Public Cloud D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai

Komerciniai klausimai


Koks skirtumas tarp Public Cloud ir Dedicated Cloud?

Public Cloud suteikia garantuojamus ir nuolatinius resursus bendrai naudojamose didelio našumo infrastruktūrose, apmokėjimą už naudojimą (valandinį ar mėnesinį), jei reikia resursų tik tam tikram projektui ar nuolat kintančiai veiklai.

OVH Dedicated Cloud jums suteikia virtualius dedikuotus resursus visiškai dedikuotose infrastruktūrose ir papildomą izoliavimą. Jūs galite kurti Hybrid Cloud ir pritaikyti paslaugą profesionaliam naudojimui.

Kokia Public Cloud užsakymo procedūra?

Viskas vyksta OVH kliento paskyroje. Jums nereikia pateikti jokio užsakymo interneto svetainėje. Identifikatorius, slaptažodis, ir galite iškart įjungti savo Public Cloud serverius. Apmokėjimas po naudojimo.

Kokios mokėjimo priemonės galimos ir koks apmokestinimas numatytas Public Cloud?

Jūs galite naudoti OVH.lt klientams prieinamas mokėjimo priemones. Jums reikės įregistruoti savo mokėjimo priemonę pirmos virtualios mašinos aktyvavimo metu.

Sąskaita už einamojo mėnesio suvartojimą išrašoma kito mėnesio 1-5 dienomis. Pasirinkus mėnesinį apmokėjimą, sąskaitoje nurodomas būsimas mėnesinis suvartojimas (abonementas) ir resursų viršijimas praėjusį mėnesį (virtualios mašinos, objektų saugykla). Keičiant apmokėjimo planą iš valandinio į mėnesinį, nedelsiant skaičiuojamas skirtumas už naudojimą iki einamojo mėnesio pabaigos.
Virtuali mašina bus apmokestinama tol, kol ji nebus pašalinta iš jūsų OVH kliento paskyros.

Kaip optimizuoti mano Public Cloud serverių apmokėjimą?

Apmokėjimas už naudojimą taip pat leidžia optimizuoti sąnaudas. Jeigu jūsų projektams pasirinktas mėnesinis abonementas, jūs gaunate 50% nuolaidą, kai kuriate ar naudojate savo virtualias mašinas.

Jūs galite dar atidžiau kontroliuoti savo naudojimą. Dabar jums prieinama prognozuojamo naudojimo suvestinė, sudaroma pagal ankstesnio naudojimo duomenis. Jūs taip pat galite rinktis atskirą mokėjimą pagal projektą ar apmokėti visus Public Cloud serverius iš karto.

Ar naudojant Public Cloud apmokestinamas išeinantis ir įeinantis tinklo pralaidumas?

Visiškai ne, išeinantis ir įeinantis tinklo pralaidumas yra visiškai nemokamas Public Cloud.

Koks cloud kredito privalumas?

Cloud kreditas prieinamas naudotojams, pageidaujantiems paprastai apmokėti cloud projekto sąskaitas. Idealiai tinka ribotos trukmės projektams ar įmonėms, prognozuojančioms savo mokėjimus.

Kaip virtualios mašinos ar konteinerio atveju, apmokėjus cloud kreditą bus išrašyta sąskaita. Po jūsų projekto papildymo kreditu, visos projekto sąskaitos bus pirmiausiai apmokamos nuskaitant lėšas nuo apmokėto cloud kredito.

Techniniai klausimai


Kokį disko našumą siūlote su Public Cloud serveriais?

OVH garantuoja iki 500 IOPS VPS Instance ir iki 1000 IOPS CPU bei RAM Instance. Kalbant apie papildomus diskus, našumo lygis yra iki 250 IOPS Classic diskuose ir iki 3000 IOPS High Speed diskuose.

Jei norite patys išbandyti savo diskų našumą, peržiūrėkite mūsų gidą.

Kokią greitaveiką siūlote Public Cloud serveriams?

OVH garantuoja 250 Mbps tinklo pralaidumą RAM ir CPU virtualioms mašinoms iki 4 vCores, ir 500 Mbps didesnio dažnio pasiūlymams. VPS garantuojamas tik iki 100 Mbps tinklo pralaidumas.

Koks yra geriausias failų saugojimo metodas Public Cloud ?

OVH jums siūlo naudoti Object Storage visų tipų failams įkelti ir parsisiųsti. Duomenų perkėlimui pradėti užtenka paprastos http(s) užklausos per kliento paskyrą ar API. Jūs mokate už saugyklos GB ir išeinančio srauto GB už palankiausią kainą rinkoje.

Kaip plėtoti virtualias mašinas, jei man reikia daugiau ar mažiau resursų?

