų naudojimo sričių.

Ready to get started?

Create an account and launch your services in minutes

Naudojimas

1

Paleisti

Paleiskite virtualią mašiną pasirinkdami T1 modelį, tinkantį jums ir NGC.

2

Konfigūruoti

$ docker pull nvcr.io/nvidia/tensorflow
$ nvidia-docker run nvidia/tensorflow t1

3

Naudoti

Jūsų DI struktūra prieinama pradėti apdorojimą.

tarif public cloud

Atsiskaitymas už GPU

Už GPU virtualias mašinas atsiskaitoma kaip ir už visas kitas mūsų virtualias mašinas iš anksto kiekvieno mėnesio pabaigoje (angl. Pay-As-You-Go). Kaina priklauso nuo paleistos virtualios mašinos ir jos naudojimo trukmės.