Comparatif Block Storage

Saugios ir lanksčios saugyklos tomų privalumai pagal poreikį

Kai prireikia nuolatinės saugyklos, pridėjus papildomą standųjį diską pagal poreikį nedelsiant į tai reaguojama padidinus virtualios mašinos talpą. Šis tomasyra saugiaipatalpintas mūsų klasteryje ir leidžia patenkinti didelius duomenų kiekius naudojančių taikomųjų programų reikalavimus.

Saugojimas replikavimo būdu

Prieglobą suteikiantys klasteriai atskiruose standžiuosiuose diskuose paskirsto po tris visų duomenų replikas. Geriau nei įprastinių RAID sistemų atveju, informacija paskirstoma skirtinguose serveriuose. Tai užtikrina duomenų tvarumą bet kokioje situacijoje.

Paremta Ceph

Ceph – tai atviro šaltinio technologija. Tai svarbias infrastruktūras leidžia naudoti sudėtingomis pramoninėmis aplinkybėmis ir užtikrina klasterių plečiamumą bei paslaugos patikimumą. OVH yra Ceph fondo partneris ir investuoja į šio pagrindinio OVHcloud elemento plėtrą.

Mūsų blokinės saugyklos pasiūla

CLASSIC High Speed
Atsižvelgiant į GB kainos santykį, „klasikinis“ tomas idealiai tinka saugoti dideliems duomenų kiekiams, kuriems nereikia didelio efektyvumo. High Speed tomas gali būti naudojamas kai kartu su saugojimu reikalingas skaitymas ir rašymas.
Trigubas replikavimas Trigubas replikavimas
200 IOPS garantija Iki 3 000 IOPS

 

Naudojimas

Sukurti tomą
openstack volume create --type high-speed --size 300 logsdb01

Keisti tomo dydį
openstack volume set logdb01 --size 1024

Pridėti virtualios mašinos tomą
openstack server add volume inst01 logdb01

Ready to get started?

Create an account and launch your services in minutes

Funkcijos

Parametrų keitimas

Tomas– 1–4 TB. Galite pradėti nuo mažos vietos, o po to padidinti, jei jūsų poreikiai padidėja.

Momentinės kopijos

Inicijuokite visų virtualių mašinų momentines kopijas bet kuriuo metu „įšaldant“ duomenų būseną ir jums toliau naudojant turimą tomą. Tada galėsite surasti norimos būsenos informaciją.

Jūsų duomenų importavimas ir eksportavimas

Pagal savo atkuriamumo politiką, OVH jumssuteikia galimybę naudojant klasikinius įrankius, pvz., CLI OpenStack, tiesiog atstatyti tomą. Taip pat turite galimybę importuoti tomą į OVH platformą, kad ją būtų galima tiesiogiai naudoti jūsų virtualiose mašinose.

Migravimas tarp virtualių mašinų

Tomai gali būti pridėti ir prireikus atsieti. Taip pat įmanoma naudoti tomą norint duomenis beveik akimirksniu iš vienos virtualios mašinos perkelti į kitą toje pačioje vietoje.

tarif public cloud

Atsiskaitymas už blokinę saugyklą

Tomas priklausomai nuo pasirinkto asortimento apmokestinama už GB per valandą. Rodomi tarifai – tai kaina už 1 GB naudojimą visą mėnesį.