Apsauga nuo DDoS atakų

Naudodama Anti-DDoS sprendimą OVH užtikrina nuolatinį jūsų svetainės prieinamumą, net ir atakos atveju!

Kas yra DDoS?

DDoS ataka siekiama perkrauti serverio jungtį ar išnaudoti resursus ir svetainę padaryti neprieinama. Paprastai tokios atakos yra 7 lygio, galingiausios generuoja PHP užklausas ir taip siekia perkrauti sistemą.


Šiandien atakų rizika ir grėsmės didėja, kadangi interneto paslaugos tampa vis plačiau prieinamos. Didėja ne tik atakų skaičius, bet ir jų brutalus poveikis, t.y. jėga, naudojama net ir pačiai stipriausiai infrastruktūrai pažeisti.


Saugumas pagal OVH

Saugumas ir pasiekiamumas internete visada buvo ir yra OVH prioritetas. Bėgant metams kaupėsi tokių problemų valdymo patirtis. Taip sukūrėme išmanius bei galingus didelių atakų valdymo įrankius, kuriuos diegiame į dedikuotų serverių ir Cloud sprendimų gamas.


Šie įrankiai buvo pritaikyti ir kitiems produktams, todėl svetainių talpinimo paslauga, kuriai apsauga anksčiau nebuvo taikoma, dabar taip pat apsaugota. Anksčiau privalėdavome izoliuoti svetainę, kad jos gaunamų užklausų skaičius nepakenktų kitiems klientams.


Dabar, kovojant su atakomis, OVH taiko įvairius sprendimus, paremtus VAC technologija. Tai išskirtinė technologijų kombinacija, realiu laiku analizuojanti srautą. Technologijos automatiškai aptinka ir silpnina atakas bei praleidžia tik tinkamus paketus. Be to, apkrovos balansatorius geriau veikia nuo PHP-FPM įdiegimo, tai pagerina serverių veikimą. Taigi, paslaugos nutrūkimo rizika yra minimali.


Išsamesnė informacija Anti-DDoS apsaugos puslapyje.