100% dedikuotas Cloud

Fiziniai serveriai, diskai, virtualios mašinos ir programiniai sprendimai: visi Dedicated Cloud infrastruktūros komponentai yra skirti tik jums.

Privatus tinklas

Private Cloud resursai yra dedikuoti, tinklas yra visiškai privatus. Kiekvienam Private Cloud sprendimui suteikiami mažiausiai 2 VLAN (privatūs tinklai): VLAN administravimui (nekonfigūruojamas), įdiegtas vidiniam tinklui ir skirtas infrastruktūros veikimui užtikrinti, bei VLAN, prijungtas prie interneto. Private Cloud gama leidžia pasinaudoti 2000 VxLAN. SDDC gama leidžia įjungti iki 4000 vLAN tarp jūsų virtualių mašinų bei kitų OVH paslaugų, suderinamų su vRack parinktimi. Atsižvelgiant į jūsų projektus, jūsų virtualios mašinos gali būti visiškai izoliuotos.

Viskas dubliuojama

Siekiant užtikrinti 100% paslaugos lygį ir atsakyti į paslaugos teikimo trikdžius, visi Private Cloud infrastruktūros komponentai yra dubliuojami. Serveriai nuolat veikia poromis. Prijungti dviem tinklo jungtimis prie dviejų skirtingų jungčių, kiekvienas iš jų turi savo elektros maitinimą. Saugyklos ir maršrutizatoriai taip pat dubliuojami ir turi savo maitinimo šaltinius.

Garantuojamas duomenų pralaidumas

OVH jums garantuoja bendrą tinklo pralaidumą 40 Gbps. Šiam tikslui įdiegėme svarbią tinklo infrastruktūrą, leidžiančią išvengti uždelsimo jūsų Private Cloud. Ir vėlinimas išties yra minimalus, komunikuojant su išore!

Unikalus vLan

Jūsų Private Cloud saugyklos bei serveriai skirti tik jums. Šie komponentai tarpusavyje apjungiami privačiame VLAN tinkle, unikaliame kiekvienam klientui. Šie paketai nematomi išorėje, todėl jūsų duomenys puikiai apsaugoti!

VPN SSL

Infrastruktūros administravimui naudojamas VPN (virtualus privatus tinklas). Šis tinklas turi du prisijungimo taškus prie kliento sąsajos. Tinklas taip pat apsaugotas SSL: prieiga prie vCenter yra saugi, lengva ir tinka skirtingiems projekto plėtros etapams. Be to, jūs galite rinktis saugumo politiką: atvira (plėtojimas), blokuojama (naudojimas) ar dinaminė (kintama).

Reikia pagalbos?

Paskambinkite mums +370 5 207 82 48

Nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 9:00 iki 18:00