Jūs galite bet kuriuo metu išjungti Public Cloud virtualią mašiną, po to įjungti naują mašiną, geriau pritaikytą naujam naudojimo atvejui. Jūs taip pat galite pridėti virtualią mašiną prie savo turimų. Jums nieko nereikia užsakyti ar atsisakyti. Tiesiog prisijunkite prie savo kliento paskyros.

Ar galima personalizuoti Public Cloud serverius?

Jums suteikiama root prieiga prie kiekvieno įjungto Public Cloud serverio. Jūs taip pat prisiimate atsakymobę už visas serveryje diegiamas programas ir konfigūravimą. Kalbant apie įrangos konfigūravimą, OVH jums siūlo 10 Public Cloud serverių modelių. Kliento paskyroje taip pat galima pridėti papildomų diskų ir geolokalizuotų IP adresų.

Atrasti visas funkcijas

Kokius duomenų centrus galima rinktis Public Cloud?

Mūsų SBG ir GRA duomenų centrai Prancūzijoje, taip pat BHS duomenų centras Šiaurės Amerikoje yra paruošti talpinti jūsų Public Cloud serverius.

Kaip administruoti mano Public Cloud serverius?

Kliento valdymo sąsaja jums leidžia įjungti ir konfigūruoti savo virtualias mašinas, taip pat jas valdyti naudojant SSH raktas kurią galėsite sukurti. Jums taip pat suteikiama prieiga prieOVH API irAPI OpenStack Horizon jūsų veiksmams valdyti ir automatizuoti.

Jūs galite valdyti daugybę Public Cloud projektų deleguodami prieigos teises naudotojams (administratoriui, techniniam kontaktui, klientui ir t.t.). Jums taip pat prieinamos priežiūros, paleidimo ar rescue režimo funkcijos, tiesiai jūsų OVH kliento valdymo sąsajoje.

Ar įmanoma išsaugoti mano Public Cloud serverius?

Jūs galite bet kuriuo metu sukurti savo virtualių mašinų atvaizdus (ar momentines kopijas), be jokių apribojimų.

Koks pasiekiamumo lygis (SLA) garantuojamas Public Cloud?

Public Cloud įsipareigoja suteikti 100% pasiekiamumo lygio resursus (skaičiavimų, saugyklų, tinklo). OVH pagalbai patvirtinus ryšio praradimą, jei nebuvo suplanuota kitų priežiūros darbų, numatytas 0,5% kompensavimas už kiekvieną neveikimo minutę (bendras kompensacijos dydis negali viršyti 100% jūsų mėnesinio naudojimo sumos).

Ar galima diegti Windows licencijas Public Cloud serveriuose?

Taip, jūs galite pasirinktinai paleisti Windows virtualią mašiną OVH valdymo sąsaja, ar įsidiegti pasirinktą Windows atvaizdą savo Horizon valdymo sąsajoje. Prieiga prie distribucijos ir Windows licencijos suteikiama be papildomų įkainių.

Windows virtualių mašinų įkainių pateikimas paprastas ir aiškus. Jūs galite peržiūrėti kainų skirtumus, lyginant su Linux virtualiomis mašinomis, mūsų produktų puslapiuose paspaudę mygtuką „Jūsų pasirinkimas“.

Ar bendri IOps apribojimai nustatyti virtualiai mašinai ar kiekvienam diskui?

Kiekvienam virtualiam diskui nustatytas savo IOps apribojimas. Be to, papildomai nustatytas globalus apribojimas virtualios mašinos IOps, atsižvelgiant į dydį.

Ar galima konfigūruoti saugumo grupes kliento valdymo sąsajoje?

Ne, šiuo metu saugumo grupės gali būti konfigūruojamos tik per GUI OpenStack (Horizon) ir CLI.

Ar galima dinamiškai didinti virtualaus disko talpą tęsiant rašymą diske?

Ne, virtualus diskas turi būti atjungtas prieš didinant jo talpą.

Kiek daugiausiai papildomų virtualių diskų galima pridėti prie kiekvienos virtualios mašinos?

Galima pridėti iki 26 papildomų virtualių diskų.

Ar galima keisti virtualios mašinos CPU/RAM proporciją karštai?

Ne, tokiam keitimui būtinas serverio perkrovimas.

Ar galima pridėti papildomą lokalų SSD diską prie virtualios mašinos?

Ne, papildomi virtualūs diskai turi būti nuotoliniai Ceph diskai.

Ar galima pridėti papildomą virtualų diską keliems serveriams tuo pat metu?

Ne, ši ypatybė plėtojama OpenStack, ji bus prieinama kitose versijose.

Ar suteikiate pagalbą diegiant ar konfigūruojant paslaugą?

Jūs galite susisiekti su OVH pagalba užpildę gedimo kvitą savo valdymo sąsajoje arba spragtelėję Pagalba ir Naujas kvitas. Jūs galite padidinti savo užklausos svarbą pažymėję langelį užpildytos formos apačioje. Mūsų komandos pasirengusios jums padėti, darbo dienomis, nuo 9:00 iki 18:00.