Public cloud
Išbandykite viešąją debesiją nemokamai

Pasinaudokite 30 € nuolaida[1] įvedę kodą: DEBESIJA

Public Cloud Ecosystem

Viešoji debesija

Padidinkite savo paslaugų greitį, automatizuokite savo infrastruktūrą

OVH viešoji debesija siūlo jums daug debesijos paslaugų, už kurias mokate tik tiek, kiek jomis naudojatės. Infrastruktūra supaprastinama jūsų verslo reikmėms: jūs galite naudotis ištekliais pagal pareikalavimą ir suderinti juos su savo poreikiais – nuo standartiškiausių paslaugų iki diegimo dideliu mastu.

Sužinokite daugiau apie mūsų produktus

Network

Containers and Orchestration

Management Interfaces

Project Management

Pradėkite naudotis debesijos ištekliais vos per kelias minutes

Debesijos paslauga, prisitaikanti prie jūsų poreikių

API, CLI, derinimo programa ar žiniatinklio sąsaja – kad ir kokie būtų jūsų poreikiai, mūsų viešosios debesijos paslauga leidžia pasirinkti jums tinkamą valdymo sąsają.

Valdykite savo paslaugas jums įprastais derinimo įrankiais

CLI

Tvarkykite savo debesijos išteklius mūsų žiniatinklio pultu

web-console

 

The advantages of Public Cloud

Kokie yra viešosios debesijos privalumai?

OVH viešosios debesijos kainos ir kokybės santykis – itin konkurencingas. Be to, stengiamės prognozuoti jūsų naudojamų paslaugų kainas ir įsipareigojame užtikrinti visišką jūsų paslaugų atkuriamumą.

Ready to get started?

Create an account and launch your services in minutes

Pagrindinės funkcijos

$

<i>Pay-as-you-go</i>

Naudokitės debesijos ištekliais be įsipareigojimų ir mokėkite tik už tai, ko jums reikia. Serverių ar saugyklų kūrimo nereikia planuoti iš anksto, todėl neteks mokėti už neaktyvią infrastruktūrą: kurkite išteklius tik jų prireikus, o po to juos pašalinkite. Mokėsite tik už tai, kuo naudojatės.

Paprastas ir aiškus atsiskaitymas

Jūsų ištekliai ir paslaugos sugrupuojami į projektus. Šitaip galite paskirstyti naudojimąsi jais pagal savo verslo poreikius. Mėnesio pabaigoje už kiekvieną projektą pateikiama sąskaita – tai užtikrina paprastą ir skaidrų administravimą. Taip pat turėsite galimybę pamatyti kito mėnesio paslaugų naudojimo prognozę ir tinkinti įspėjimus.

Standartinės API

Visos viešosios debesijos paslaugo prieinamos naudojant standartines API: OpenStack – infrastruktūrai kaip paslaugai (IaaS), Kubernetes – talpyklų derinimui ir t.t. Galite valdyti savo debesijos išteklių veiklą sau patogiais įrankiais.

tarif public cloud

Paslaugų kainos

Naudojant viešąją debesiją pasiekiama puikių rezultatų už tikrai mažą kainą. Paslaugų skirstymas į gamas ir lankstumas pasirenkant išteklių kiekį leidžia jums naudoti juos pritaikant pagal savo poreikius. Itin didelį dėmesį skiriame kainų prognozei ir netaikome mokesčių už tai, ko neįmanoma kontroliuoti (už virtualių mašinų tinklo srautą ne Azijos ir Ramiojo vandenyno regione, saugyklose atliekamus veiksmus, kreipinius į API ir t.t.).

Pagalba ir instrukcijos

Naudojimo vadovai ir instrukcijos
Naudojimo vadovas ir pagalba
Dažnai užduodami klausimai
Dažnai užduodami klausimai

Kodėl rinktis būtent viešosios debesijos virtualias mašinas?

Viešosios debesijos virtualios mašinos (virtualūs serveriai) suderina lankstumą ir patikimus išteklius. Greičiau nei per minutę įgysite CPU, OA ir saugyklą be perteklinių išteklių, taip pat – administratoriaus prieigą (root). OVH viešosios debesijos kaina skaičiuojama už valandą, atsižvelgiant į įvairias funkcijas, pvz., be pakartotinio diegimo pridedamus išteklius. OpenStack API leis jums automatizuoti savo infrastruktūrą.

 

Kurią debesijos paslaugą pasirinkti?

Debesijos sprendimai įvairūs ir leidžia atliepti iššūkius, su kuriais susiduriate savo veikloje. Siūlomi sprendimai: IaaS (Infrastruktūra kaip paslauga) leidžia naudotis infrastruktūra be aparatinės įrangos keliamų suvaržymų; PaaS (Platforma kaip paslauga) leidžia susitelkti į programėlių diegimą ir kūrimą; ir, galiausiai, SaaS (Programinė įranga kaip paslauga) leidžia jums tiesiogiai naudotis programine įranga, nesirūpinant dėl jos valdymo.

Aukštas prieinamumas, paprastumas, lankstumas ir atkuriamumas

Mūsų viešosios debesijos priegloba vykdoma mūsų duomenų centruose, mūsų specialistų surinktuose serveriuose – tai užtikrina visišką gamybos ir eksploatavimo kontrolę. Viešąją debesiją lengva naudoti, todėl galite ją valdyti kaip pageidaujate; debesija yra lanksti ir prisitaiko prie visų jūsų poreikių. Tačiau tai dar ne viskas – naudojant standartines API užtikrinamas jūsų duomenų atkuriamumas. Sukukite hibridinę debesiją – mūsų produktai nesunkiai vienas su kitu suderinami.

 

Public cloud
Išbandykite viešąją debesiją nemokamai

Pasinaudokite 30 € nuolaida[1] įvedę kodą: DEBESIJA