Cloud Archive de Public Cloud

Ilgalaikė saugykla saugiam jūsų duomenų archyvavimui

Ar veiklos poreikiams, ar teisinėms pareigoms – informacijos saugojimas dažnai yra būtinybė. Čia yra svarbūs du aspektai: išlaidos už saugojimą, kurios turi būti sumažintos ir saugumas bei duomenų atkuriamumas – tai turi būti užtikrinta. OVH debesijos archyvo pasiūla buvo sukurta atsižvelgiant į šiuos aspektus.

Saugu ir patikima

Archyvuotiems duomenims skiriamas itin didelis dėmesys. Kiekvienas failas yra fragmentuojamas ir keletą kartų išsaugomas dubliuotoje infrastruktūroje. Kiekvienas fragmentas įrašomas į skirtingą saugyklos bloką, o sistema nuolat tikrina, ar išsaugotas informacijos vientisumas. Jei aptinkama, kad trūksta kurio nors fragmento, tam pritaikytas algoritmas automatiškai jį atkuria pasinaudodamas kitomis failo dalimis.

Atkuriamumas ir standartiškumas

OVH skiria nepaprastai daug dėmesio savo naudotojų laisvei. Jei patikėsite savo duomenis mums, užtikrinsime galimybę juos atkurti pagal standartinius ir paprastus naudojimo protokolus, tokius kaip SCP ar rsync.

Mažesnė kaina

Jūsų informacijos saugojimui skirti saugyklų klasteriai, kuriuose talpinamas debesijos archyvas, sukurti veikti mažiausiomis sąnaudomis. Įdiegta architektūra užtikrina, kad duomenų atkūrimas truks nuo 10 minučių iki 12 valandų, priklausomai nuo paskutinės prieigos datos.

Naudojimo sritys

Žurnalų archyvavimas

Žurnalų saugojimas teisiniais, archyvavimo ar statistiniais tikslais yra labai svarbus ir reikalauja ypatingo dėmesio. Dažniausiai klasikinėse sistemose šie duomenys saugomi ne ilgiau kaip kelias dienas, geriausiu atveju – kelias savaites. Patalpinę savo duomenis debesijos archyve būsite tikri, kad jie bus išsaugoti pageidaujamą laiką.

Atsarginė kopija

Esamose architektūrose yra daugybė kasdienių atsarginių kopijų kūrimo sistemų. Tiek operacinių sistemų, tiek taikomosios programinės įrangos atsarginės kopijos dažniausiai naudoja pasiteisinusius apsaugos protokolus, tokius kaip SCP ar rsync.

Magnetinių juostų pakeitimas

Dėl nedidelės kainos magnetinių juostų archyvai buvo standartinė industrijos praktika daugelį metų. Šiandien debesijos archyvas suteikia tokią pačią, tik lankstesnę saugojimo paslaugą konkurencinga kaina, todėl jis naudojamas vietoje juostų.

Naudojimas

Archyvo įkėlimas

rsync -av archive.tar.gz pca@ovh:repo/

Archyvo atkūrimas

rsync -av pca@ovh:repo/archive.tar.gz.

Ready to get started?

Create an account and launch your services in minutes

Funkcijos

API Swift

Debesijos archyvų klasteriuose naudojamas OpenStack Swift saugojimo būdas. Ši standartinė API sąsaja gali būti betarpiškai naudojama pasitelkus klasikinius įrankius.

SSH lygio protokolai

Prieigą turėsite ne tik per API Swift, duomenų perdavimui galėsite naudoti ir jums įprastas priemones, pvz., SFTP, SCP ar rsync.

Didelės talpos archyvas

Debesijos archyve galima saugoti mažus objektus, tokius kaip svarbūs failai – jų dydis neribojamas. Galite jame talpinti net kelių TB dydžio dokumentus.

Kontrolinė suma

Siekiant užtikrinti perkeliamo elemento vientisumą, į debesijos archyvo failų metaduomenis automatiškai įtraukiamas MD5 parašas.

Archyvo galiojimo data

Visiems archyvo failams galima nustatyti galiojimo datą kaip požymį. Tokiu atveju, atėjus šiam terminui jie bus tiesiog ištrinti.

tarif public cloud

Atsiskaitymas už debesijos archyvą

Debesijos archyvo paslaugos kaina skaičiuojama pagal GB per valandą. Rodomos kainos – tai suma už archyvo naudojimo visą mėnesį. Taip pat taikomas mokestis už įeinantį ir išeinantį srautą.