Kaip migruoti į Private Cloud

Visiškas perkėlimas ar nuoseklus perėjimas: 4 atvejai migruojant į Private Cloud

Jūs turite virtualias mašinas, serverius (instances), VPS savo Public Cloud

Private Cloud jums leidžia juos apjungti jūsų 100% dedikuotoje aplinkoje. Jūs galite organizuoti paslaugų valdymą, optimizuoti išlaidas, padidinti SLA, nustatyti geriausią strategiją veiklos atkūrimui ar tęstinimui. Tai idealus sprendimas siekiant ilgalaikio stabilumo ir plėtojant jūsų projektus. Jums suteikiama prieigos prie virtualizacijos sluoksnio (VAAS) laisvė ir galimybė apibrėžti pažangią strategiją. Jūs nesate tik savo mašinų root naudotojas, jūs valdote visą savo virtualią dedikuotą infrastruktūrą.

Jums suteikiama virtualizuota infrastruktūra dedikuotuose serveriuose

Private Cloud sutrumpins plėtros laiką, nuo migravimo iki įdiegimo. OVH valdo serverių ir virtualizavimo sprendimų automatinį diegimą bei naujinimus, todėl jūs galite susikoncentruoti ties savo virtualia infrastruktūra. Jums nebereikia kurti sudėtingų planų siekiant užtikrinti įrangos pasiekiamumo lygį, kadangi serveriai pakeičiami automaiškai ir karštai. Importuokite savo buvusias VM į Private Cloud ir laimėkite laiko jūsų strategijos optimizavimui.
Jūs galite išsaugoti dedikuotų serverių ir Private Cloud derinį (tai hibridinė infrastruktūra) OVH privačiame tinkle (vRack)

Jūs turite fizinę infrastruktūrą dedikuotuose serveriuose

Jūs galėsite perkelti savo veiklą naudojant kūrėjų siūlomus įrankius. Jei pasirinkote VMware sprendimų pagrindu plėtojamą Private Cloud, jūs galite naudotis nemokami įrankiu VMware Converter. Jei naudojatės Microsoft sprendimų pagrindu plėtojamu Private Cloud, galite naudoti Virtual Machine Converter. Private Cloud sprendimas jums leidžia apeiti dedikuotų serverių valdymo apribojimus ir konsoliduoti savo resursų architektūrą bei naudojimą.
Jūs galite išsaugoti dedikuotų serverių ir Private Cloud derinį (tai hibridinė infrastruktūra) OVH privačiu tinklu (vRack).

Jūs jau turite vidiniam naudojimui skirtą cloud (Private Cloud) savo serveriuose

Jūs galėsite visiškai ar dalinai perkelti savo veiklą (duomenis, virtualias mašinas) į savo OVH Private Cloud nekeisdami technologijos ar architektūros. Jūs galėsite naudotis tais pačiais bei naujausios versijos sprendimais bei licencijomis (VMware, vSphere) kaip ir savo įmonėje.
Jūs sutrumpinsite savo Cloud priežiūrai, atnaujinimams bei keitimams reikalingą laiką. Serverio įtraukimas į jūsų virtualią infrastruktūrą užtruks ne pusdienį, o vos 5 minutes.
Jūsų vidaus išlaidos pereis nuo CAPEX prie OPEX: jūs nebemokėsite už licencijas, tinklo įrangą, bet galėsite visa tai nuomotis ir keisti realiu laiku.
Jūs galėsite apibrėžti savo veiklos atkūrimo ar tęstinumo planus tarp jūsų duomenų centro bei OVH duomenų centro ar kelių duomenų centrų.
Naudojant standartines technologijas jūs galėsite sukurti hibridinį cloud ir tuo pat metu užtikrinti mobilumą bei atkuriamumą!