Įskaičiuota ir suteikiama su Private Cloud

OVH nori jums suteikti ne tik hipervizorių, bet ir pridėtinę vertę, todėl hipervizorius suteikiamas su papildomomis funkcijomis, prieinamomis kliento valdymo sąsajoje.

Gaukite prieigą prie unikalių paslaugų!

Atsarginių mazgų automatizavimas
Jeigu, nepaisant visų šių atsargumo priemonių, mano mazgų veikimas sutriktų, kaip užtikrinti tolimesnį mano VM veikimą? Infrastruktūra nuolat stebima. Aptikus mazgo gedimą, jūsų virtualios mašinos bus perkrautos kituose jūsų infrastruktūros mazguose, naudojant hipervizoriaus High Availability funkciją. Vėliau atsarginis mazgas bus pridėtas prie virtualaus duomenų centro per mažiau nei 15 minučių. Jame bus išsaugota ankstesnio mazgo konfigūracija. Virtualių mašinų apkrovos paskistymo mazguose sprendimai užtikrina nuolatinį VM perskirstymą mazguose.
Testuokite konfigūraciją simuliuodami mazgo gedimą
Išbandykite konfigūraciją simuliuodami mazgo gedimą. Kaip galima įsitikinti suteikto mazgo atsparumu gedimams?
Hipervizoriuje, dešiniuoju pelės mygtuku spragtelėję mazgą, matysite Resilience funkciją, leidžiančią sutrikdyti bet kokio mazgo veikimą ir taip patikrinti, ar sistema veikia teisingai.
Valandinis resursų testavimas
Kaip įsitiktinti, kad L dydžio mazgų pakaks pradiniam paketui, ypač atsakant į kritinės svarbos aplikacijų poreikius? Norėdamas testuoti naujus mazgus, klientas gali pradėti nuomotis šiuos resursus valandomis, jei tai pirmas bandymas. Tačiau klientas gali bet kuriuo metu pereiti prie mėnesinio apmokėjimo savo kliento valdymo sąsajoje v6.
Papildomų resursų suteikimas per 5 minutes
Staigus aktyvumo padidėjimas gali parklupdyti net ir labai gerai administruojamą svetainę. Kaip užtikrinai ir kuo greičiau atsakyti į tokius poreikius? Penkios minutės. Per tiek laiko OVH suteikia naujus resursus klientui pagal poreikį, ar tai būtų RAM, CPU, saugykla didesniam našumui I/O, ar kitas PCC komponentas.
Reikia saugios prieigos prie Private Cloud?
Klientas gali įjungti VPN paslaugą prisijungimui prie savo Private Cloud. Kliento virtualaus duomenų centro langelyje „OVH Network“ tereikia spragtelėti „Įjungti VPN“. Klientas galės įsidiegti programą savo kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, Android ar iOS, ir taip apsaugoti prieigą prie savo Private Cloud.
Pridėkite IP adresų RIPE blokus, geolokalizuotus pasirinktoje šalyje.
Kaip atnaujinti IP adresų reversą? OVH įskiepio OVH Network langelyje galima atnaujinti IP adresų reversą, jeigu šiems adresams jau priskirtas domenas.

Dar daugiau paslaugų